Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Pa kako su oni zamislili onda na android-u da taj wallet radi, pojede 10GB dok si rekao keks. :S:
 
Pa kako su oni zamislili onda na android-u da taj wallet radi, pojede 10GB dok si rekao keks. :S:

pa koji android wallet skida ceo blockchain? prakticno ni jedan, vec skida samo checkpointove zato se i ne radi o "pravom" wallet-u jer ne drzi kod sebe blockchain
 
Pa sta je 10GB kad su ti SD kartice dzabalesku? Uzmes krmacu neku i trpas sve tamo. Reci mi samo da ti treba vise od 32GB na fonu.
Nebitno, sve i da skida ceo blockchain.
 
Nisam znao to se checkpoint, tacnije nisam ni probao. A sto se tice telefona da nema iGO-a ne bi mi trebalo ni 10GB. :D

Elem da ne skrecemo sa topica ovaj bootstrap sto sam skinuo mi je ubrzao stvarno ozbiljno, za pola sata gotovo cenim.
 
Jos ja gledam gde mi nesta 5gb sa c particije pre dva dana,ono ltc wallet pojeo :)
 
I jedva čekate da ga se otarasite, prst na okidaču. :D
 
Poslednja izmena:
volume pada a cena raste WTF :S:
 
Samo polako, jos uvek je zatisje. Da je trebao biti dump bio bi odavno. Ja cekam od ponedeljka novi skok ;)
 
Meni više liči na vikend pump ;)

ništa od tog filma, ovo je samo poslednji krug da se oderu vunice.

žao mi što sam došao do nekog zacrtanog limita, ne bih da dodatno izlažem svoju poziciju, ali bih šortovao iznad 4.1 opet sad.
 
Poslednja izmena:
Samo polako, bice tu jos svega. Sta mislis, kada je cena bila 1,4$ da je lako napumpati na 30+ ili je lakse postepeno "ubediti" sve prisutne da vredi 4-6$, pa onda napumpati na 20-30$. Neko se "punio" mesecima na ~2$ i tom nekom 4-6$ nije dovoljno da se istese jer ima JAKO PUNO novcica. Taj neko nemoze ni 1/3 da "uda" ikada vise, ali ako ga napumpaju na 20+ onda je dosta da "udaju" i 20% i da budu u dobrom plusu. Zasto bas sada, pa zato sto stize famozno polovljenje i zato sto im je sada zgodan trenutak i zato sto im se moze. Vidi se da sa relativno malom kolicinom kapitala, kad god krene cena na dole stabilizuju istu, a onda kad krene mini pump onda se prazne i dreze ga tacno tamo gde zele. Odrzavaju ga vestacki na 25 Juana, posle ce 3-4 nedelje pred polovljenje da ge popnu na sledecu stepenicu od 50 Juana. Zasto Juana? Pa zato sto je to kineski coin odavno (BTC-E je tu mala berza da ista menja) i zato sto su oni ti koji kontrolisu trziste, jer su tako u mogucnosti vec godinu dana :D
 
Poslednja izmena:
Dzaba ti to pricas. Shorteri ce shortovati svakako a neko ce da trlja ruke za jeftine novcice. I posle kada mu nabiju cenu prodace samo delic novcica za iste pare i ko je dobar na kraju? Ide ovo jos ;)
 
ja pričam o trenutnom stanju stvari i kažem da će ljosnuti fino sad.

e sad, što se mene tiče...može posle toga da raste i na 100. ako vidim da ima potencijala kupiću.

ali da će biti takvih balona ove godine...sumnjam.
 
Poslednja izmena:
Dzaba ti to pricas. Shorteri ce shortovati svakako a neko ce da trlja ruke za jeftine novcice. I posle kada mu nabiju cenu prodace samo delic novcica za iste pare i ko je dobar na kraju? Ide ovo jos ;)

Pa dobar je svako sem onog ko poslednji kupi :)
 
:D

a najviše ljudi koji kupuju poslednji ima na nekim tako "neutralnim vrednostima", a tik ispod neke jake psihološke cifre. primerice sad. kao, samo što nije 5.

ili kao što je bio onomad oko 300 kad se lomio btc. samo što nije iznad 300. pa malo bude 290, pa malo 305. i tako danima.

najbolje pare. tad sam kad je btc pao sa 300 uzeo sam par hiljada $ za 10 dana. sa ltc-om ću se zadovoljiti sa 500.
 
Poslednja izmena:
Inace do 0.0173 je trenutno malo preko 100K LTC-a, sto i nije nesto mnogo. BTC-e. Na OK-u je nesto vise od 250K do 27.5 Yuana (ekvivalent ceni 260x0.0173) sto opet nije puno spram njihovih volumea. Mislim da bi ozbiljna korekcija mogla da se desi tek nakon toga, dakle 0.0173 odnos ltc/btc. Kad kazem ozbiljna, to znaci nivo 0.012-0.013 u najgorem slucaju ako je korekcija. Ako je promena trenda onda cao zdravo. Ja sam moje sell-ove postavio tamo negde i BTC na oko 305
 
nikad se ne vodiš zidovima i orderbook-om student. :) znaš da oni samo služe da zbune vunaše.

elem, od 1 i kusur dolara za ltc nije bilo ozbiljne korekcije. lepo se formirao top i plato taj na peaku. okcoin je po meni gox novi (premda se slažem da kinezi sad drže ltc), ali slika ni na drugim menjačnicama nije bitno drugačija. opada volume, opada kupovina, jasan resistance na tu oko 25.7 iliti 4.1

sad, neko će reći da neko akumulira, ali ja vidim lepe askove koji se ne pojavljuju niotkud, taman kada neko pokuša da povuče gore.

a počinje izgleda da im ponestaje i municije na btc-e, pošto je cena tamo btc-a sada opet najniža.


123456.png
 
Poslednja izmena:
nikad se ne vodiš zidovima i orderbook-om.


[/img]

Ne vodim se zidovim ni orderbookom. Meni je nivo 0.0173 taj za koji mislim da je tacka preloma. Samo sam proverio koliko je slobodan put do njega a siguran sam da ce mnogima taj nivo biti signal za sell zato i ocekujem korekciju. Ako krene BTC snazno gore, mozda ce LTC pricekati jos malo, opet za BTC vidim 302-305 kao problematicnu vrednost. Vec rekoh da mi je cena u $ nebitna za tehnicku analizu kada je LTC u pitanju. Samo ltc/btc, posto mislim da je za sve sitove jedino odnos prema BTC-u merilo vrednosti.
 
Nazad
Vrh Dno