Šta je novo?

Lionhart

Mihajlo

Čuven
Učlanjen(a)
28.03.2003
Poruke
119
Poena
619
Ajde ljudi ako neko igra neka pomaga ............ kako da se utepjau oni engezi, prosto je neverovatno koliko su jaki i koliko ih ja promasujem ali oni mene eeee to je vec druga prica ...........
 
Mihajlo je napisao(la):
Ajde ljudi ako neko igra neka pomaga ............ kako da se utepjau oni engezi, prosto je neverovatno koliko su jaki i koliko ih ja promasujem ali oni mene eeee to je vec druga prica ...........

Pa pritisni "T" pa pomeri slider na "planned", recimo. Jeste da ces zamahivati/gadjati sporije ali ces biti precizniji. I ne uleci u guzvu, nego jednog po jednog, eventualno dva po dva.
 
ja bas nikakve probleme nemam sa englezima cak i kad me vise njih napada, 27 nivo sam i apgrejdovao sam samo one-hand ratovanje i evasion, obe vestine su mi preko 200(oko 230) i ide vrlo lako!

ako je bas dotle doslo da ne moze da se nesto predje onda imate na netu karakter editor kojim mozete da editujete lik koji vodite.
 
123

ma resio sam problem sa njima ........... one-hand ali ja sam puni poena dodao magijama pa kombinacija!!!

hvala u svakom slucaju cheers
 
jer neko voljan

da mi nareze lionheart?
 
nemojte ze dzabe naprezati oko igre... igra je totalni hack&slash (sa igrivoshcu na nuli) da je to prosto sramota...

shto vishe odmichete sve je menje priche a sve vise kliktanja.. zaobici u velikom luku


igru sam zavrshio na jedvite jade i to iz chistog inata koji sam dobio u tripu da su se developeri toliko trudili da igru uchine dosadnim da je niko nece zavrshiti...
 
G!!! je napisao(la):
nemojte ze dzabe naprezati oko igre... igra je totalni hack&slash (sa igrivoshcu na nuli) da je to prosto sramota...

shto vishe odmichete sve je menje priche a sve vise kliktanja.. zaobici u velikom luku


igru sam zavrshio na jedvite jade i to iz chistog inata koji sam dobio u tripu da su se developeri toliko trudili da igru uchine dosadnim da je niko nece zavrshiti...

Ih bre G!!!, pa ne vole svi samo frpove ! Ima onih koji vole Diablo i slicne stvari (ma sta mi o njima mislili ;) ) a ima i onih koji vole i klasicne frpove a i poneku arkadnu avanturu kao Icewind Dale ili upravo LionHeart (ma sta ti o meni mislio :D )

Pozdrav.

BTW izasao je patch 1.1 za Lionheart. naravno na gamershell.com-u 8)
 
ne znam shta da ti kazem... ali meni je samo prva petina igre (koju sam odigrao za 3-4 sata bila ok) posle je bre samo clik click clik...

igra je trebala da bude izmedju BG i Diabla a shta je ispalo ne mogu vishe da komentarishem (diablo 1 mi je bio zanimljiviji od ovog sigurno)

jedini upotrebljiv karakter je melee, sa bilo chim drugim da igrash je preveliki smor jer je line of sight previshe mali o odnosu na fog of war tako da sa lukom i strelom skoro nemash nikakve shanse... o magijama da i ne preicham jer se previshe sporo 'ispaljuju'... dakle borba je katastrofalno dosadna a ona je trebala da bude nosioc igre jer se sav storyline zavrshava posle 3 sata igranja...

da ne na brajam dalje nemam bash vremena igra je mnogo loshe ispala jer je BIS dao neiksusnom Refelxiveu da gradi svoj prvo rpg iskustvo bash na LH shto je bio izuzetno losh potez...


btw po prvim utiscima i ToEE je isto hack'n'slash heavy... tuga i zalost
 
G!!! je napisao(la):
btw po prvim utiscima i ToEE je isto hack'n'slash heavy... tuga i zalost

A ja bas to kad sam pitao vi rekoste klasican frp. Jos ja mislio ovi na netu loodi sto pricaju da je to klon Diabla 2 :p
 
Igra nije nista posebno, kao sto G kaze prvi deo igre nije los(barselona kvestovi) ali posle stvarno se sve svodi samo na kliktanje misem i ubijanje raznoraznih neprijatelja, gde je tu draz? Igra odaje utisak nedovrsenosti i povrshnosti, a druga polovina kao da je "na dve na tri" zavrshavana! O mnogobrojnosti oruzja necu ni da pricam, smeshno! Barselona deo sam presao za nekoliko sati a onda sam se toliko smarao i odugovlacio igranje da bi negde pri kraju stao sa igranjem i poceo da razmisljam o deinstalaciji! Ovo je moje misljenje, nekom moze i da se dopadne igra ;)
 
pa naravno da moze.. onima kojima je icewind dale super rpg njima se i ovo chudo mozda dopadne :)
 
