Šta je novo?

LG Nexus 4

Nepojmljivo, taman da kazem da je fon i vishe nego extra kad ono paja...
Znaci idem regularno na kameru da slikam, opalim 3-4 slike, neki nepojmljiv zvuk iz zvucnika, zamrzavanje i restart, sam od sebe.
Haos...
Jel zna neko kako da resim ovo ?
na 4.4.2 sam rutovan.
 
Pa kad root-uješ telefon možeš da staviš drugi rom, a i ne moraš. Rutovati ne znači i imati drugi rom.
 
Zvuk se poboljsao dosta od kad je izasao 442. Koristim SC Ink'd 2. Preporuka. :)
 
Ljudi stavljajte Viper4Android i telefon ce se preporoditi sto se zvuka tice. Djilke otvorio temu, imate u softveru. Ja odusevljen iako koristim neke prilicno obicne bubice, JVC Marshmallow.
 
Jel se nekom desavalo, da mu se posle restarta mobilnog vrate neke izbrisane slike, na kataklizmi sam sa najnovijim frankom.
 
Dali Nexus 4 prihvata USB OTG (komunikacija-lokal) - povezivanje eksternih uredjaja poput USB memorije i drugih perifernih USB uredjaja za dodatno prosirenje memorije
 
Podrzava,ali moras imati i kernel koji to podrzava a i otg y kabl da na njega zakacis eksterno napajanje.
 
Here we go again:)
 
e da folija, drugar je za s4 nabavio onako mat foliju i stvarno ne ostavlja otiske, ima li neko neku preporuku za n4?
 
:D ovaj mahatma samo sranja pravi

Džabe ti što mat nema otiske kad ekran spadne na 150 ppi :D
 
je l' moguće da sam ovde ja jedini baksuz sa Sleep of Deaths? hoće neko da kupi Nexus 4? :d
 
15 jura? :D Btw nisam znao da N4 ima SoD.

javlja se na svakih par dana i baš iritira, najduže što je izdržao je nekih 10ak dana bez SoD.. problem je rešiv tako što ga jednom dnevno resetuješ, ali neću tako :) probaću sa drugim romovima i kernelima pa da vidimo kakva je situacija tu
 
javlja se na svakih par dana i baš iritira, najduže što je izdržao je nekih 10ak dana bez SoD.. problem je rešiv tako što ga jednom dnevno resetuješ, ali neću tako :) probaću sa drugim romovima i kernelima pa da vidimo kakva je situacija tu

Meni desilo 3 puta za 2 meseca, pretpostavljam da je do sw-a. Ne smeta mi toliko da menjam, ako se bude dešavalo češće, pozabaviću se sa tim...
 
Nazad
Vrh Dno