Šta je novo?

LG Optimus L9

pa koliko sam procitao, napisao neko da mu je naprsao ekran u dzepu kad je seo, sto znaci da nije bas jako to staklo
i da srecna nova godina:)
 
Pa treba paziti kao i na svaki telefon sa touch-om ;)
Vlasnici l9,kako ste zadovoljni kvalitetom ekrana,fotografijama kada ih prebacite na komp(da li ima zamucenja na slikama),hd video snimanjem,trajanjem baterije?
Srecna nova godina i sve najbolje ;)
 
Pa treba paziti kao i na svaki telefon sa touch-om ;)
Vlasnici l9,kako ste zadovoljni kvalitetom ekrana,fotografijama kada ih prebacite na komp(da li ima zamucenja na slikama),hd video snimanjem,trajanjem baterije?
Srecna nova godina i sve najbolje ;)

Srecna Nova godina!

Ekran je sasvim cool, i baterija ako uporedimo HTC koji sam predhodno koristio, mnogo vise izvlaci, meni 1.5-2 dana. Dakle za jedan jaceg koriscenja sasvim dovoljno. Mene jedino nervira sto nema opcije da se prebace aplikacije na SD card, sto je totalno nenormalno ali sta sad...

Kameru i video snimanje nisam ni probao.
 
Da li imate problema sa povezivanjem l9 sa racunarom ili je jednostavno,kao npr sa Samsungom S2 i S3?
I da li l9 koristi obicne ili mikro sim kartice?
 
Poslednja izmena:
Pa treba paziti kao i na svaki telefon sa touch-om ;)
Vlasnici l9,kako ste zadovoljni kvalitetom ekrana,fotografijama kada ih prebacite na komp(da li ima zamucenja na slikama),hd video snimanjem,trajanjem baterije?
Srecna nova godina i sve najbolje ;)

Ekran je veoma dobar. Lepe boje dobri uglovi gledanja. PPI mu je prosecan i zadovoljava moje potrebe. Osvetljenje je veoma jako.
Kamera je prosek. Hd snimanje je ok
Baterija je ok, 4 sata upaljenog ekrana sa wifi i sync i nekoliko sati muzike.

Nisam koristio S2 i S3 tako da ne mogu da uporedim direktno ali imas program LG suite koji je ok i radi posao ali je ogranicen sto se tice mogucnosti. Inace pristupanje je prilicno jednostavno, smartshare backup sinhronizacija slika muzike i video fajlova.
 
Da li imate problema sa povezivanjem l9 sa racunarom ili je jednostavno,kao npr sa Samsungom S2 i S3?
I da li l9 koristi obicne ili mikro sim kartice?

Samo povez kablom i on ti otvori folder u My Computer-u i isto kao sa flesom kad ubacis. Doduse nemam memorijsku al' verujem da je isti proces i za to.
 
Srecna Nova godina!

Ekran je sasvim cool, i baterija ako uporedimo HTC koji sam predhodno koristio, mnogo vise izvlaci, meni 1.5-2 dana. Dakle za jedan jaceg koriscenja sasvim dovoljno. Mene jedino nervira sto nema opcije da se prebace aplikacije na SD card, sto je totalno nenormalno ali sta sad...

Kameru i video snimanje nisam ni probao.

Koliko sam ja razumeo nijedan android 4 nema opciju da se prebaci na sd card...konkretno gledao na samsungu note 2 i galaxy s3! E sad verovatno kad napuni internu on prebacuje na externu memoriju, verovatno a vi me ispravite ako gresim! Cisto informacija za sve ja sam uzeo onu TPU s futrolu i jako sam zadovoljan! A tel. je odlican za moje potrebe, znaci prvenstveno internet!
 
Kontaktirao sam coveka, rasprodao je zalihe, bice ih posle 10.01.
 
Na kupujemprodajem....covek je iz novog sada! Ima neki iz beograd prodaje sa sve folijom za ekran!
 
Hvala, videcu sta cu. Cekam jednu radnju u KV da dobiju, trebalo bi sad u petak ili ponedeljak, ako nista uzimam to. Hvala :)
 
Ja da se pohvalim malo duzinom baterije..posto sam bio do Italije,razgovor i sms na minimum,nekih 10-20 sms,malo razgovora,par sati wifi i gps i doooosta slikanja,rezultat puna 4 dana.
 
To je vise negde odlicno vreme trajanja baterija... izgleda da se uskoro pridruzujem krugu vlasnika l9 :smoke:
 
Verovali ili ne probao sam kljucevima da ogrebem staklo.nista verujte.zasticen je sigurno.ponovicu pitanje drugih jer danas kupih mem.kar.od 8g.ne dozvoljava prebacivanje aplikacija.da li je to nekome uspelo do sada?
 
Verovali ili ne probao sam kljucevima da ogrebem staklo.nista verujte.zasticen je sigurno.ponovicu pitanje drugih jer danas kupih mem.kar.od 8g.ne dozvoljava prebacivanje aplikacija.da li je to nekome uspelo do sada?

Kod svih android uredjaja 4.0 sam prebacuje kad popuni internu mem. nema ni kod jednog da se manuelno prebaci!
 
Večna dilema, po specifikacijama proizvođača nema, ali na dodir ostavlja utisak da ima. Dal je od Gorille ili nekog drugog majmunčeta staklo, ne znam.
Nek se javi neko ko ima viška para da ga grebe ključevima pa da čujemo rezultate :D

Kljucevima neces lako izgrebati. Gorilla Glass ima 8-9 na onoj skali za tvrdocu ( neznam kako se zove) a metal od kojih se prave kljucevi ima tvrdocu od oko 7. Samo tvrdji materijali bi trebalo da mogu da izgrebu staklo. Znaci nesto sto ima tvrdocu od 8 ili vise. Naprimer pesak...
 
Kljucevima neces lako izgrebati. Gorilla Glass ima 8-9 na onoj skali za tvrdocu ( neznam kako se zove) a metal od kojih se prave kljucevi ima tvrdocu od oko 7. Samo tvrdji materijali bi trebalo da mogu da izgrebu staklo. Znaci nesto sto ima tvrdocu od 8 ili vise. Naprimer pesak...

Znaci sledeci put nek grebe ekran peskom pa da vidimo onda da li ima GG :-devil-::D
 
ali složićeš se da ti je uzorak daleko od (citiram) "svih android uredjaja 4.0" :)
 
Pa video na Samsungu S3 i Note 2 nema opcija MOVE TO SD CARD !

A sta ce ti ta opcija na takvim telefonima? Svaki od njih ima 2GB prostora za aplikacije tako da opcija move to sd nepotrebna.
 
Ja sam primetio neke sitne ogrebotine vidljive samo pod nekim uglom... kad se zagleda, i sad me to nervira al krastavac..
 
Da li se zna kad ce da izadje update za JB i da li ce da rade? Predpostavljam da hoce da izbace posto je telefon skoro izasao...
 
lg je inače poznat po tome da hoće da izbaci update :D
 
Nazad
Vrh Dno