G!!! je napisao(la):
pa naravno da moze.. onima kojima je icewind dale super rpg njima se i ovo chudo mozda dopadne :)

Icewind Dale jeste super, ali akcioni rpg :mrgreen:
 
opet ti :with: :d ;P
 
Icewind Dale II, Diablo "kec" i "dvojka" i Lionheart su igrice za "siroke narodne mase". Jednostavno bolidne i ogoljene do ludila, ali kao sto Optiplex rece nekome se to svidja (citaj vecini).

Kad smo vec kod stupidnih i manje stupidnih igara, jel se neko seca Planscape: Torment -a? Odnosno jel neko ima doticnu?
 
pa nije sve tako crno

Ma ljudi n'mo da blatite toliko po tim igrama ........ 100 ljudi 100 razlicitih igara!!!
Definitivno razocarenje je ostri prelaz iz obecavajuceg pocetka na smorni nastavak ali sta da se radi ........... hteli da naprave kompromis (aj "mi" sto volimo fallout aj i oni sto pikaju Diabolu)
sve u svemu velika steta ......... igra je mlogo obecavala!!!!

a imam Planscape ali kako da ti to dostavim ..........
 
Naravno da ga imam. Planescape rulz, upravo ga ovih dana prelazim.
 
G!!! je napisao(la):
btw po prvim utiscima i ToEE je isto hack'n'slash heavy... tuga i zalost
Ne veruj forumima! Prijavljuju da je igra prepuna bugova (ne kazem da ih nema), a da nemaju pojma sa Role Masterom, odnosno D&D.
Ne bih da otvaram novi thread, ali ToEE je igra kojoj ce se obradovati istinski fanovi Fallouta, Diabla i BG serijala.
Lionheart je samo jedan smesan pokusaj...
 
heh fino.. bash si me obradovao cheers
 
OptiPlex je napisao(la):
Naravno da ga imam. Planescape rulz, upravo ga ovih dana prelazim.

Da znam da rula, Planescape je jedna od stvari u zivotu koju sebi nikada necu oprostiti. Igrao i igrao, pa dosao drug i trazio, kao da proba. Ja mu dao, on dao ko zna kome, i sad ga nemam....
Strasna i tragicna stvar. Onda pre nekoliko dana uzmem od nekog malog, original, ali se ispostavi da je to NEMACKA verzija, strava i ZASU...
 
ToEE

Pa danaske cek probam ToEE pa ce javnem svoji utisci!!!

ja se iskreno nadam necemu dobrom ......... ali i ako nije tu je i Zero Hour!!!! nema promasaja
 
Re: ToEE

Mihajlo je napisao(la):
Pa danaske cek probam ToEE pa ce javnem svoji utisci!!!

ja se iskreno nadam necemu dobrom ......... ali i ako nije tu je i Zero Hour!!!! nema promasaja

:eek: :rolleyes: :p

Oh, Boze, Zero Hour ce stvarno podici prosek ;ctp :mrgreen:

TOEE deluje izvanredno, s'tim sto ipak nisam imao vremena da ga nesto ispitujem nasiroko.

Naravno i Neverwinter je delovao kao 3d Baldur, ali ipak ispao malko mnogo drugaciji
 
123

pa i nije bash onako kako sam se nadao ................. o ukusima ne vredi raspravljati ali da Lionhart ima bolji razvoj radnje (citaj "posle Barse")pojeo bi i Newervinter i ovaj ToEE (apsolutno nishta posebno!!!!!!!!)

Jedina igra posle Fallouta koje sa pojavila i moze se raci da je u njegovom duhu je ARCANUM .......... Planscape je bio prilicno bagovit, ruzan, imao je dobru pricu i podlogu ali nije se proslavio u toj meri

ipak na tronu moze biti samo jedan!!!!
 
fallout - da se razumemo :D

Planscape je bash odlichan.. samo shteta za real time borbu.. a ruzan je koliko i BG shto znachi da za to vreme i nije bash ruzan bio

pa i sam Arcanum je ruzan (mada interesantan ali josh jedan primerak kako borba moze da bude ochajno implementirana u ovakav zanr igara)

Neverwiner necu ni da spominjem... shteta onako lepog engine-a :)
 
Nazad
Vrh Dno