Šta je novo?

LG Televizori

Ali ti opet za to treba servisni daljinac
 
Da, sad vidim to. U svakom slučaju nije valjda da bacate kutije? :D
 
Jel ste prijavljivali TV na sajt LG-ja?
Jedan prodavac mi je rekao da LG često pravi akcije oko produženja garancije na 3,4,5 god za sve registrovane TV-eje na sajtu, bez obzira gde su kupljeni.
 
Da, ja sam uhvatio akciju od 5 godina, trajala mislim do 29. aprila.
 
Jedan hint za C1, vjerovatno je bilo riječi, zadnje serije C1 su valjda sa EVO panelom koji je nešto svjetliji, a evo kako da prepoznate sa kutije je li sa EVO - ovo slovo treba da bude P ili W.
Ukoliko je Q ili Y imate standardan C1 panel.
Hvala za hint, ovo znači da ja ima taj EVO. 😀
Screenshot_2022-07-21-17-23-08-714_com.google.android.apps.photos.jpg
Sve u svemu ja sam prezadovoljan TV-om.
Takođe sam "uhvatio" 5 godina garancije pred NG. Mislim da često daju te akcije i da ih treba sačekati.
 
Jel su sada LG televizori u svim radnjama 5g garancije? Tj OLED tačnije.
 
Jel pise negde da je 5gg?
 
Moze neki hint za up77003,hitna stvar za neki budzetski tv a da ima hbo max?Vredi li ovaj tih 50k?
Moze neki hint za up77003,hitna stvar za neki budzetski tv a da ima hbo max?Vredi li ovaj tih 50k?
 
Pozdrav ljudi,treba mi pomoc ko je voljan da pomogne!
Naime vec neko vreme me uzasno iritira problem sa youtube aplikacijom na tv-u koja se ucestalo odjavljuje sa naloga,cesto se rusi i restartuje,posle reklama ne moze da nastavi reprodukciju videa,skoro da je nemoguce gledati. Probao sam sa deistaliranjem YT aplikacije,sa fabrickim resetom TV-a,pisao YT podrsci...nista nije pomoglo. 90% koriscenja TV-a mi je na YT tako da bi mi mnogo znacila pomoc prijatelja ovog foruma! Ima li neko slican problem i zna li resenje? Hvala!
LG smart tv LF630v(2015)
 
Zna li neko dali radi epg na duplex play aplikaciji,i ako radi kako se upisuje i pokrece?
 
Pozdrav ljudi,treba mi pomoc ko je voljan da pomogne!
Naime vec neko vreme me uzasno iritira problem sa youtube aplikacijom na tv-u koja se ucestalo odjavljuje sa naloga,cesto se rusi i restartuje,posle reklama ne moze da nastavi reprodukciju videa,skoro da je nemoguce gledati. Probao sam sa deistaliranjem YT aplikacije,sa fabrickim resetom TV-a,pisao YT podrsci...nista nije pomoglo. 90% koriscenja TV-a mi je na YT tako da bi mi mnogo znacila pomoc prijatelja ovog foruma! Ima li neko slican problem i zna li resenje? Hvala!
LG smart tv LF630v(2015)
Meni se na starom LG-ju, mislim da je neki model iz 2015 g. u zadnje vreme posle uključivanja Youtuba pojavi poruka da ponestaje memorije i da mora da restartuje aplikaciju, nisam se nešto bavio s tim pošto retko koristim youtube na Tv-u zbog onih glupih reklama.
 
Meni se na starom LG-ju, mislim da je neki model iz 2015 g. u zadnje vreme posle uključivanja Youtuba pojavi poruka da ponestaje memorije i da mora da restartuje aplikaciju, nisam se nešto bavio s tim pošto retko koristim youtube na Tv-u zbog onih glupih reklama.
Da,i to mi se u nekim momentima prikazivalo... sumljam da ima neke veze sa RAM-om,ali kako resiti...
 
Probaj da nadjes sa neta neku stariju verziju i da instaliras sa flesa ili nesto slicno, i onda zabranis auto update
 
Ne ide to tako na webosu
 
Da proverim, pošto ga nisam našao na spisku kod instalacije - da li postoji verzija programa VLC za LG televizore (u pitanju je nanocell) ?
 
Ako vas zezaju apps ili net na TV pomaže čupanje iz struje na min 1min.
Sredio mi se problem sa HBO max i Disney+
 
Brat je kupio LG UP75 43 inča tv i zanima me zašto u LG store-u nema aplikacije RTS Planeta? Ima li neko ideju?
Ja imam sličan model iz 2021 i ta aplikacija regularno radi.

Hvala!
 
Verovatno je stavio region gde aplikacija nije dostupna
 
Ma jok

@daftPUNK Isti problem se dešava i kod mene iako postoji aplikacija u LG store (proverio preko browser-a)

Neki forumaši je imaju na svom LG-u čak i instaliranu.

Odgovor zna samo LG jer bag nije aplikacija je u store-u, a zašto se ne vidi preko WebOS-a na nekim modelima znaju kao što rekoh samo ljudi u LG-u.
 
Changing LG Service Country Region on LG TV (WebOS)
  1. Press the settings button on the remote to access the All Settings page.
  2. Click on General and select Location.
  3. Now click LG Service Country.
  4. Uncheck the option Set Automatically and select the country you wish to change the region to.
 
Changing LG Service Country Region on LG TV (WebOS)
  1. Press the settings button on the remote to access the All Settings page.
  2. Click on General and select Location.
  3. Now click LG Service Country.
  4. Uncheck the option Set Automatically and select the country you wish to change the region to.
Nije to sve sam isprobavao između ostalog i to što upućuješ menjanje regiona, nema je kada se preko tv-a pretražuje
 
Ja sam imao Oled iz 2015. Jedini način je fabrički reset.Imaš dosta na netu o tome...
 
Changing LG Service Country Region on LG TV (WebOS)
  1. Press the settings button on the remote to access the All Settings page.
  2. Click on General and select Location.
  3. Now click LG Service Country.
  4. Uncheck the option Set Automatically and select the country you wish to change the region to.
Nije do lokacije, proverio sam i Srbija je.
 
Meni se cini da svakim update-om naprave da TV radi gore. Imam neki 4K model s kraja 2019e bese, ili pocetak 2020e, ne secam se vise, um7610 65" nesto slicno tome sa magic remote i bluetooth radi bas lose. Bilo koji uredjaj da je u pitanju, prekida kao da je slab signal.
Resio sam tako sto sam ugasio quick start. Verujem da ce i nekima na drugim modelima to resiti pojedine probleme da ne mora da se cupa iz struje na minut. Sporije se pali ali nista to nije toliko znacajno, ne palimo i gasimo TV na svakih 10min.
 
Vrh Dno