Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Jel samo meni ne daju da povucem ltc sa btc-e ili sam lud?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Bilo je obavestenje na chat-u od admina da je 1h pauza za ltc dok ne update-uju sta treba zbog segwita :)
 
BTC-E? @btcecom 6m6 minutes ago
More
Due to SegWit activation on Litecoin 1 hour break in LTC deposit / withdrawals. Pending node upgrade #btce
 
Ja vec krenuo da kacim konopce :)

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Da sam znao da ce ovaj segwit samo da sroza cenu, ne bi mu se ovako radovao...
 
Kako ste tako svi nestrpljivi :)
 
Bolje da se istovare ima ko ce da kupi, ti onda ce cutat do 50+ :banana:
 
Eh kad bi veceras ostao stabilan, da mi ne zvone alarmi, da se konacno naspavam
 
Ma ljudi hoće "sve, sada i odmah" a zaboravljaju da je do pre 10tak dana LTC vredeo duplo manje čak i posle ovog "dump-a"...opustite se malo, uživajte u vožnji da bi imali šta da pričate pokolenjima za 20tak godina..džabe sve ako vas strefi srčka u medjuvremenu ,)
 
Koja je brzina transakcije na LTC mreži sad?

prvo treba berza da implementira LN transakciju... wallet vec postoji, berza verovatno treba da implemetira svoju verziju i ponudi LN, tada ce LN transakcije izmedju LN wallet-a biti trenutne, mada ce se zbog sigurnosti transfer limitirat po kolicini vrednosti
ipak je LN pre svega zamisljen za manje vredne transakcije za koje sigurnost nije najbitnija

korisnici ce izmedju sebe takodje moci da testiraju LN cim budu updatovali wallet na neki koji ce podrzavat LN (obe strane moraju imat LN wallet za transakciju)

LN wallet za bitcoin kojeg rade core devovi vec je modifikovan da podrzava i LTC
 
Poslednja izmena:
savrsena odbrana na 175. Nekoliko zidova od po 50 i 100 BTC-a su poturali da odbrane, i odbranili su.

Ovo veceras/nocas ide gore. 0.02+

Edit: Doduse Kinezi su u pitanju, pa zbog toga cisto oprez.
 
Kad ti kažeš uvek je mnogo lakše. Samo da probije 19 ide odma na 20.
 
ja sa sledecim vecim rastom LTC ocekujem konacno izduvavanje BTC balona bar do 1600
 
Otvaranje LN-a kosta kao standarna chain transakcija ostalo zavisi od onog ko otvori, kad na primer coinbase i btc-e otvore LN transfer on je otvoren za sve koji zele da salju... fee ce biti mizeran u istom... LN kanal moze stojat otvoren koliko to taj koji ga je otvorio zeli da ga drzi otvorenim...... (danima, mesecima, itd)
 
Naravno da ce da kosta, to je normalno. Implementacija istog bice najavljena u rekordnom vremenu. Posle toga verovatno MAST pa confidential transactions slede cime bi ltc bio sjajan novcic za placanje, onako, full paket.
To je sve ono sto ltc treba da lansira visoko, verovatno i ispred eth-a, dash-a... Otom potom. To je jedan od lepsih scenarija ali ima i onih losih tako da stojite s obe noge na zemlji i budite spremni na sve. Ko ne bude zeleo mnogo da rizikuje imace priliku za izlazak na jako lepoj cifri ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
kineski zid na 019 :d
edit: sklonjeno 1500btc sa 19 :)
 
Poslednja izmena:
Kinezi su cudo. Sad bas gledam, namerno ga drze nisko i obaraju cenu. Verovatno nisu napunjene torbe.

Krenuo na 0.02 ali ga sesekli na 0.0195. Sad cu ga malo dumpati pa back to normal.
 
Xinxi Wang‏ @TheRealXinxi 11h11 hours ago
More
The epic moment of Litecoin finally came. Our new target is 1 LTC = 1 BTC!
 
Nazad
Vrh Dno