Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Kineska posla....

Mada i ja kontam da BTC-e interno trguje LTC-om nije to zabadava "njihov" coin :p

Ja sam i dalje 100% siguran da ce jednog dana coinbase ubaciti isti... mislim da im je sad trenutno prioritet da privuku USA investitore
 
Poslednja izmena:
btc-e.jpg
 
Koga ne mrzi da se mlati moze naci sve ove adrese koje sluze za dpozit novcica i onda vidi kada neko ubacuje da dumpuje pa moze da se podvuce malo.
 
Videh danas u džank mejlu poruku od 25.1.
" Good afternoon, Buy litecoin,the predicted height of $100 Today litecoin costs = $ 1.8" Poslato sa adrese [email protected] LOL
 
Nije istina. Ja sam slao one mail-ove gde je pisalo da je trenutna cena 1.5$, ovo je neki plagijator :d
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problema sa sinhronizacijom novog litecoin walleta? Guglao sam i napravio config file sa nodovima ali i nalje ne sinhronizuje do kraja.
 
Dali je moguce da preko 15 dana niko ni slovce nije napisao? Otisla tema u propast, nema vise sta da se prica.
 
Pa izgleda da se bude polako.
mitbitcoinexpo.org
Jedan od glavnih govornika je i kreator LTC.
 
Je li prošlo onih nekoliko nedelje posle kojih je Phoenix rekao da ce krenuti ? :p
 
Od decembra 2013. do danas izgenerisano je 14 miliona novih LTC-a, sto znaci da ih danas ima za 50% vise nego tada...Pa procenite koliko ga je lako pumpati danas u odnosu na ono vreme. Volim kad nisam u pravu, u oktobru 2013. sam rekao da BTC verovatno nece nikad biti 1000 pa sam pogresio, pa ajde da opet pogresim kada budem rekao da LTC nece biti vise od 15$ u narednih Phoenix nedelju dana (300 dana zemaljskih)...
 
@student i sam znas da ceo crypto sve zavisi od BTC za sad, ako on ode ne 1000 sta mislis koliko ce LTC biti...
 
Pa minimum $250 :d
 
Nazad
Vrh Dno