Šta je novo?

Logitech K400

padawan

Čuven
Učlanjen(a)
02.12.2003
Poruke
3,486
Poena
720
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 7 3700x & AMD Wraith Prism RGB
Matična ploča
MPG X570 Gaming Plus
RAM
32 GB Kingston Fury RGB
GPU
Sapphire Radeon RX6800 16GB
Storage
SSD 512 + 2TB Kingston MV2
Zvuk
Logitech G560 RGB
PSU
FSP HYPER K PRO 700W 80 Plus
Kućište
MSI Mag Forge 100R RGB
Monitor
HP x24x 24"
Miš & tastatura
Razer's Basilisk V3 + Huntsman Mini
Laptop
Corporate's Lenovo Thinkpad
Tablet
Ipad Pro 12.9 M1
Mobilni telefon
Samsung Galaxy A52s
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 4
Pristup internetu
  1. Optički internet
Hitno i ocajnicki bi mi trebala Logitech K400 tastatura, ako neko zna gde moze da se nabavi. Ili nesto slicno, s obzirom na to da je savrsena tastatura za HTPC. Po onome sto sam video nema nista slicno... A nema je nigde! Zvao sam sve koji se reklamiraju na IT svetu i svi kazu da nije uvezeno vise K400 tastatura i da je ono malo sto je uvezeno prodato jos oko nove godine.
 
Samo ovo, a pitanje je da li i to ima na lageru : http://www.itsvet.com/proizvod/trust-kb-2950/comp_comp_keyboard/170/299 , mada kada pročitaš jedini komentar odustaćeš odmah. Ja sam imao 2 Trust wireless tastature i obe su crkle, uz i više nego jadan domet. Taj K400 je bio u Comtrade-u kao na nekoj akciji za oko 3k dinara i naravno da ga nije bilo. Jedini izbor ti je Segedin, zadnji put kada sam bio imali su u Mediamarkt-u nekoliko touch pad i trackball modela ali po malo jačim cenama.
 
Da, plasio sam se da je madjarska jedini izbor. Ovaj Trust je ruzan, i brend uopste ne uliva poverenje. Nije mi jasna uvozna politika domacih firmi - tastaturu za koji se ceo kontigent rasproda u roku od par nedelja nece vise da uvezu, a kicerajskih gaming tastatura i nekih krs kompleta ima koliko ti dusa zeli.
 
Heh, hvala puno! Naručio sam online, nadam se da će me obavetiti ukoliko je nemaju na stanju.
 
Nazad
Vrh Dno