Šta je novo?

LG Nexus 5X

Ja sam ga se rijesio sa fixom,fino sam covjeku objasnio da je velika mogucnost da rikne i sa fixom tj. zauvijek.
 
Ako ga ne przite oko dve godine mu je rok trajanja. Ako ga przite može kao meni oko godinu dana i koji mesec da krepa.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Jel imao neko iskustva sa mrtvim pikselima? Šta bih mogao da očekujem od garancije. Meni se pojavilo par komada negde na sredini ekrana. Napravilo krug prečnika 2mm.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Trebalo bi garancija to da pokriva,ali ako si uzeo u ovlascenom servisu,a ovako sve zavisi od prodavca.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
 
Nek zamene i ploču usput za svaki slučaj :D
 
Trebalo bi garancija to da pokriva,ali ako si uzeo u ovlascenom servisu,a ovako sve zavisi od prodavca.

Послато са TA-1012 уз помоћ Тапатока
Mene su tako zavlačili mesecima dok nisam presavio tabak i poslao mail tržišnoj inspekciji gde sam uslikao njihovu toalet papir garanciju pisanu rukom i bez fiskalnog kao i revers koji su mi dali kada sam ga predao za servis. Da vidiš kako su me zvali nakon par dana da mi daju drugi telefon u sličnoj vrednosti pošto naravno 5X nisu mogli da poprave.
 
Another one bites the dust.
Mislim da je ziveo dve godine i nekih sest meseci
i to sve vreme na Marshmallow-u, mrzelo me da ga updatujem :D
Danas sam ga koristio i odjednom se zamrzne, krene da se resetuje sam i dodje do Google logoa pa se opet resetuje i tako u nedogled.
Ostavim ga tako i posle sat vremena ga ponovo pogledam kad ono radi normalno. Pretpostavljam da je privremeno tako da cu da evakuisem sto se evakuisati da i da ga fixam.
Koji je najbolji tutorijal za fixanje?
 
Postoji li nacin tj. preventiva da ne dodje do crkavanja?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Znaci to. :D Ortaka ubedjujem da to uradi, ali ne moze da batali telefon zbog kamere koja mu se jako svidja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako neko ima proveren tutorijal za fixanje, bio bih mu jako zahvalan kada bi ga prosledio.
Opet je poceo da riknjava,odnosno fen metoda ga digne i cim pokrene nesto iole zahtevnije krene u bootloop.
 
Znaci to. :D Ortaka ubedjujem da to uradi, ali ne moze da batali telefon zbog kamere koja mu se jako svidja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Moj brat i ja smo imali 5X, obojica. Ja moj prodao cim je napunio godinu dana, a on svoj nije hteo, posto ga je imao vec godinu i 5-6 meseci, kao njegov nece da crkne.
I na krstenju moga deteta slikao sve vreme sa Neksusom, sve bez problema. Ja ga zovem dan nakon toga, da dodjem kod njega, da presnimim slike. On mi kaze, evo sedim od jutros i razmisljam kako da ti kazem da mi je jutros crko telefon.:)
Tako da, ne igraj se, mizda nece bas da ti crkne veceras, ali taj voz ce nekad stici, 100%.
 
Valjda koristi Google photos, ako ne *mjau**mjau**mjau*

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pitanje da li je upalio sinhronizaciju i ako jeste da li je imao net.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel ima neki mod da se novi live wallpaper-i instaliraju na Negzuzu?
 
Hvala. Mislio sam da si nasao portovanu sa Pixela 3 sa night modom, ako je uopste ima za ijedan drugi fon trenutno. Ako je portuju i vidis negde, kaci :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Мени је почео озбиљно да трокира телефон. Већину времена ради ок, ал онда се деси да покренем апликацију и оно стоји минут забаговано, убијем апликацију свајпом, стартујем поново, све нормално се стартује. Јел се дешава неком слично?
 
Ako mu ne pomogne fabrički reset onda je zreo za penziju najverovatnije...
 
Jel tvoj bootloopovao pa si ga fixao ili?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Не, ништа посебно се није десило. Сутра купујем нов фон тако да ће фабрички ресет, па тати да иде, размишљам и да га вратим на нугат, од 8.1 је почео да трокира
 
Neverovatno, ali telefon mi sad bolje radi nego pre recimo godinu dana. Aplikacije retko ispadaju iz rama, cesto se iznenadim kad udjem u neku i vidim da posle nekoliko sati pa cak i dan stoji tamo gde sam je ostavio.
 
Sljaka Nexus samo tako.MT je za divno cudo odlican.A telefon solidno brzo radi i fluidno.Ja imam oficijalni poslednji 8.1
 
Moj sljaka dve godine i sedam meseci... verovatno je sledeci MI A2
 
Pa znaci ima lep broj primeraka koji nisu crkli.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
101% crknutih :) a tako dobar tel :( za te pare nikada nece biti tako dobra kamera

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno