Šta je novo?

LG Nexus 4

Meni je zadnja verzija YT brljavila i kad je zauzece systema oko 100Mb. Inace nisam bas najbolje ispratio temu, da li se nekome desava da skloni sve iz recent app i kad klikne opet na recent app ima opet neku aplikaciju tu, desilo mi se da sam morao i preko 5 puta da ulazim ne bi li ih sve uklonio.
 
To je LP bug. A ti nemoj sklanjati aplikacije odatle svejedno :)
 
Pa ovo je sjajno upravo mi se fon resetovao sam, tj prvo zabagovao i nije hteo da se otkljuca. Ma necu nego sam se tripovao da kad mi ostane tu supertube umesto da izdje uvek iz nekog app-a na back on me nekad baci u supertube, al nije ni to, sad izlazim iz svega na home. :)

Btw sad rade i ortaku notifikacije za TT na S4 active, kako i zasto nemam pojma. :/
 
Evo jos jedan bug koji sam primetio, posle evo sad sam na 99sati uptime, ne radi kombinacija power+volume za snimanje ekrana.
 
Predpostavljam da mislis na - volume, meni radi. Inace hvala za preporuku za fon, HW super, radi lepo, a za LP i njegove bagove necu nista da komentarisem. :D
 
Predpostavljam da mislis na - volume, meni radi. Inace hvala za preporuku za fon, HW super, radi lepo, a za LP i njegove bagove necu nista da komentarisem. :D
Mislio sam kao kombinacija power i volume al ispade kao da je +volume:) Uzeo si na kraju N4, sad vidim nisam pratio temu, neka te u zdravlju sluzi:)
Što se tiče ovog mog buga restart rešava kao i ostale bugove, sad čekam ota 5.0.1, ovo je najduže da sam bio na stock i po prvi put čekam ota:-D
 
Hvala i da nam se sto pre pojavi 5.0.1, ma na kraju se bukvalno nisam ni odlucio i kontaktirame covek sa foruma, video temu i ponudi mi telefon stanje ko da je tek izaso iz radnje i ok cena i stvarno telefon jednu tackicu nije imao na sebi, prosto bi bilo glupo da ga nisam uzeo, da nema po neku trunku prasine u zvucniku pomislio bi da nikad nije ni izvadjen iz kutije. Za sad isprobavam sve i svasta i cekam vesti o update-u.
 
Kad bi ovako brzo islo sa bilo cim u zivotu ne bi se bunio. 2h posto sam zatrazio izasao update 5.0.1

377cb6275f1fd52a5793714d6388303c.jpg
 
Meni se poslednjih dana na 5.o stock kad me neko zove ne ukljucuje ekran, ali telefon zvoni i vibrira. Da li se jos nekome ovo desava?
 
Meni je veceras stigao ota 5.0.1, tezak je oko 17mb. Za sad vidim da su popravili bug oko kamere prilikom otkljicavanja i ovako kada se normalno pokrene i oko flash-a sad se normalno pali, gasi. Mada videcu jos kako ce da se ponasa.
 
Meni se desavalo da zvoni bez ukljucivanja ekrana ali dok sam imao neki app za autobrightnes, kada sam se vratio na lux prestalo je
 
Meni nesto nenormalno jede bateriju. Dva pita dnevno je punim koliko mi zdere... O cemu se radi? Cemu ovaj servis?

Exchange Service mi srce 25%
Pa posle ide Screen 10%
 
vec nekoliko dana ne mogu da kupim plex, dobijam gresku bm-pph-01.

google kaze da prolazi samo od sebe, ali vec pizdim polako.
 
Ja sam rešio taj problem tako što sam editovao podatke o kartici na walletu i umesto Serbia and Montenegro izabrao Republic of Serbia.
 
ne mogu da verujem - ziv bio i vecno ti hvala.

ne znam kako sam onda nedelju-dve pre bez problema kupovao.
 
dobio sam OTA za 5.0.1 ali rutovan sam. sta da radim? :)

imam 5.0.0 btw.
 
Ja sam skinuo factory image za 5.0.1, izbacio ono -w iz bat fajla i instalirao ga. Posle sam ponovo rutovao.
 
I ja sam večeras dobio OTA za 5.0.1. Šta on donosi, ima li zvanični changelog? Da li ga je neko stavio, radi li bez problema?
 
uh, ukljucio sam flashlight ali je zablokirao tj nisam mogo da ga izgasim. restartujem ga i stavim u dzep. vadim iz dzepa, izgasen (5% baterije je bilo). ukljucim ga opet - nema mreze...

kad pokusam da je trazim javlja mi error. nije airplane mode, karticu sam vadio i ocistio za svaki slucaj...
 
uh, ukljucio sam flashlight ali je zablokirao tj nisam mogo da ga izgasim. restartujem ga i stavim u dzep. vadim iz dzepa, izgasen (5% baterije je bilo). ukljucim ga opet - nema mreze...

kad pokusam da je trazim javlja mi error. nije airplane mode, karticu sam vadio i ocistio za svaki slucaj...

napunio sam bateriju, restartovao i eo radi. ko zna sta je bilo...
 
Koji operater je pustio 501? Posto telenor jos uvek nije pustio taj fix od kad je povukao 500.
 
uh, ukljucio sam flashlight ali je zablokirao tj nisam mogo da ga izgasim. restartujem ga i stavim u dzep. vadim iz dzepa, izgasen (5% baterije je bilo). ukljucim ga opet - nema mreze...

kad pokusam da je trazim javlja mi error. nije airplane mode, karticu sam vadio i ocistio za svaki slucaj...

To se i meni desavalo na 5.0. Isto nisam mogao da ugasim flash, vec sam ga gasio tako sto pokrenem kameru. Ali onda kamera nece da radi tj. aktivira se, ali ne moze da se slika. I na kraju padne restart. :) To je neki bug u Lollipop-u. Sa 5.0.1 ispravili su ga i vise mi se to ne desava.
 
Pogresan topic, al hvala. :D
Zbunjujuc ovaj novi TT, mislio sam da sam u g3. :D

Hvala u svakom slucaju. :d
 
Nazad
Vrh Dno