Šta je novo?

Linx 24h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zeljko

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
13,363
Poena
1,030
Za Conroy, ocekujem da i on postavi isto
Linx4.6_24h.jpg
 
Ladno si ga terorisao 24h :zgran::d

Pa sto ne uhvati ss koji sekund pre kraja, sad mogu da kazu da si radio linX 24 sata na defu, ajd sad dokazi da je offset :d
 
Ladno si ga terorisao 24h :zgran::d

Pa sto ne uhvati ss koji sekund pre kraja, sad mogu da kazu da si radio linX 24 sata na defu, ajd sad dokazi da je offset :d

Pa vidi se lepo da gura 120GFlops-a, a linx sam nastelovao na 24h
A i biio je red da provrtim ponovo jer se CPU vremenom degradira pa mu treba veci napon za 100% stabilnost a i digao sam ga za 0.015v nego sto je prolazio pre skoro 2 godine
 
Poslednja izmena:
svaka chast, ovo je za respekt ;)


najbolje da cemo dobiti odgovor.
 
Cek na koliko je overclockovan cpu ?
 
Ajde neka neko da info u kratkim crtama za nas iz poslednjih redova. :)

O čemu se ovde radi?
 
Conroy je rekao da drzi Phenom 1100t na cini mi se 4GHz na ploci od 30-35 evra, koliko se secam MSI 760GM-p23, i da ce moci da ugura na nju Visheru sada kada dodje ili tako nesto, a onda mu je zeljko rekao da baci nekoliko sati linxa na full memoriji i da da SS kako bi se videlo da tao funkcionise kako treba. Zatim je Conroy rekao da ne moze oba stapa memorije da drzi u ploci na tom setup-u jer mu puca komp, vec samo jedan stap i posle toga se ne javlja :d
 
ja sam mu rekao da nema shanse da mu radi fenom na tom taktu na toj sir plochi stabilno, pogotovo josh ne i fishera na 4500, zeljko i josh neko chini mi se, su to potvrdili, pa je konroj izavao sve na megdan sa 24h linxom :D
 
b1140347-1.jpg


To je cini mi se ploca :d
 
hmmm... Con(prevara)Roy...
Ponekad je simpaticno gledati, uz kokice, ove nolife fanboy fightove, uvek posluze coveku kao reper koliko je ustvari normalan! :d
 
da, to je ta plojka, ma garant se zapalilo sve
 
Poslednja izmena:
Meni se čini da je reč o 1055T, a ne 1100T. Tako mi je ostalo u sećanju, ali verovatno grešim.
 
Sve i da ne gresis, kakve veze ima... kad mu vec sa 2 stapa memorije grca, a zamisli da ga optereti linx-om.
 
^ conroy palikuca :d
 
Nadam se da mu nista nije bilo sa kompom, ipak je to velika cena platiti neiskustvo:(
 
u ovom sluchju placaju se pre svega sujeta, neistina i neozbiljnost, a potom neiskustvo.

ne bi verovatno niko zeleo da je pokvario neshto, ali u svakom sluchaju, ako je shvatio greshku i ako je normalan, javi ce se i reci da nije bio u pravu.
 
Poslednja izmena:
Conroy je rekao da drzi Phenom 1100t na cini mi se 4GHz na ploci od 30-35 evra, koliko se secam MSI 760GM-p23, i da ce moci da ugura na nju Visheru sada kada dodje ili tako nesto, a onda mu je zeljko rekao da baci nekoliko sati linxa na full memoriji i da da SS kako bi se videlo da tao funkcionise kako treba. Zatim je Conroy rekao da ne moze oba stapa memorije da drzi u ploci na tom setup-u jer mu puca komp, vec samo jedan stap i posle toga se ne javlja :d

Hvala za info. :)
 
Poslednja izmena:
Rekoh ja lepo u onoj temi...cim nema Conroya vise, otisla plojka u vecna lovista! :D
 
tu je, logovao se pre 1h, tako da, makina je ziva (ili se logovao sa necheg drugog), samo se garant smorio posle jedno 30 bsodova i ko zna josh chega, pa odluchio da je bolje da cuti, ili pak vezba fotoshop za josh jednu odbranu chasti :D
 
Zeljku svaka cast i odbrana casti! A lazovi su najjadnije osobe koje postoje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno