Šta je novo?

Loki

Ipak sam ga igrao malo :)
Presao sam prvi act i moji utisci su se jos vise pogorsali.Pa ova igra je skroz prazna i nedovrsena.Nema nicega! Samo su ostavili udaranje! shvatam ja da se svaki hack and slash na kraju svede na to ali prvi put kada igras ipak treba nesto da te drzi.Recimo u Diablo-u,mogao si da gossip-ujes sa svim likovima u selu i to na razlicite teme.Ovde ne da to ne mozes nego i nemas s kim! Imas prodavca i blacksmitha i to je to. O izgovaranju reci ni govora.
A i skill sistem i budzenje ne verujem da moze da se priblizi Diablo-u.
krastavac-a,ja sam dosta ocekivao od ove igre ali nista od svega toga :S:
 
Izasla je english verzija malopre...
 
aj bas da vidimo dal se nesto promenilo nabolje...
 
Ou, jea...

Son of giants walks across the sky
to the gods a friend, fathered beast and men
he lives between the worlds, the worlds of gods and men

He is the god of fire, burning higher
god of fire, into the sky
father of the wolf, and the serpent of the sea
a ruller of hell, a giant is he

brother to Thor, and Odin, god of war,
Loki, god of fire, reigns forever more
God of fire, burning higher,
God of fire, into the sky...
God of fire, burning higher,
God of fire, into the sky...
God of fire, burning higher,
God of fire, into the sky...



E sad, neko da mi objasni kako se u tu koncepciju uklapa Seth, prognan od strane Ozirisa? Ovo je još jedna papazjanija gde ćemo sina Zevsa preko Mongolije slati do Egipta da se bori protiv nordijskih demona? :)

edit: Ah, ovaj put smo Mongole zamenili inovativnim Astekama, a sve što sam nalupao 'ladno stoji :d
 
Poslednja izmena:
Mesanje mitologija? LOL! Bas me zanima da li cemo moci tamaniti drekavce, ale, zmajeve, cikavce, bukavce... i na kraju bossa nase mitologije... recimo bas celika :d?
 
Poslednja izmena:
Igra je krš:d.To je prvi utisak engleske verzije:D.Na početku birate između greek fightera, egyptian sorcerer, aztec shaman, norse warrior i odradite kao neki tutorijal koji se sastoji od toga što 4 puta kliknete na 4 ista protivnika:S:.Potom ulećete u igru koja,meni se bar tako čini pokušava da imitira Titan Quest ili tako nešto.I to veoma loše.Uninstal je pao veoma brzo.

Performanse su očajne.Evo par šotova u 1280 rezoluciji,posebno obratiti pažnju na broj frejmova u poslednja 2:zgran:!
 

Prilozi

  • Loki 2007-08-28 17-31-42-78.jpg
    Loki 2007-08-28 17-31-42-78.jpg
    382.7 KB · Pregleda: 95
  • Loki 2007-08-28 17-34-48-14.jpg
    Loki 2007-08-28 17-34-48-14.jpg
    296.8 KB · Pregleda: 64
  • Loki 2007-08-28 17-35-54-60.jpg
    Loki 2007-08-28 17-35-54-60.jpg
    246.9 KB · Pregleda: 54
  • Loki 2007-08-28 17-36-42-40.jpg
    Loki 2007-08-28 17-36-42-40.jpg
    265.2 KB · Pregleda: 70
  • Loki 2007-08-28 17-37-11-43.jpg
    Loki 2007-08-28 17-37-11-43.jpg
    302.4 KB · Pregleda: 118
Kakva raskoš, kakav gejmplej...:) Da ne bude zabune, isto mislim o svim sličnim igrama.
 
Igra je krš:d.To je prvi utisak engleske verzije:D.Na početku birate između greek fightera, egyptian sorcerer, aztec shaman, norse warrior i odradite kao neki tutorijal koji se sastoji od toga što 4 puta kliknete na 4 ista protivnika:S:.Potom ulećete u igru koja,meni se bar tako čini pokušava da imitira Titan Quest ili tako nešto.I to veoma loše.Uninstal je pao veoma brzo.

Performanse su očajne.Evo par šotova u 1280 rezoluciji,posebno obratiti pažnju na broj frejmova u poslednja 2:zgran:!

jooooooooooooj :wall: nemoj me zezati... 3FPS ?!?!? Pa ovo izgleda isto ili gore od titan questa, sto je najgore skidam igruuuu, na 94% je...dodje mii da placem :wall: :crash::crash:
 
jooooooooooooj :wall: nemoj me zezati... 3FPS ?!?!? Pa ovo izgleda isto ili gore od titan questa, sto je najgore skidam igruuuu, na 94% je...dodje mii da placem :wall: :crash::crash:

Još kad ti objasnim kako je bilo.... Dakle, loadovao sam se u tu neku zemlju (ne znam kako se zove) i trčao ka selu. Jurili su me nekih desetak sekundi dok nisam stigao do sela. Svo vreme je bio užasno mali FPS:wall:. Ne znam sad tačno ali od 2 do 15 recimo.
 
