Šta je novo?

LG Nexus 4

pa.. desilo se da mi je telefon pao na laminat i sad jedna cetvrtina touch-a odbija poslusnost. ima li neko preporuku gde to zameniti? moze i na pp. hvala
 
Desava mi se vrlo cesto da nakon zavrsenog poziva telefon ekran prestane da radi. Moram da zadrzim power dugme i restartujem ga. Desava se i povremeno da zablokira. Doduse, to mi se desava i na N7 od kada sam ga kupio. Kako resiti ovaj problem posle poziva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na xda, gde bi drugde. Samo, ovo nije za korišćenje, već samo za probu. Gomila stvari ne radi.
 
Ne radi mi zvuk sa zadnjeg zvučnika.Napred i na slušalicama normalno... Radio sam factory reset i vraćao bekap iz recoverija i ništa..Čak sam i rezervni zvučnik stavljao i ne radi? Šta to može biti ako ima neko ideju?
 
Ne radi mi zvuk sa zadnjeg zvučnika.Napred i na slušalicama normalno... Radio sam factory reset i vraćao bekap iz recoverija i ništa..Čak sam i rezervni zvučnik stavljao i ne radi? Šta to može biti ako ima neko ideju?

Kad si skidao zvucnik imas ispod 2 pina, vidi da l' nisu polomljeni ili iskrivljeni, oni treba da dodiruju onaj deo na kome je zvucnik.
 
Pozdrav, novi sam korisnik ovog telefona i generalno odavno nisam koristio android. Trenutno mi je stock 5.1, koliko sam prelistao zadnje par strane, preporucujete Chroma rom za ovaj telefon, jel moze neko grubo poredjenje sa stock 5.1? Iskreno molim boga da izadje kasvetan Android 7.0 rom, onaj split screen feature je nesto sto mi najvise fali na androidu.
 
Imam 5.1.1 build LMY48T. Stock
Od pre neki dan su mi se updatejtovale android system, google play services, google play store i google app i od tada kad god mi zazvoni telefon ili stigne SMS, telefon ode u priority mode, na indefinitely. Trenutno sam u opcijama priority moda namestio da mi ipak zvoni i stiže SMS. Na internetu ne mogu da nađem ovaj bug. Da li se još nekome to desilo i da li zna kako da se popravi?
Piority mode je ona bela zvezdica u status baru.
 
Flešovao sam CM 14 sa xda, baterija otkida, sve funkcije telefona rade, oduševljen sam. Videċemo dokle..

Послато са Nexus 4
 
Priritet mod. Idi kada si na desktopu na volum up i pojavice ti se nijedan, prioritet i sve. Odaberi sve. Pozz.
 
Priritet mod. Idi kada si na desktopu na volum up i pojavice ti se nijedan, prioritet i sve. Odaberi sve. Pozz.

Stvar je u tome da mi posle svakog poziva ili poruke ode u prioritetni mod, to je neki bug koji ne umem da popravim, a izgleda da je posle google update-a nastao. Ne mogu baš posle svakog poziva ili SMS-a vraćatio prioritet nazad na normal.
Problem je što ne znam da li je samo do mene, ili i drugi imaju ovaj problem. Ne bih da radim flešovanje ako baš ne moram.
 
Kad dodjes do prioritet, imas ikonicu za podesavanja pa udji u nju da vidis podesavanja. Kod mene je podeseno samo dogadaji i podsetnici. Jos sam pomislio da nisi instalirao ili mjenjao antivirus ili neku bitnu aplikaciju pa da ti nije nesto pobrkala.
 
Poslednja izmena:
Kad dodjes do prioritet, imas ikonicu za podesavanja pa udji u nju da vidis podesavanja. Kod mene je podeseno samo dogadaji i podsetnici. Jos sam pomislio da nisi instalirao ili mjenjao antivirus ili neku bitnu aplikaciju pa da ti nije nesto pobrkala.

Promenio sam da mi svi pozivi zvone, ali to obesmišljava koncept priority poziva.
 
Da li je neko od vas radio root preko kingroot i koliko je to pouzdano? I da li je instalirao i koristio xpose framework? Pozz.
 
@psiho_d
Jesi li resio problem? Ne znam na sta tacno mislis kad kazes google app (bas google app za search? - ako je ta, oduvek je bila disable, bar mi je isao na zivce strasno).
No, ako sumnjas da je to, najbolje jednu po jednu vrati na neki stariju verziju. Skini odg apk pa install i proveri.
Nisam na LP, rekao bih da je MM sve ono sto je LP trebalo da bude. Eto, kao i jos neki ovde, sve je toliko OK da nikako da zamenim telefon ...
 
Popravio sam, ušao sam u safe mode i onda je radilo, tako da sam odbacio sve google aplikacije, i onda proveravao jednu po jednu aplikaciju dok nisam našao. U pitanju je bio update aplikacije profile scheduler koja mi je instalirana već godinama. Ona namesti svaki put posle zvona silent mode, što se onda vidi kao ta zvezdica. Nakon deinstalacije i ponovne instalacije je proradilo, ali mi je trebalo vremena dok nisam pronašao šta je.
 
Hteo sam da vratim na stock rom imao sam cm14..i kad sam flashovao novi, telefon sad stalno ulazili u recovery, pise da je instaliralo,ali na kompu kad povezem ne pokazuje nijedan folder, ali nece da pokrene sistem, sta da radim? hvala
 
Formatiraj cache particiju dok si u recovery. Factory image već neko vreme ima zeznut cache image.
 
Koristim zadnji Chroma ROM Android 6. Vredi li stavljati neki N7 ROM koji stabilno i dobro radi?
 
Po meni ne vredi... Chroma i Pure Nexus sa android 6, rade dosta bolje od svakog nougat roma

Pitanje: Da li ima neko da mi predlozi gde bih mogao da zamenim bateriju, ali da bude originalna!?
 
Poslednja izmena:
Nitrogen 7.1.2. po meni fino radi, mnogo bolje od lineagea..

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno