Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

----------

sto se tiče uputstva za LTC.

prvo treba da skinete sa ove adrese klijenta (novčanik), koji kada pokrenute mora da apdejtuje ceo lanac, što može da potraje. Nakon toga dobijate adresu gde možete da čuvate offline LTC.

u početku su rudarili uglavnom CPU-ovi, može se i danas to raditi, ali je hash rate oko 40 (u zavisnosti koji procesor imate - recimo, novi AMD-ovi procesori imaju vrlo visoke hash rate-ove) za četiri jezgra. za CPU kopanje možete da koristite ovaj (možete da kombinujete, jedna grafika kopa BTC, procesor kopa LTC).

što se tiče GPU-a, koristi se OpenCL reaper ili sve popularniji cgminer.

----------

Gde se nalazi Bench redakcija da ovom čoveku podignemo bistu. :)
 
Demios je otvorio temu... i pomagao kao i Sajber. Mige prvi rekao i namontirao opremu...
Vi sa strane Demios i Sajber, poslednji put vas pozivam u Cacak na mladu jagnjetinu, vrucu lepinju i kajmak.
 
Mozda ces odloziti poziv. Ovo ide dole. Vec je 2 dolara manja cena.
 
Sa 9.44 na 7.4 pa nisu uspeli da ga slome... jer je sad opet 8.9$ :)
Bez obzira na sve ja sam to obecao kad je BTC bio 12$ a ltc nije postojao.
 
Phoenix: ima nas koji smo prodali pre par dana na 2.2 pa sad muda da pojedem :( A ovo ludilo danas nije normalno...8e u jednom trenutku ltc!!
 
Kad se setim septembra 2012 jedan BTC 9.8$... Tako da mi nista nije cudno vise.
 
Ohoho, digla se prasina, ja na poso al ako stigne do 20€ palim auto i pravac kuci.... Treba nesto i da se utopi....
 
Utopices po 20 isto kao sto bi po 10$ :) tj nista....
Ovde neko uspricava lepe pare i ko zna sta donosi sutra.
Mozda se vrati na 4 a mozda ode i na preko 30...
Najbolje staviti jedan deo na tablu po nekoj ceni za koju ti trenutno izgleda da je ok prodati i pogasiti sve.
 
Kao sto sam se sa btc zeznuo sa LTC necu....
 
Jooooos je rano, ne nasedajte da prodajete sad jer cete tek posle jesti mooda :D
Ovo je vec pristojno dobra cena ali ja ne prodajem ni lud ni po ovoj ceni. Cacanin i ja necemo ni da pricamo s njma bez 20$ ali cekamo preko 50$ sledece godine ;)
Cacanine, brate po coinu, videcemo se. Cek da iskesiramo neku lovu a lako cemo za kafanu i jaguara ;)
 
Prodajem 10.5 litecoina. Oce li ko kupiti? cacanin sugradjanine najvise bi mi ti odgovarao
 
Hahaha najzad i ltc da krene. Obradovao sam se kao malo dijete kad sam vidio cijenu. Vijeme je da prikupim novcice sa drugih mjenjacnica u wallet pa na btc-e. Cekamo vecu cijenu naravno, nista ispod 20$. Kad je btc mogao ovako visoko da ide onda moze i ltc. Samo nebo je granica :D
 
Jooooos je rano, ne nasedajte da prodajete sad jer cete tek posle jesti mooda :D
Ovo je vec pristojno dobra cena ali ja ne prodajem ni lud ni po ovoj ceni. Cacanin i ja necemo ni da pricamo s njma bez 20$ ali cekamo preko 50$ sledece godine ;)
Cacanine, brate po coinu, videcemo se. Cek da iskesiramo neku lovu a lako cemo za kafanu i jaguara ;)

Ni slucajno... samo da ne bude ona stara - sirokoj gu...i su i m..a mera !

Brdsko-planinski jaguar te ceka. I ne treba lova. :)

Prodajem 10.5 litecoina. Oce li ko kupiti? cacanin sugradjanine najvise bi mi ti odgovarao

Koj' si ti zemljak ? :)
 
Evo narod polako izvlaci novce, do jutra ce biti opet 5$ :-(
 
Manipulatori ne izvlace pare, to rade jedino balkanci ;)

oni sto lupaju po btc-e svi pokusavaju da shortuju a ne da unovce
 
Kina sad spava, a to direktno utiče na cenu ltc-a :) opušteno ;-)
 
Nazad
Vrh Dno