Ja sam se na vreme spasao i pekinuo na 20%:p
Thanks @goran.a :)
@gx-x
Javljaj utiske, mozda i nije tako crno kao sto izgleda :D
 
Poslednja izmena:
realno i sa njihovog zvanichnog sajta se moglo pretpostaviti da ce igra viti tresh
 
Pa mozes ti da mislis,ali ako nisi probao Diablo II u LAN-u sa 6 igraca onda nema sta da pricas ;)

Sa 6 igrača može da se igra i remi, tablić, mice, šah ili čoveče ne ljuti se, i opet će biti dobro. Nisam primetio da je LAN sa gomilom igrača jedini mod igre. Što je najgore, igrao sam...doduše ne sa 6, ali sa 4 :) I nisam promenio mišljenje puno, u odnosu na dotadašnje. Priznaje li se? Osim toga, jedno je Diablo, a drugo kojekakvi Titan Kvestovi i ostali Lokiji...
 
Sa 6 igrača može da se igra i remi, tablić, mice, šah ili čoveče ne ljuti se, i opet će biti dobro. Nisam primetio da je LAN sa gomilom igrača jedini mod igre. Što je najgore, igrao sam...doduše ne sa 6, ali sa 4 :) I nisam promenio mišljenje puno, u odnosu na dotadašnje. Priznaje li se? Osim toga, jedno je Diablo, a drugo kojekakvi Titan Kvestovi i ostali Lokiji...

Oko ovog boldovanog se definitivno slazemo :wave:


Inace,Loki je stvarno krsh,nedovrsena igra,nisam probao englesku verziju ali ne verujem da se ista promenilo.
 
Poslednja izmena:
ok je igra..samo je pocetak dosadan..posle postaje zanimljiva...nemojte odmah odustajati
 
ok kao dungeon siege 2 ? ne hvala :)
 
Install....sta je bre ovo....uninstall
 
ok je igra..samo je pocetak dosadan..posle postaje zanimljiva...nemojte odmah odustajati

Pa ja sam presao ceo prvi akt i poceo neki od ona ostala tri.To je valjda dovoljno da se donese neki sud o igri.
 
Skinuo sam i ja ovo zbog SS ali nije za dzabe!

Cale moj se odusevio ne razume engleski a voli da taba nekog uzalud. Tako je isto presao i Diablo 1 i 2 jer ne mozes da promasis da stignes do kraja, ma sta god radio a bitno je da bijes nekog macem, motkom ili sto vecim maljem. Igra vec 3 dana ne silazi sa kompa keva oce da ga opegla jer ne moze na net (ja imam svoj komp mene ne nervira). U principu igra je extra zahtevna kod njega sma morao da spustim sve na low i rezoluciju na 800x600 da bi igrao a on ima x1250 grafiku i moj komp.
Kod mene radi Extra u fullu na 1280x1024.
 
lol, cale ti igra igrice

Shta je tu chudno kod mene u Jagodini cale i sin imaju kompove od po 600 700E i takmiche se ko ce pre da predje igricu ili koji ima boljeg heroja ko ih je vishe poubijao koje veci level itd. sve zavisi od igrice :D
 
Shta je tu chudno kod mene u Jagodini cale i sin imaju kompove od po 600 700E i takmiche se ko ce pre da predje igricu ili koji ima boljeg heroja ko ih je vishe poubijao koje veci level itd. sve zavisi od igrice :D

Zanimljivo, ponizis caleta u gaming-u i ode dzeparac :smash:
 
Kako da predjem onog kurjaka?! Non-stop se regenerise, prelazi preko one zamke koju je postavio onaj bog ali nikako nece da u nju upadne! Jednom se zabagovao-ostao nepokretan pa sam ga napucao sekirom ali mu uvek ostaje 1 helth, ne moze da se ubije!
Naravno ko igra sa vikingom zna o cemu pricam.
 
meni se takodje zabagovao, mlatio sam ga dok mu nije ostao 1 helt, posle je isao pravo zamnom, pa sam ga navukao u zamku. dok je imao vise helta obilazio je zamku stalno.
 
Da li slucajno ima neko jos instalirano ovo?
ako ima, najljubaznije bih ga zamolio da export-uje registry kljuceve i da mi iste sibne na pm.
naime, s'obzirom na trenutni deficit, krenuo sam da iskopavam bajate igrice te nadjoh lokija na 2/3 predjenog, ali na nekom odavno pokojnom xp-u (os). iskopiram ga na win7 i sljaka super. problem se javlja tek kad sam hteo da ga patchujem i da pokrenem loki chest koji ne vidi igricu jer nije instalirana nego iskopirana. instalacionu verziju nemam.


IMHO ovo je odlicna igrica, ali, nazalost, tek kad se predje vise od pola. jaci item-i i skill-ovi su daleeeko bolji (zanimljiviji) od onih na pocetku.
 
ja sam ovu igru igrao na konfi iz profila,samo sto sam tad ima 768 rama i morao sam da pogasim sve moguce opcije,shadow,pa travu iz nekog dokumenta u folderu gde je instalirana igra,tako da cim nabavim bolju masinu,definitivno je opet igram s uzivanjem :)
 
Nazad
Vrh Dno