Šta je novo?

LG V10

Jesam. Jos uvek mi je pod garancijom. Telefon je vrh. Samo ne treba azurirati softver, citao sam zbog tih gluposti dolazi do bootloopa

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
Jesam. Jos uvek mi je pod garancijom. Telefon je vrh. Samo ne treba azurirati softver, citao sam zbog tih gluposti dolazi do bootloopa

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
Ja sam ga prodao zbog straha da ne rikne jer nisam imao garanciju a jedan od najboljih tel koje sam koristio

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja otkako sam ga popravio drzim na 5.1. O Softveru i ne razmišljam. Nista novo nema u novijem azuriranju, a samo glava moze da boli

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
sad ste me ubili sa ovim bootloop problemom...manje više sam mislio da uzmem v10, ali nešto mi taj problem deluje kao prilično raširen i sad više nisam pametan...ne bih baš da menjam ploče na 6 meseci ili godinu dana...onda sam razmišljao da uzmem v20, iako mi se njegov dizajn baš i ne sviđa kao v10, ali izgleda da ni on nije imun na bootloop...žao mi je da tek tako otpišem lg jer mislim da su kamere kod njega veoma dobre a to mi je prilično bitno, a opet deluje su prilično nemarni postali što se tiče kontrole kvaliteta i ispravljanja grešaka...
 
Ako ti je do kamere onda vidi G5 ili G6. Za sada nisam video nikog na forumu da se zali na bootloop.
 
Ako ti je do kamere onda vidi G5 ili G6. Za sada nisam video nikog na forumu da se zali na bootloop.

g5 mi je već mali, neki minimum mi je 5.7" jer trenutno nosim 5.5" i ne bih išao ispod toga...a g6, trenutno mi je preskup, budžet mi je plafon 400 evra...
 
g5 mi je već mali, neki minimum mi je 5.7" jer trenutno nosim 5.5" i ne bih išao ispod toga...a g6, trenutno mi je preskup, budžet mi je plafon 400 evra...

Ja ti onda ne preporucujem da uzmes V10. Kod V10 i G4 je samo pitanje vremena kad ce ti crci ploca, ne i da li ce crci.
 
Sto bi ploca crkla,jedino ako se ne pregreje.
Imao sam i g3 i g4 po par meseci i nista im nije bilo,jedino sto se g3 grejao kao lud.
 
Ja ti onda ne preporucujem da uzmes V10. Kod V10 i G4 je samo pitanje vremena kad ce ti crci ploca, ne i da li ce crci.

videću već, postaje teško smaranje kupiti novi telefon, naročito kod nas gde su servisi garancije i rezervni delovi na nivou srednjeg veka...:)

za sada sam u fazonu da možda uzmem lg v20 ako se ipak odlučim za lg...v10 ću definitivno preskočiti...
 
Xiaomi Mi 5s plus imas za 320e.

razmišljao sam i o njemu, ali hoću krštenu kameru a ne kineske brljotine...dosta slikam okolo i u pokretu, a na kineskim telefonima relativno dobru sliku dobiješ samo ako si mumija :) lg mi se tu uklapa, laser fokus, ois, daleko bolji softver za kameru, jedino što eto oće malo da crkavaju...
 
V10 ima fantasticnu kameru,sve lepo radi,bez seckanja,za sada...
Ima i s7 edge koji je za nijansu eksplozivniji u otvaranju aplikacija.
 
Sta je sve bezbedno pobrisati preko package disabler_a kako bih se resio bloatware_a ?

Poslato sa LG V10
 
Uzmi V10 telefon je vrh i brz. Vredi rizikovati, moze i na drugim telefonoma da se desi isto. Ne moze pametno cudo da traje dugo, meni lg g2 jos uvek sljaka kao da je sada kupljena.

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока
 
Uzmi V10 telefon je vrh i brz. Vredi rizikovati, moze i na drugim telefonoma da se desi isto. Ne moze pametno cudo da traje dugo, meni lg g2 jos uvek sljaka kao da je sada kupljena.

Послато са LG-H960 уз помоћ Тапатока

naručio sam v20, valjda je kod mene za neki dan...moja žena nosi lg g2 mini koji je nasledila od mene i evo ga radi bez greške...tako da videćemo, ajd rekoh ipak je noviji model i ima nekih poboljšanja...
 
Nek ti sa srećom sa LG... Mačka u džaku....
LG g2 je nešto najbolje od LG, sve posle toga rizik...

Huawei Mate 9
 
+1, G2 primer telefon, posle njega se ne zna gde biju.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
LG postao veći rizik od bilo kog no name kineza.. Sto opet ne mora da znači, zato i napisah, nek sa srećom :)

Huawei Mediapad X2 7.0 LTE
 
LG postao veći rizik od bilo kog no name kineza.. Sto opet ne mora da znači, zato i napisah, nek sa srećom :)

Huawei Mediapad X2 7.0 LTE

no name kineze koji zveknu niko i ne broji, ko bi još vodio tu statistiku, zato deluju pouzdanije:)

a rizik, šta znam, ako tako gledamo suludo je kupovati auto, kad vidim koliko ljudi oko mene para dadoše na popravke ovo je još i sitan rizik...
 
Poslednja izmena:
Kad pisemo vec o riziku...
Baterija je oslabila bas bas.
Sta vi mislite ?
e262ba06de98a183134e35e8788e5029.jpg

Poslato sa LG V10
 
Lepo je što se tesis, činjenice sve govore za LG iz prošlih par godina... Nek te služi dobro i da nemaš problem.... To je to

Huawei Mate 9
 
Kad pisemo vec o riziku...
Baterija je oslabila bas bas.
Sta vi mislite ?
e262ba06de98a183134e35e8788e5029.jpg

Poslato sa LG V10

Mora da ti prođe dosta ciklusa punjenja da bi ocenio bateriju, što više to bolje ...
A i šta se sekiraš za bateriju, bar ti je izmenjiva, kupiš novu i ubaciš [emoji6]

Da vidiš cumanje oko 6p baterije [emoji23]



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li vredi uzimati polovan telefon? Cena mu je oko 270e. Cuo sam za onaj bootloop, pa me to mnogo plasi. Kod koliko ljudi se to javlja? Primetio sam da je na stranim sajtovima ogroman broj.
 
Nazad
Vrh Dno