Šta je novo?

LG Nexus 5X

Normalno je, ne stresiraj se. Gomila telefona ima to "zveckanje". Cuje se i kada ga malo jace spustis na sto. :)

Nexus 7
 
Googlao sam sad,vidim da kazu da je normalno..cudi me da nisam primetio do sad :D vracam ga sad sa N na MM,pa flashuje PureNexus i ElementalX :)
 
Sad kad sam ovo procitao video sam i kod mene zvecka. Da nisam ovo video, verovatno to nikad u zivotu ne bih primetio :D

Evo sad opet probam i nece, zaglavilo to zrno izgleda
 
Poslednja izmena:
Haha isto i kod mene, mozda je to vibracija :D ekran je odlican, toliko sam se naplasio od n4 :D za te layers teme treba root?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Staklo sočiva se mrda unutra. I kod mene na 6P se dešava, pisao sam u temi. :)

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
 
Isto i kod mene se to dešavalo dok sam koristio 6P, mislim na zveckanje ☺️

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Ako se sećaš imao sam problem sa zvukom - mikrofon, mada mozda je i do mreže bio problem ko bi ga znao. Uzeo sam note 5 glanc nov da traje dok ne izadje novi nexus. Mislim da će mi biti lakše kasnije da prodam note. Inače sam zadovoljan sa note - dobar telefon.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Ih, šteta. A Note ćeš svakako lakše prodati kasnije. Ja se pre 6P razmišljao da li da uzmem Note 5 ili njega, ali na kraju je presudio vanilla Android i nesvakidašnji dizajn 6P. :)

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
 
Hvala, poručio sam i ja sad. Baš mi treba OTG adapter.
 
Kako da vidim cenu 5X-a u kanadskom store-u? Ne dozvoljava mi da vidim bilo sta, sve me vraca na nas sajt i kaze da je nedostupno u nasoj zemlji cim dodjem do telefona.
 
Probaj neki kanadski proxy da koristiš. Možda i tunnel bear ako ima kanadski server.
 
Stigao nekom junski update?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Danas(dan posle porucivanja) mi je stigao Xiaomi USB Type-C Adapter sa KP (650 din). Prolazi chekr.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Znam ali mrzelo me da cekam dok stigne iz Kine i da vucem kabel ili punjac sa sobom do tada. Recimo da je razlika u ceni ustvari cena expresne dostupnosti sto je meni ok.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Znam, nego me interesovala brzina ota. Iovako čekam update chrome

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li imate problem da svaki put kad skinete telefon sa punjaca, awake ostane zapucan i tek posle restarta dodje sebi ?

Sent from my Nexus 5X
 
Nazad
Vrh Dno