Šta je novo?

lightbox & rollover?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

misterx

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2002
Poruke
704
Poena
619
Jel moguce namestiti da button bude rollover i da otvara lightbox ?

www.capelli.co.rs

ne mogu da namestim da mi lokacija i usluge budu roll :mad:
kako treba da izgleda taj deo koda? guglam vec 2 dana i ne mogu da nadjem, na par mesta sam naishao na isto pitanje, ali nema adekvatnog odgovora

ako vam je dosadno mozete i da prokomentarishete kako izgleda sajt :), josh nisam zavrshio knjigu utisaka
hvala
 
Haha :)

Pa naravno da možeš. Problem je što imaš više stilova povezanih sa tvojim dugmićem, moraš da "prečistiš" kod.

Sajt... Pa može bolje uvek, a ovde bi stvarno trebao malo bolje da se potrudiš.

Ako si već imao gotov cenovnik, treba si sve da uradiš u tom fazonu, a ne da izmišljaš ove zelene fore i fazone.
Praktično nigde na sajtu nemaš teksta. Čak si i radno vreme prebacio u sliku, verovatno da olakšaš, pa si je onda zalepio za desnu stranu.

Ovo je početnički, ali skroooz početnički web sajt. Nemoj da se uvrediš, ali kad se pogleda kod... OMG. Sve tabele, nigde doctype-a, CSS-a ni od korova...
 
Poslednja izmena:
Haha :)

Pa naravno da možeš. Problem je što imaš više stilova povezanih sa tvojim dugmićem, moraš da "prečistiš" kod.

Sajt... Pa može bolje uvek, a ovde bi stvarno trebao malo bolje da se potrudiš.

Ako si već imao gotov cenovnik, treba si sve da uradiš u tom fazonu, a ne da izmišljaš ove zelene fore i fazone.
Praktično nigde na sajtu nemaš teksta. Čak si i radno vreme prebacio u sliku, verovatno da olakšaš, pa si je onda zalepio za desnu stranu.

Ovo je početnički, ali skroooz početnički web sajt. Nemoj da se uvrediš, ali kad se pogleda kod... OMG. Sve tabele, nigde doctype-a, CSS-a ni od korova...

ne ljutim se :) hvala na komentaru :)

sam sam ga radio za svoj salon, bitno mi je da ima osnovne informacije cene, radno vreme itd...
svidja mi se kako izgleda lightbox, zato sam ga koristio, cak mi je neko na forumu rekao kako se zove skripta, nisam imao pojma ....

da vidish na shta je pre licio, mislim da je sada super :)
 
Uh, previše je jaka ova pozadina (što se tiče boja); na monitorima veće rezolucije, kao da je ona glavna, a ne sam sadržaj. Probaj da to osmisliš malo drugačije.
 
-1 code, 0 design...
Ne kazem da ja umem bolje ali nazalost tako je.
 
Tu zivim u blizini, t.j u Sarajevskoj :D

Ma ozbiljno ti kazem, nemoj da se zezas sa pravljenjem, template ti je najbolje resenje.

Template Monster ima preko 20.000 razlicitih template-a i niko ne mora da zna da si koristio isti :lol:

Uz sve to izgledaju extra....
 
Template Monster ima preko 20.000 razlicitih template-a i niko ne mora da zna da si koristio isti :lol:

Heh... klasika, kad ne znaš sam ukradi tuđe. :S: Uvek se prepozna ripoff, a pogotovo sa template monstera.
 
Poslednja izmena:
...koji su inace samo lepi na oko a tehnicki su totalno DNO.
Dizajn -1, code -1.
 
Nisam ni mislio na tebe ;)
 
Ne razumem Vase komentare. Predlozio sam coveku da kupi template, naravno ako mu se neki svidi.

Sto se tice dizajna, meni se licno svidjaju njihovi template-i i mislim da bi za njegove potrebe osnovnog reklamiranja svoje delatnosti bili sasvim dovoljni.
 
Ma nadji neki wordpress dobar...plus neki template..malo ga izmenish...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno