Šta je novo?

Los Ping

proki

Čuven
Učlanjen(a)
22.10.2003
Poruke
703
Poena
619
sa ovakvim pingom sa vecine servara za igranje me izbacuju!!! Ima li neka fora da promenim ping, tj. da ga poboljsam!!!
 

Prilozi

  • adsl test.png
    adsl test.png
    22.5 KB · Pregleda: 300
sa ovakvim pingom sa vecine servara za igranje me izbacuju!!! Ima li neka fora da promenim ping, tj. da ga poboljsam!!!

Daj malo više informacija. Koji provajder i koji ruter je u pitanju? Nismo Baba Vange... Ah sada videh da je telekom. Jel roze havajac(ruter) u pitanju?
 
Poslednja izmena:
Auuuu, meni na hteobee net toliko zvalavi da je to neverovatno.
 
Ima osam istu situaciju samo sa wirelessom, i resio sam ga tako sto sam prestao da igram :d . i Sada net leti kao lud i nema nerviranja zato sto neobracam paznju na PING!!!
 
sa ovakvim pingom sa vecine servara za igranje me izbacuju!!! Ima li neka fora da promenim ping, tj. da ga poboljsam!!!
Drugar,tesko ces da se naigras sa Telekomovim adslom.
Jedino neki dobar kablovski net,dobar wireless na 5 ghz ili igraonica.
Cetvrtog nema :d
 
meni je uvek ping oko 10ms vec nekoliko meseci, da kucnem u drvo... :)

 
Epa ti ga na kraju zabiberi, taman mislio da tako mora, a ti sa 10-kom. UH
 
Evo situacije na poslu. Ali kada udjem u igru. Betelfild 2 onda mi je ping 300. Epa neznam stvarno ko je ovde lud!!!
 

Prilozi

  • ADSL NA POSLU.jpg
    ADSL NA POSLU.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 134
Evo situacije na poslu. Ali kada udjem u igru. Betelfild 2 onda mi je ping 300. Epa neznam stvarno ko je ovde lud!!!

Niko nije lud .
i u jednom i u drugom slucaju UL brzina ti je suvise mala za ozbiljniji gaming i
zato treba da ogranicis slanje paketa da ti igra negusi vezu


goto Baterfild forum sigurno neko zna da ti kaze kako se to steluje za tvoju vezu
 
Evo situacije na poslu. Ali kada udjem u igru. Betelfild 2 onda mi je ping 300. Epa neznam stvarno ko je ovde lud!!!

udaljenost od tacke sa koje dobijas 80ms ping je svega 50ml, dok je server na kom igras sigurno udaljen 500ml i vise...ping u igri zavisi od vise faktora...veliku ulogu ima i udaljenost od samog servera. igraj na serverima koji su nama blizi, npr. austrija, mađarska, slovenija, nemacka... idi na sjc ( nas jedini bf2 server, koji je nazalost najcesce prazan) pa vidi koliki ti je tamo odziv. broj igraca na serveru je takodje bitan. ja igram na gus-u ( nemacka) najcesce je pun (64/64), probaj...
 
Da da ovo je nemoguce!!!
 
Moguce da nije ADSL ali da je Telekom u pitanju, zato i takav dobar ping :p
 
ljudi sta vam je svako ko se prijavi za IPTV i prekonfigurisu mu port ima takav upload prema tome raspitajte se pre nego sto krenete sa pametovanjem
 
Danas na poslu kada sam na speed netu merio brzinu ADSl-a, zuta piramida mi nije bila Beograd nego Sofija (zivim u Boru i blizu sam granice). I naravno Bg ping mi je 100 , a Bugarski 500, a kada zavrsi test pojavi mi da je ,,Telekom Srbija,,. Jel jos nekom ovo cudno ili samo meni laiku!!!
 
Ja se izvinjavam, a koji je to paket sa tolikim upload-om?
Zar nije u Srbiji najveci upload 192 kod ADSL-a?

kad uzmes IPTV imas ovoliki upload, ali to mi samo prikazuje na tim testovima ja sam uploadovao fajl na rapid i islo je 20KBps...
a ping mi je mali i u igricama , igrao sam GTA MP i imao najmanji ping :D inace to mi je tako u poslednjih nekoliko meseci, pre mi je bio oko 120...
 
Poslednja izmena:
Hehe, ja na poslu nemam problema sa netom, samo nemam vremena ni da se igram :S:

364052201.png
[/URL][/IMG]
 
Nego niko mi nije dao objasnjenje za zutu piramidu Sofia!!!
 
neverovatno los ping, ima li svrhe da ih zovem, provajder je SBB
Nikada nije ispod 170ms, ume da bude i do 700ms, da li oni to mogu da srede?
 
Danas na poslu kada sam na speed netu merio brzinu ADSl-a, zuta piramida mi nije bila Beograd nego Sofija (zivim u Boru i blizu sam granice). I naravno Bg ping mi je 100 , a Bugarski 500, a kada zavrsi test pojavi mi da je ,,Telekom Srbija,,. Jel jos nekom ovo cudno ili samo meni laiku!!!


Pa normalno kad ti je Telekom ISP :smash:

Nego niko mi nije dao objasnjenje za zutu piramidu Sofia!!!

Mozda ti je taj server fizicki "blizi" nego beogradski :type:

Posto meni uvek daje BG, znaci da speedtest.net valjda po IP-u zna koji trougao treba da bude zut :banana:
 
Kao sto rekoh, koristim Firefox, pa tako da ne znam sta mi je ciniti?
 
majku mu meni je uvek piramida na budimpesti :smash:
 
Vrh Dno