Šta je novo?

LG Optimus L9

Gde može da se kupi punjač za telefon? Kablić manje više, toga imam, ali onaj adapter bih voleo da kupim, pošto sam moj izgubio... Cena?
 
Provalio sam jednu stvar vezano za trajanje baterije. Otkada sam presao na JB, screen on time mi je opao sa oko 4 sata na jedva 3. Pre pola meseca sam slucajno tel ostavio na punjacu sat-dva duze nego sto treba (imam obicaj da cim cujem signal da je puna baterija, skidam tel sa punjaca), i screen on time se povecao na bezmalo 4 sata. Da li je indikator baterije malo losije uradjen na JB, pa ranije prikazuje da je baterija napunjena, ili mu samo prija trickle charging, ne znam, ali probajte da ostavite mob jedno sat, sat ipo duze na punjacu, pa da vidimo da li ce to nekom pomoci.
 
Poslednja izmena:
To sam i ja provalio, pa ga ostavljam preko noći na punjacu i uvek drži duže, nego kad ga isključim kad me obavesti da se naručkao.
 
E sad, idemo dalje :) Koliko sam shvatio, bateriji generalno vise prija sporo punjenje preko usb-a, nego klasicnim brzim punjacem. Da li je neko mozda ostavljao tokom noci mob da se puni na usb, i kakvi su rezultati?
 
Ako i ima razlike to je mizerno, da neces ni osetiti. ;) Svejedno ces kad budes zurio negde hteti da je stavis na punjac i opet ces da je "unistis" :d
 
Ma to jeste :) nego meni baterija sa ovim 'produzetkom' od sat vremena lepo izgura ceo dan, tako da nema razloga da ga punim preko dana, nego me cisto teorijski zanima da li je neko dobio produzen screen on time kada je punio mob preko usb-a.
 
E sad, idemo dalje :) Koliko sam shvatio, bateriji generalno vise prija sporo punjenje preko usb-a, nego klasicnim brzim punjacem. Da li je neko mozda ostavljao tokom noci mob da se puni na usb, i kakvi su rezultati?

Iz mog iskustva - dok sam punio punjacem trajala je normalno. Kada sam postao lenj i poceo da ga punim na USB preko kompa sve manje i manje je trajala. Dakle ne preporucujem.
 
Ja obicno punim nocu na punjacu, i nisam primetio nikakvu razliku.
 
Samo da se javim.
Ovaj moj p768 i dalje sljaka kao nezdrav.
Ni jedan bag za skoro godinu dana neprestane upotrebe!
Fotke su nekako postale ful kvalitet. Kao vino je za fotkanje, sto je stariji to su fotke bolje.
Ovaj phone je cudo.

Na zalost rastanak se priblizava..

edit: sta mislite za koliko bi mogao da se ceni u oglasima?
tks.
 
Poslednja izmena:
Kako da prebacim aplikacije na sd karticu? Telefon root-ovan, super su instaliran, probao sam preko 2 programa "movetosdcard" i "appmgr III" oba mi ne nude nijedan program da moze da se prebaci.
 
POZz ljudi ! ukratko skidao sam neke aplikacije i telefon mi zazvonio ja se javljam i u toj sekundi telefon se ''zaledio'' zakucao, izvadim bateriju vratim i sada dodje do drugog loga LG i tu okrece po 2-3 sata nista se ne desava! probavao sam da ga resetujem down+home+power resetuje se al opet se isto desava ide samo do drugog loga ??? sta raditi sad??? nijedan servis iz moggradanece daprihvati telefon? kaze da ne mogu damipomognu postoje p768 ???
 
Koliko je meni poznato, LG telefoni ne mogu da se brickuju, što znači da postoji rešenje za tvoj problem, preko nekog od dostupnih softvera. Probaj na xda da nađeš rešenje, tamo ima sigurno, ali se najverovatnije oprosti od podataka na telefonu.
 
Kamera je neuporedivo bolja na S3, ma ni u istu rečenicu ne idu. Što se SOT tiče, šta znam, oko 3h.
 
Koliko je meni poznato, LG telefoni ne mogu da se brickuju, što znači da postoji rešenje za tvoj problem, preko nekog od dostupnih softvera. Probaj na xda da nađeš rešenje, tamo ima sigurno, ali se najverovatnije oprosti od podataka na telefonu.

nema resenja :D sve sve sve forume zive sam prevrnuo i nasao da im je to bolja i da je jako tesko uraditi ? podatci su mi nebitni! zna li neko neki dobar servis koji zna oko softvera ???
 
Jel imao neko problem sa pregrevanjem? Posle restartovanja telefona, telefon mi se nenormalno greje u predelu pored kamere, zablokira ceo i procenat baterija opada po nekoliko procenata. Posto zablokira, moram ponovo da ga restartujem, onda kad se pokrene ponovo zablokira i tako u nedogled...
 
Verovatno ti neka aplikacija zabada. Jednu po jednu deinstaliraj, pa vidi koja je.
 
Imam problem sa updateom softvera. Sve povežem normalno i pokrenem update, onda mi negdje na oko 30% izbaci ovo:

gfdgfgdfgd.png

Zna li neko u čemu je problem?
 
Problem sa internetom, probaj.update da uradis sa drugog kompa gde je bolja konekcija i ore toga napuni svoj telefon 100%.
 
Stvarno? Jel sve radi? To beše čist Android?
 
Kako si otključao bootloader na JB v20?
I kakva je baterija u odnosu na stock ROM
 
koristio sam fastboot (meni je v20c) kao i svi ostali,baterija definitivno bolje drzi od stocka al nista drasticno. ono sto me je odusevilo je koliko je bolji kk od jb u samom odzivu i ucitavanju aplikacija.
 
Kakva je situacija sto se tice bootloadera za 20h Eur,model je p760?
 
vec 48 sati na runtime ART definitivno bolje od dalvika cak i baterija za nijansu bolje drzi,nije stucnuo ni jednom.
 
Nazad
Vrh Dno