Šta je novo?

LG Nexus 4

Pa bolji u svemu samo što ćeš malo sutra da ga nađeš za 200€
 
Možeš ako je star blizu god dana. Bio je ovde na oglasima star 9m za 200e
 
Jeste da nexus 5 ima retko u oglasima, ali ako pratis mozda i naletis.
 
Tacno da ih nema za 200 eura, ali da ih ima,ima ih, ne znam da li smem da postavim link, ali cena mu je 230 evrica star par meseci

Kako znati iz koje je serije Nexus 4, gde moze to da se proveri. Mislim na ovo sto se pominjalo na prethodnoj stranici
 
Poslednja izmena od urednika:
На кутији.
 
Hvala na info. A šta radi taj batery saver? Šta gasi?

Do sada sam koristio Snapdragon battery guru app koji je odlican app, najbolji tog tipa za kojeg sam ja svestan. Inicijalnu stednju zapocinje posle prva dva dana a potrebno mu je sedam dana da nauci tvoje navike i po tome se postavi.
App je dobar ali sada kada sam na L-u, razmilsjam se da ga sklonim. Sta radi? Pa za razliku od third party aplikacija, L-ov batery saver je integrisana u sam android. Samim tim, ima najvise privilegije. U podesavanjima moze da se podesi da se aktivira na 5% i na 15% baterije i to je podeseno po default. Manuelno ga ukljucujes po volji. Smanjuje rad CPU-a, iskljucuje sync, zaustavlja nepotrebne aplikacije i slicno ... ko i svaki drugi app a verovatno i vise od njih, verovatno da radi jos nesto (na netu se moze naci bolji info) ... ali, je l' bitno sta sve radi? :) Bitno je da radi, i to fantasticno.
 
Poslednja izmena:
Probao si ga manuelno uključiti i držati stalno tako, i od 100% baterije?
Pitao sam šta isključuje da znam šta mogu da propustim sa njim (mail notifikacije i slično).
 
@Generator
Kad budeš gledao N4 vidi i koja je revizija, to možeš pogledati kada udjes u bootloader, evo ovde pogledaj koje revizije postoje
http://www.reddit.com/r/nexus4/comments/1fsikz/
Gledaj da bude novija meni je rev11 i za sad sam zadovoljan rev10 je stara ne znam dal bi na nju i naleteo.
 
Poslednja izmena:
ne, kažem ti prve tri cifre gledaš. prva je godina a druga i treća mesec.
 
Krenuo da vratim na stock drugaru n4,medjutim kad dodjem do trenutka da flesujem system.img dobijem poruku "cannot load system.img not enough space?! Sve radim po uputstvu sa xda..,u cemu je problem,kako da resim?
 
Pa ne znam,skinuo fastboot iz teme sa xda..probacu ovaj cim stignem kuci..
U medjuvremenu pokusao sam i sa starijim verzijama stock image-a,pokusao i da obrisem sve particije i nece pa nece..
Jel.moguce da je uredjaj brickovan i da mu nema spasa?Mislim,nije da mi to.ima smisla jer mogu da udjem u bootloader,ali ne znam,zbunjen sam prilicno :)
 
Nije brikovan. Da li si pokušao da formatiras userdata?
 
Sve particije sam.formatirao i posebno i onom komandom fastboot erase -w..pisem s telefona trenutno,ne mogu da isprobavam...
 
Rekoh da javim da sam resio problem uspesno..Zamenio usb kabl,komp i koristio adb koji je postavio Vojkan-hvala! Sve ok radi za sada,osim sto ne prepoznaje svih 16gb vec samo 8(5.6 avilable),ali evo,pokusavam i to da resim :D
 
Udari opet ovo što je Loznica napisao
 
Resio storage problem ciscenjem kesa i vracanjem na fabricka podesavanja iz stock recovery-a.Dobar je telefon N4 i dalje,bas lepo radi sa Lollipopom :) Hvala svima jos jednom ;)
 
Da li je neko uradio dirty flash custom roma sa 4.4.4 na Lolipop? U pitanju je RastaKat.
 
Jel mogu da zamolim da neko stavi opet link za kupovinu nove originalne baterije za N4, mislim da je bilo ranije al sad ne nadjoh bar jedno 150 stranica unazad?
 
Imam jedan mali problem. U zadnje vrijeme sam primijetio da mi u ikonicu za signal stoji znak "!" Cas ga ima cas ga nema.. Jednom nisam mogao da posaljem poruku, a mogao sam da zovem, a opet drugi put iako je stojao znak "!" mogao sam da posaljem poruku. Zna li neko zasto to tu stoji, prije nisam imao taj problem na Kitketu. Evo slika da se vidi kako to izgleda.
Screenshot_2014-12-01-22-28-54.jpg
 
Nema to veze sa time što nisi mogao da pošalješ poruku, to znači da nisi konektovan na internet.
 
Ali ja sam non stop na 2g, i nemam aktiviran internet u ovaj paket. A prije mi to nije pokazivao.
 
To je tek od 5.0 tako. To sto nisi mogao da posaljes poruku je verovatno do mreze.
 
Evo meni po ko zna koji put zakuca kamera na Lollipop-u, mogu da udjem, ali ne mogu da slikam.
Inace sistem mi zauzimao danas 650mb.

Naravno kad sam restartovao sve se vratilo u normalu, sistem sad zauzima 60mb i kamera radi.

Ovako cesto nisam restartovao telefon ni na jednoj verziji Androida.
 
Nazad
Vrh Dno