Šta je novo?

LG Nexus 5

Ja koristim ovaj case vec duze vreme. Odgovara mi sto ne povecava gabarite telefona, a opet stiti od grebanja. Al sam narucio jos 3 komada u raznim bojama da malo menjam :) krastavac moze mi se da se malo bahatim kad je i cena takva :p
 
pitanje ,posto ovde ima dosta ljudi sa znanjem.
naime primetio sam da mob preko wi fi ne moze da udje na dosta sajtova(i to su uvek isti u pitanju) dok sve ide kako treba kada ga prebacim na 3g.

cenim da je adaway nesto sjebao, ako neko zna sta mi je ciniti ?
 
Poslednja izmena:
Navedi neki sajt da probam, da vidimo da li je do adaway-a.
 
Kod mene radi, imam adaway ali ništa u njemu nije posebno podešavano.
d3870b222822e7eec775dc06b78b5153.jpg
 
@telep

do raspalog ssb rutera je. stavi dns 8.8.8.8 i 8.8.4.4 i proradice.. link gore sto sam kacio
sada sljaka kao besan :)
 
Skontao sam da je u tome problem, samo ja jos do sada nisam naleteo na neki sajt koji nije hteo da mi otvori. Cudno
 
Da, postoji takav problem sa SBB-om već par dana. Ne radi ni 17track sajt.
 
Da li je neko probao Cataclysm Jun 20, 2015 Stable Release?
Kakva su iskustva?
 
Ja ga koristim. Vratih se sa Chroma. Zadovoljan sam. Stabilno radi i nema nikakvih problema, što se i očekuje od Cataclysm ROM-a. :)
 
imam jednu nedoumicu imam Nexus 5 da li je i koji bolji po vama nexus 5 ili lg g3 sa 3GB rama
 
Nexus fluidnije radi i ima bolji multitasking. Ostalo je manje ili više (uglavnom manje) bolje na G3 (kad ga malo doteraš).
 
Malo pre mi se zakucao telefon, ja ga ugasim upalim i nema ni jednog kontakta. A svi su mi štiklirani za prikaz.
 
[emoji12] mamu mu, ne znam kako da povratim kontakte, svi su na googlu, al ih on ne vidi. Ne radi mi se factory reset sad[emoji17]
 
Probaj da obrišeš pa ponovo dodaš Google acc
 
Uradio sam sync i povratio je. Tog sam se setio kad sam krenuo da brišem.
 
Baš sada kada je L proradio da se opet igrama sa M.
Evo sve letim :)
 
Meni se i dalje vuce jedan isti problem dok sve ostalo radi odlicno. Nece da se nakaci na wi-fi mreze dok ne otkljucam telefon iako ima dostupnih wi-fi mreza. Cim otkljucam telefon za nekih desetak sekundi je konektovan.
 
Isti problem imam i na Nexusu 7 i nikako da resim. Cak na gomili kernela nece da stigne notifikacija sa Vibera npr. dok ga ne otkljucam.
 
Meni se to dešava samo negde, i do sada sam provalio da je svugde sbb provajder. Npr. meni se u poslednje vreme dešava da i laptop kada upalim ikonica za wifi ima tu loading animaciju, iako je sve radilo super i bio se kačio instant godinama. A i na telefonu mi je radilo bez ikakvih problema veći deo vremea.
 
Nazad
Vrh Dno