Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ne znam koje uređaje koristiš, ali ja na desktopu imam direktan uvid u trenutne cene nekoliko koina koje pratim.... A LTC zna da poraste u par minuta i u par sati da se ugasi :) Tako da vodi računa... sad je oko 70.... čas može da skoči na 200-300 :)
Ma znam, vec smo pisali o njemu dosta, lud je ko struja. Kad sve skace, on pada ili stoji u mestu ili obrnuto, ne moze covek da ga uhvati ni za glavu, ni za rep.
 
S LTC-om vise nema nikakve logike. Kad trba da skace on ne mrdne ili cak i pada. Onda odjednom eksplodira nicim izazvan.
Ocigledno je da kinezi imaju informacije koje mi nemamo.

Community je sve manji, sve je vise razocaranih ljudi. Ugrobili su se mnogo s njim, kao i ja uostalom. Propustio sam ogromne prilike zbog njega. Eksplodirace on u nekom trenutku opet ali dotle ko ziv ko mrtav.
 
Jedina sigurna stvar je da je "long term bleeder" vs BTC, ne znam kako neki ljudi to posle ovoliko godina ne shvataju ali razumem da ga neki ljudi drže iz čiste emocije i nostalgije. Bukvalno je ovog meseca imao "all time low" vs BTC. 🤷‍ Da bi se vratio samo na local high vs BTC iz 2017. godine, treba da dostigne skoro $900, a da BTC ostane na ovoj ili nižoj ceni.

shot-2024-01-23_06-06-29.jpg
 
Btc ce gotovo izvesno dostici novi ATH do kraja marta. LTC/BTC je i dalje na minimumu. Sta ocekivati od LTC u narednom periodu?
 
0.0048 btc od prosle godine. Da li to moze da se vrati na taj nivo ? Ako bi se nekim cudom povratio to bi bilo "x 3"
 
LTC je sa finansijske strane "čist" novčić, tako da jeste kandidat za ETF. Da li će neko biti zainteresovan da krene u tu priču, to je već drugo pitanje.
 
Nazad
Vrh Dno