Šta je novo?

LG Nexus 4

@Corvus

Od mene PA + FRANCO cista preporuka od pocetka ga koristim i prezadovoljan sam. :)
 
Da li bih mogao da dobijem link za Igo navigaciju koja radi na N4?
Hvala!
 
@Corvus

Od mene PA + FRANCO cista preporuka od pocetka ga koristim i prezadovoljan sam. :)

Činilo mi se da je neko pomenuo tu kombinaciju, a deluje mi logično dobra. Možda i PA + Stock kernel nije loša kombinacija. Reci mi, jel koristiš poslednji PA? I koji Franco kernel koristiš?

Edit: Anderson, imaš PM.
 
Poslednja izmena:
Hvala! ;)

Inače, koristim najnoviji PA(10.7.) sa stock kernelom i lepo radi. Meni je Franco malo pravio problema(istina, sa starijim PA), pa sam se zato vratio na stock kernel. Probaj oba pa sam proceni. Generalno, sve dobro radi.
 
Nema na čemu. Pomažemo se. ;)

Za sada sam na Stock ROM-u i stvarno sve super radi. PA mi se dopada zbog nekih funkcija i customizacije. Probaću, samo ne znam kada. Za sada sam u fazi prikupljanja informacija. :D
 
BBS

Drugari, nesto mi cepa bateriju, ajde ko se razume u BBS pls pogled u dump fajl da vidimo sta zeza, inace telefon nije root.
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2013-07-13_125456217.txt
    6.3 KB · Pregleda: 117
^ Tebi je telefon stalno budan. Ne ide u deep sleep nikada i nešto mu ne dozvoljava da se uspava. Video sam jednom ovakav slučaj, ali sačekaću da se javi neko ko ima neku ideju.
 
Drugari, nesto mi cepa bateriju, ajde ko se razume u BBS pls pogled u dump fajl da vidimo sta zeza, inace telefon nije root.

Obriši mape i fejs. Mada ne znam da li samo oni drže telefon non stop budnim. Mora Đilkoš da baci pogled ;)
 
Mape ovde imaju vrlo mali uticaj. Nije rutovan, pa se ne vidi Alarm.
 
Po ovom logu i googlu reklo bi se da Chrome pravi problem. Mozda pokusava neki sync. Probaj delete data za chrome.
 
Nema greske sa PA i franco. Ni jedan jedini crash baod bug nisam imao od kad ga flesujem. :)
 
Baterija bukvalno ne izdrži ni pola dana, telefon je nov iz telenora star nema ni dve nedelje :confused:
 
Drugari, nesto mi cepa bateriju, ajde ko se razume u BBS pls pogled u dump fajl da vidimo sta zeza, inace telefon nije root.

Ukljuci u wifi opcijama always on, obrisi Chrome. Treba mi root, da bi video tacno sta je tu jos. Ovako ne mogu puno toga da kazem, zato kazem da je pozeljno imati root kod BBS-a.
 
Ok probaću tako, sad je mobilni na punjaču, ako opet nakon toga zeza. Staviću root i opet kačim dump
 
Ukljuci u wifi opcijama always on, obrisi Chrome. Treba mi root, da bi video tacno sta je tu jos. Ovako ne mogu puno toga da kazem, zato kazem da je pozeljno imati root kod BBS-a.

Đilkoš imam jedan predlog za tebe: otvori novi thread za BBS i zamoli nekog moderatora da je stavi u sticky, odmah u prvom postu napiši uputstvo šta i kako se koristi. Mislim da je tako bolje pošto su problemi sa trajanjem baterije slični a u svakoj temi neko obavezno pita za neki problem sa baterijom.
 
Đilkoš imam jedan predlog za tebe: otvori novi thread za BBS i zamoli nekog moderatora da je stavi u sticky, odmah u prvom postu napiši uputstvo šta i kako se koristi. Mislim da je tako bolje pošto su problemi sa trajanjem baterije slični a u svakoj temi neko obavezno pita za neki problem sa baterijom.

Odlična ideja :D
 
Dignite temu za BBS i napravićemo sticky.
 
Ajde samo da pogledam fucu i motogp, pa cu u toku dana da napravim temu.
 
Stavljen sticky.
 
2013012314483873499.jpg

Uzeh danas ovo u Bg-u, posle danasnjeg pada necu da rizikujem opet :)
 
Je li to ta Nillkin kozna futrola? Da li stiti dovoljno i bocne strane telefona?
Imam Jekod silikon, ali nameravam da uzmem neku bolju futrolu.
 
Jeste, Nikllin kozna, stiti veoma dobro pocne strane, taman je sve uleglo, i dopada mi se sto je otezala telefon, a i mocno izgleda. Uzeh u ruke S4, pa ono ko kutija orbit zvaka i plastika neka bezveze.
 
Da li postoji mogucnost da se u People aplikaciji prikazuju slike Linkedin/Skype kontakta? Kontakti se prikazuju, uredno sinhronizuju, ali se slike ne prikazuju. Za FB sam to resio koriscenjem SyncMyPix aplikacije.

I jos jedno pitanje: Da li za Google tastaturu postoji Serbian (Latin) pack? Uz tel. dolazi cirilicna verzija.
 
Da li postoji mogucnost da se u People aplikaciji prikazuju slike Linkedin/Skype kontakta? Kontakti se prikazuju, uredno sinhronizuju, ali se slike ne prikazuju. Za FB sam to resio koriscenjem SyncMyPix aplikacije.

I jos jedno pitanje: Da li za Google tastaturu postoji Serbian (Latin) pack? Uz tel. dolazi cirilicna verzija.

Идеш у опције и онда contacts to display.

Мислим да нема и латиница.
Скини неку тастатуру са play store-a.
 
Uzeh danas ovo u Bg-u, posle danasnjeg pada necu da rizikujem opet :)

To sam razmišljao i ja da nabavim. Ali je relativno skupa,. Koliko si je platio?
Ja na kraju uzeh jeftini Teracell Defender.

u2ese6e9.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno