Šta je novo?

LG Nexus 5X

?
Los potez za celu xda zajednicu.. Sve ce biti manje romova cackanja i cuda posto ce ljudima biti vredniji fensi android pay od roota i zezanja sa time.. Cim ima manje korisnika custom romova manje ima para devovima itd itd
Sa druge strane android pay ce kad tad doci kod nas i onda sa rootom moze covek da se pozdravi.. Sve to ide ka zatvaranju sistema sto je po meni dosta lose.

Mada sam se ja navikao na tel bez roota :)
 
Poslednja izmena:
Meni root treba samo da smanjim dpi.
 
Kao građanina SCG google pay me apsolutno ne zanima :)
Bez šale ne bih se roota tako lako odrekao.
 
Gde sad nađe SCG? :)
 
Kao građanina SCG google pay me apsolutno ne zanima :)
Bez šale ne bih se roota tako lako odrekao.
Dodao bih jos HR, BiH, MK, SLO...

Yebes taj droid pay, iskreno ne znam ni sta je to koliko mi je bitno [emoji2] , root stvarno znaci, ako nista reklame da se sklone...
 
Poslednja izmena:
"nadjes" nexus sa otkljucanim BL, pa nista ti vise ne treba, moz' da loadujes recovery posle toga sky is the limit.
 
kakva mu je kamera u poredjenju sa G4, 6p. Ako je neko bas uporedio obe...
 
Pa svi kažu da je ista kao u 6P.
Znači, u najgorem slučaju, slična kao G4 i S6.
 
Da, identične su kamere u 5x i 6p. Samo da uhvatim vremena pa ću da slikam sa 5x i postavim ovde.
 
To niko nije pricao da su kamere iste, svi su hvalili samo 6p a 5x kameru niko nije pominjao
 
Nema ko šta da priča. Zadnje kamere su apsolutno identične u svakom pogledu. Prednje se razlikuju (6P ima 8MP i f1/2.4 a 5X 5MP f1/2.0).
 
Ne bih da se hvalim, ali nije da nisam rekao :)
U suštini i nije tako loša vest ...

Google Signals Apple-like Direction for Nexus Phones
Nexus Program May Push For Greater Control Of Hardware, Nexus 5X And 6P Not Meeting Sales Goals

Google clearly already does nearly all of the aesthetic design on Nexus devices and likely many major feature or hardware decisions - neither the Nexus 5X nor the 6P look anything like LG or Huawei currently produce

Both are currently $50 off. For the 32GB 6P, that's a 10% cut, and for the 16GB 5X, that's a hair under 15% (or 12.5% for the 32GB), suggesting Google is basically "eating" any profits it might make on the 5X, and almost any it might make on the 6P.



http://www.androidpolice.com/2016/0...ware-nexus-5x-and-6p-not-meeting-sales-goals/
 
Poslednja izmena:
Odlican potez ,pixel phone :) ali ne verujem da ce to biti ove godine ako uopste i ikada bude..
 
Još kada bi najavljeni price drop došao i do nas, eeeee bilo bi baš lepo.
 
Nema ko šta da priča. Zadnje kamere su apsolutno identične u svakom pogledu. Prednje se razlikuju (6P ima 8MP i f1/2.4 a 5X 5MP f1/2.0).
Znam da su iste na oba Nexusa... Ja sam pitao u poređenju sa lg g4 kakva je [emoji16]
 
Znam da su iste na oba Nexusa... Ja sam pitao u poređenju sa lg g4 kakva je [emoji16]
Pa čuj naspram g4 na 6p je kamera pravih 8 mpx čistih, nije softwareski dignuta na. Ja sam trenutno na Note 5 i koliko je razlika vidljiva kad su ta dva mobitela jedan pored drugog što se tiče prednje kamere.

E sad na 5x pojma nemam, ali na 6p razbija prednja što se tiče selfija
 
Koje su mane /po njima/ ? Meni mana moze biti najvise velicina /koja smara nekad/ i zbog koje bih rado dao N6 za N5X, glavu za glavu. [emoji15] [emoji14] [emoji28]
 
Ima ljudi voli veci ekran, bolji zvuk, bolju bateriju, vise memorije 32GB, waterproof, bolja izrada, wi punjenje...cuj niko normalan, razliciti su prioriteti. Na kraju krajeva, cijena je jedino i mjerodavna. Ali krastavac ovaj telefon mi je poklon bio, glupo da svakako nesto mijenjam i sl. postovanje...
 
Poslednja izmena:
Pa i ne vidim da su ga nešto napljuvali. Uglavnom im smeta veličina telefona.

Btw. na KP kod Mađara je 545€ 32GB verzija 6P.
 
Poznavajuci njihove marze nabavna cena je verovatno oko 470e
 
Naravno.

Idem za Mađarsku sledeće nedelje i gledao sam Nexus i oko 670€ bi me koštao, pa i da vratim porez oko 20% ne bih došao na tu cenu za koju ovi na KP prodaju.
 
sysninja žale se i na performanse, kameru... U jednom pasusu se žale, onda u drugom "vrh ponude", i tako u krug. Nedosledni.

Elem, neka preporuka za custom rom? Kakav je Pure Nexus? Vidim da nije CM based,to mi se sviđa. Ima li razlike u kvalitetu slika u odnosu na stock?
 
sysninja žale se i na performanse, kameru... U jednom pasusu se žale, onda u drugom "vrh ponude", i tako u krug. Nedosledni.

Elem, neka preporuka za custom rom? Kakav je Pure Nexus? Vidim da nije CM based,to mi se sviđa. Ima li razlike u kvalitetu slika u odnosu na stock?
Pa više ljudi je radilo članak.
 
Stvarno bre, nisu ni pročitali a odma "plaćenici" :)
Objektivno sve ispisano posle 3 meseca korišćenja - ukratko više pohvala nego kritika...

Nexus 6P kada bude 450-500€ pa i da pričamo :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno