Šta je novo?

LG Nexus 5

Jel neko naručivao od vas sa dbrand-a full skin posto sam ja imao na n4 ali je imao manu da kad se telefon zagreje on razgreva i lepak na stikeru i dolazi do pomeranja... Jel se to dešava i ovde ili ne
 
Valjda je iz Stock KitKat-a izbacen App Ops koji je omogucavao da se podesi cemu ce koja app da ima pristup dok CM i jos neki Custom ROM-ovi, Cataclysm npr, tu opciju imaju jos uvek pa je covek verovatno mislio da ce da batali Stock jer mu je to verovatno bitno.
 
Okačio si sliku g2 A ne neksusa doduše mozda i namerno ja sam ga pazario novog u telekomu i nije bilo nikakve slične nalepnice na kutiji
 
Valjda je iz Stock KitKat-a izbacen App Ops koji je omogucavao da se podesi cemu ce koja app da ima pristup dok CM i jos neki Custom ROM-ovi, Cataclysm npr, tu opciju imaju jos uvek pa je covek verovatno mislio da ce da batali Stock jer mu je to verovatno bitno.

Moze i na stocku da se aktivira uz pomoc Xposed frameworka, tako da ne mora da se muci sa CM-om...

I mislim da je na nexusu skoro pa nepotrebno experimentisanje sa custom romovima, jer je sve optimizovano i sve lepo radi fabricki, a dodatne kastomizacije omogucava vec pomenuti Xposed, naravno na root-ovanim uredjajima... Eventualno moze da se proba neki optimizovaniji kernel, zbog baterije i sl.
 
Kao što neko reče jednom, na nexusu ne stavljaš nove romove iz potrebe, već iz besa. :D
 
Nije to samo za Nexus tako. Ako neko stavi ROM da bi imao noviju verziju androida ili iz nekog drugog konkretnog razloga i onda ne dira ništa duže vrijeme to je nešto drugo, ja sam tako radio sa SGS, stavim ROM i ne diram ništa pola godine ili duže, već prosto koristim telefon. Ali ako neko svaki čas nešto čačka i mijenja to je ništa drugo nego dosada, može se reći i bijes.
 
tebra kada si kupovao mob u americi da li je kutija bila zalepljena sa neke strane i ako jeste kakva je ta traka bilo,to jest koje boje itd itd..? https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-8847819-3.htm primera radi da li je imao ovakvu neku nalepnicu na sebi
Nisam ga ja lično kupovao već poznanica, a kutiju je bacila kako ne bi platila carinu na aerodromu. Mogu da ti dam jedino ovo, tako su joj stigli n5 i n7, ništa nije dirala :)

1474696_10201634715201982_593949501_n.jpg

A što se tiče romova, nije nikakva dosada, već čista potreba za nekim stvarima koje stock ne podržava tipa menjanje quick togglesa u notification meniju (na n5 nema toggle za auto rotation o_O), kao i mogućnost otvaranja istog spuštanjem bara sa desne polovine, onda folderi u app draweru (znam da postoje razni apexi, nove i to, ali hoću ovo na stocku), zatim gorenavedeni app ops i još trista nekih sitnica :)
 
Poslednja izmena:
znam da tako izgleda ali kada se ta bela kutija izvuce iz tog plavog, da li je ona zalepljena sa nekom trakom sa obe strane ?
 
Da tako je bilo na mom koji je kupljen u ns od preprodavca koji mi je i sam rekao da je tel kupljen u mađarskoj mogu i da ti slikam lad stignem kuci ako ti je to od nekog značaja
 
ae slikaj ako ti ne bude tesko.. :D nisi izneo svoj mini review telefona :) i nisi komentarisao bateriju,niti si kacio ss-ove :D
 
kako nema root kada ima n5 :D da ne ponavljam moju pricu sa nekih drugih tema.. :) sto najgore moja dva ortaka koji imaju n4 isto nisu rootovali mob evo vec 5 meseci.
 
Pa drnda me ovaj vojkan oticicu mu u Mladenovac hehe... Sto se mene tiče ovo je bolja aparat od g2,nema nepotrebnih stvari A sve sto treba moze da se ubaci... Kamera dobra.. Baterija Ok sobziromšda svakako svako veče punim telefon sve ostalo sto bi pisao bilo bi glupo zato sto je ovo neksus
 
takvi su ti ljudi iz mladenovca.. samo bi da zezaju druge.. ;) cini mi se da si ti furao g2 pre n5 ? dobro je da neko kaze da je n5 bolji.. :D

p.s. hvala na slici
 
Brate samo sam iskren... Mnogo je kompatibilnije urađen od g2 i oprumizovaniji je nego g2
 
Dok si imao G2 bio je najbolji, baterija ovo ono extra sve leti kao Nexus, a sad kad si uzeo Nexus, vise nije tako :d
 
Jeste ali ne zaboravi da dok sam imao g2 nisam imao neksus 5... Hehe... Ali realno optivizovaniji je i sa mnogo manje nepotrebnih stvari koje ima g2... A sto se tiče baterije g2 tu ubija tu nema diskusije... Realno tu su negde ta dva telefona samo ko sta voli... Ja ne volim da imam brdo integrisanih stvari koje ne koristim to i lezanje u ruci i jesu moje dve najveće zamerke za g2
 
Nazad
Vrh Dno