Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Mislim da ovoliko novca nije ušlo sigurno. Pre će biti da se ostali šlepaju uz BTC i LTC trenutno, a neko će da pukne, ko prvi videćemo :D
 
mozda i docekate 130, malo da likujem ali ne zlonamerno :) idemo na 2 pa cemo videti koliko ce da se konsoliduje

btw...ovo mi lici na nekakvu trku ltc,eth,ripple...bar na polo tako izgleda a i na coinmarketcap...videcemo sta ce biti :)

Da, neko je resio da udari kako on hoce...Bez korekcija :)
 
mozda i docekate 130, malo da likujem ali ne zlonamerno :) idemo na 2 pa cemo videti koliko ce da se konsoliduje

btw...ovo mi lici na nekakvu trku ltc,eth,ripple...bar na polo tako izgleda a i na coinmarketcap...videcemo sta ce biti :)

Pa mozda i docekam, to bi mi bio sto se kaze extra profit.

~66% steka je jos uvek aktuelno. Primetio sam da mi je lakse kad ga ne drzim na berzi. Tamo oko 0.022-0.023 cu poceti sa prodajom, pa makar bilo u junu mesecu.

Sinoc sam ok odradio korekciju, ali i sve otresao pred spavanje po dosta nizoj ceni od sadasnje.
 
ima svakako sanse jos da otrese na 130 slazem se ali treba znati da ocekivano ne moze uvek proci...bilo bi super lagano da je tako
 
Znas kako, sanse su bile 70-75% da ide gore, i 25-30% da ce biti korekcije. :p

Posto imam jos uvek LTC-a, meni svakako odgovara rast. U slucaju pada, samo bi se dodatno napunio pred skok.

Zato sam i napisao, short je ovde jako jako rizican, da ne kazem sulud. Ovo smece od coina moze lagano do standardnih 0.033, pa i vise.
 
Meni samo nije jasno odakle više ulazi kapital u sve njih, plus u BTC i to sve u isto vreme...i ko ih više kupuje po ovim cenama.

Ranije je bilo pravilo da kada BTC skače, svi ostali padaju i obrnuto. Sada imamo do sada neviđene maksimume na nekoliko valuta, sa, za neke od njih, možda i nerealnim ciframa i nijedan se još ne zaustavlja.

Ako neko ima neku teoriju ili logično objašnjenje, odakle novci...voleo bih da čujem.

Izgleda da niko nema ni teoriju...:d
 
Imam ja teoriju...sta god uradio, berza ide suprotno, kao da samo mene prate.
Berza mrtva nista se ne desava, istog trenutka kad obavim trgovinu krece dramaticno u drugu stranu.
Evo vidi sad, stoji, cekaju da prodam da bi nastavili pump. Ako sad ne prodam krece ponor hahah
 
Pare su male ove ako pogledas google facrbook i druge akcionarske varijante. Btc je nista u odnosu na to tako da nd brinete
 
Pare su male ove ako pogledas google facrbook i druge akcionarske varijante. Btc je nista u odnosu na to tako da nd brinete

Uopšte ne brinem, samo je do juče bilo nezamislivo da sve raste odjednom i da raste ovoliko, pa se onako pitam...odakle... :D

Naravno da nije ni bitno odakle, samo neka raste, pitanje je samo za razmišljanje.
 
Pa preliva se iz fiat-a u kriptovalute. Ne vidim šta je tu toliko čudno?
Ljudi polako sve više prepoznaju vrednosti kriptovaluta, a uleću i novi trgovci koji hoće da omaste brk.
 
Zapravo pitanje je vrlo vazno, slazemo se da je dobro da raste, ali ukoliko na neka pitanja nemamo odgovore i zdravu logiku ovo se uopste ne razlikuje vise od ruleta... :trust:
 
Nemamo pitanja na odgovore kamoli odgovore na pitanja. 90% stvari ne znamo ali verujemo da ide gore racunamo crtamo citamo istrazujemo i na kraju zalimo. I ako izadjes zalis sto nisi cekao i ako ne izadjes zalis sto nisi na vreme izasao. Ukratko uzivancija za mene :)
 
Samo jedno zapazanje da se vidi odnos.
Svetski kapital iznosio je 2015. godine 512.000 milijardi američkih dolara.
Neka u kriptovalutama ima 50 milijardi dolara ( a realno mozda nema ni 25 milijardi dolara).
To bi znacilo da u kriptovalutama imamo oko jedan desetotiljaditi deo ukupnog svetskog kapitala ili oko 0.1 promil a sigurno i manje.
Sledeca stvar je da se dolar, evro i juan stampaju svake godine u enormnim kolicinama da bi se odrzao rast njihovih privreda. Samo ECB odstampa godisnje 1000 milijardi evra. Sve te pare moraju negde da se preliju, a neki promil se prelije i u kriptovalute pa zato BTC dugorocno gledano mora da ide gore.
 
Poslednja izmena:
Ko je pratio kineze imao je lag od 10 minuta da proda i kupi LTC, jer su oni vec izdampovali...izasao sam na 169 ulazim na 127 sa 1/4 steka (ako ne udjem onda mi je drugi izlaz odradjen, jedan je bio na 1.3m satoshija). Ovo je konsolidacija, mislio sam da cemo dogurati do 2m ali bilo je vidljivo danas da ne moze da dogura...
 
sell 0.0172, buy 0.0161, hvala kinezi :)

ja bi prebacio BTC na kineske berze al ne moze za stranci ni nema povlacenja, tako da je ovo cista igra kineza
 
Poslednja izmena:
Lep short bio danas. Nego kako vam se cini da mozda vec veceras dohvati 140, nesto mi mrchkavo ovo?
 
Pa ako ~2M LTC dump kod kineza nije oborio cenu,sto bi sutra islo na 140, da su hteli/mogli oborili bi poloniex simultano bez problema
 
Ma kakvo crno obaranje, nema od toga nista. I ovako se vidi iz aviona da botovi drze cenu nisko. To je sve ok, dobro je da ne raste prebrzo. Ima vremena za sve ;)
 
Double bottom je ipak bio.

Jako tesko je istrgovati sada, gasim berzu i idem do grada malo.

Jedino sam ubo pad sa 174 do 163 i to je to.

Krenem da kupujem od 165 do 161 i na kraju istresem gotovo sve na 164, zarada skoro nikakva. Fail zesci jer se nisam nadao double bottom-u. Ali krastavac, otkrijes ga tek na kraju. Otvorim short na 166, vidim nece to dole, prodam deo na 165, drugi na 167 i jedva izvukao nulu.

Jako tesko je istrgovati sada, gasim berzu i idem do grada malo.
 
Kad se probije 30$ ide dolina, racunajte vrlo brzo 50$, ali cemo se preznojati do 30$ prvo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Inace jutros krenuo da pisem post, kako ocekujem 0.02 vec preko vikenda jer nismo videli nikakav otpor i ostali u 0.016 zoni tj preko 0.382. Medjutim izbila mi sklopka a ne znam kako radi ovaj autosave pa me mrzilo ponovo da pisem. :)

Sve u svemu, ocekivano.

Btw, malo juce bio sa pro traderima, gledali chart ovo-ono. I oni su se slozili da ovo lici na zalet i da jos uvek nismo videli bubble. ;)

Vrlo verovatno da idemo preko 0.03+ za nedelje max.
 
Nazad
Vrh Dno