Šta je novo?

Logitech Wireless Gamepad pitanje

q3railer

Slavan
Učlanjen(a)
21.06.2004
Poruke
503
Poena
330
Kupio sam pre par dana Logitech F710 Wireless Gamepad, i imam malo problema sa instalacijom. Naime, on ima nano receiver, koji se kao takav moze staviti direktno na usb port, ili preko produznog kabla koji ima na drugom kraju usb ulaz. Prvi put kad sam namestao gamepad, receiver direktno u usb na kucistu (na prednjoj strani) gamepad je radio ok. Hteo sam posle da iskoristim onaj produzni i otad je poceo da me zeza. Ubacim receiver i nema ono found new hardware (inace prijavljuje kad ubacim receiver kao Logitech Cordless Rumblepad 2). Samo mi je u device menadzeru napisano Logitech F710 i pod znakom pitanja, jednostavno ne prepoznaje gamepad i ne moze se uspostaviti signal. Mislio sam da ga skroz uninstaliram iz sistema (iz registrija) pa ponovo da ga namestim, ali ne znam kako. Vise ne prijavljuje nista kad se ubaci u bilo koji usb port (na drugom kompu prijavljuje kao i na ovom u pocetku). Sta da mu radim da ga nateram da proradi?

I jos jedna stvar, da li bi mogao da nekako namestim ovaj gamepad da ga koristim u windowsu umesto misha, posto je bezican, recimo na ona dva sticka da pomeram misa, a na neko od dugmica da namestim levi i desni klik, ili cak neke dugmice sa tastature. Mada sada mi je to manji problem, trebam da ga nateram da radi prvo. :)
 
Naterao sam ga da radi ponovo na prednjem USBu kad je direktno prikljucen. Izgleda da je ok. Samo me interesuje drugo pitanje, da ga nateram da radi umesto misa u windowsu ako je moguce.
 
Naterao sam ga da radi ponovo na prednjem USBu kad je direktno prikljucen. Izgleda da je ok. Samo me interesuje drugo pitanje, da ga nateram da radi umesto misa u windowsu ako je moguce.

Mislim da je problem u driver-ima, tj. da su lose napisali driver za Logitech F710 gamepad (jer kad god ga prijavi kao Logitech F710 Wireless kao da nema driver za njega tj. uvek je pod znakom pitanja u device menadzeru), jer ga stalno prijavljuje kao Logitech Cordless Rumblepad 2.
 
Ne treba pomoc, nasao sam program, xPadder i pogledao uputstvo za podesavanje na youtube-u. Namesteno, vise ne moram ni da ustajem iz kreveta.:)
 
Nazad
Vrh Dno