Šta je novo?

Logitech SetPoint M UAG 100/120 me izludjuje

dr.Tiristor

Slavan
Učlanjen(a)
12.01.2005
Poruke
2,642
Poena
379
Neki dan nabavih ovog misonju, i blago receno popeo mi se na q...

Sve sto hocu moram dva puta.
Recimo:
-hocu srednjim da kliknem u browseru za skrol stranice, moram dva puta da kliknem srednjim. E sad, kada spustim koliko mi treba, moram opet dva puta da kliknem skrol, tj. srednjim.
Kada u operi opcija srednjim kad kliknes da otvoris u novom tabu, neeeeee, ja moram dva puta da kliknem.

Levi klik isto se ponasa, kada hocu na link, uglavnom moram dva puta da kliknem, jednom da mu javim da ga drzim a drugi da mi otvori link...

Naravno, instaliran softver, u podesavanjima nema neke slicne opcije...

Retardiran mis...

Jel ima neko neku ideju ili da skinem kabl i zalemim na geniusa koji je za ovo mala azdaja, a kosta 4 puta manje... :S::mad::mad::mad:
 
pokusaj da u language and regional settings ( control panel )iskljucis na advanced nesto kao advenced text features, pa odes desni klik my computer/properities/hardware/device manager/
obelezis misa, deintstaliras ga, ugasis komp na tastaturu, izcupas misa iz kompa, ukljucis komp i TEK KADA SE SKROZ DIGNE WINDOWS ubodes misa ponovo na plocu ( naravno samo ako je usb mis )
odes ponovo u device manager uradis refres da nadje misa ( ako ga nije nasao odma kad si ga ubo )
i opcije bi trebalo da su na default-u, i da sve radi normalno.
inace logitec software/driveri su poznati po bagovitosti - nazalost

usput proveri u biosu dali ti je ukljucena opcija ENABLE USB LEGACY DEVICES ili tako nesto
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno