Šta je novo?

LG G4

Nakon updatea jedino imam problem jer mi ne rade home tasteri kad puštam nešto u full screen-u. Nije bitno da li je neka igrica ili youtube video u pitanju, prikaže mi tastere ali ne reaguje kad ih pritiskam. Prelazno rešenje mi je da preko quick toggle dugmića uđem u settings pa mi onda home tasteri prorade. Jel ima neko sličan problem ili zna rešenje za ovo?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nakon updatea jedino imam problem jer mi ne rade home tasteri kad puštam nešto u full screen-u. Nije bitno da li je neka igrica ili youtube video u pitanju, prikaže mi tastere ali ne reaguje kad ih pritiskam. Prelazno rešenje mi je da preko quick toggle dugmića uđem u settings pa mi onda home tasteri prorade. Jel ima neko sličan problem ili zna rešenje za ovo?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Nemam taj problem i nisam još čuo da ga neko ima.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
A ima li neko problem da mu ne radi savršeno power dugme?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
U smislu da krcka ili pritisnes i nista se ne desava?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nekad mi desi da pritisnem i ništa se ne dešava a nekad mi se dešava da pritisnem jednom a on mi zaključa i odmah otključa. Ali nisam siguran da li je do dugmeta.


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Najverovatnije do dugmeta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno je do dugmeta. Nosi to na servis ako imas garanciju, ili nadji na aliexpress dugme pa poruci za tipa dolar dva.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Procitah unazad stotinjak strana ali ne nadjoh ono sto me interesuje.
Da li je moguce ponovo zakljucati bootloader, h815 model?
Na xda nista konkretno nema.
Imam ghost touch problem a otkljucan mi je bootloader, pa ne priznaju garanciju.

Sent from my zuk z2 using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru. I kontao sam da nema nista od garancije ali ajde rekoh da provjerim.

Sent from my zuk z2 using Tapatalk
 
Pa mozes da probas, mozda prodje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Oce drug da kupi G4 ili 5x pa se lomi. Ali kako sam pratio temu davno G4 u nekim serijama ima problem sa crkavanjem maticne ploce. Koje su to serije, i dje se to gleda?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
U principu sve G4-ke imaju imaju problem sa crkavanjem ploca i bootloop-om. SN 607 je poslednja serija, mislim da sa njom jos nije bilo takvih problema, ali ona se pojavila proslog meseca, pa je valjda jos uvek rano za iste. U svakom slucaju, bolje neka kupi 5X (naravno 32GB model) i ne razmislja o ovakvim kvarovima.
 
Pa i ja sam tog misljenja, ali trazi neki tel sa dbr kamerom i da ima micro sd po mogucnosti. Hvala na pomoci

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Mislim da je G4 bolji telefon, ali ne treba ga uzimati bez garancije od 2 god, ako to ne moze da nadje onda je 5x bolji izbor

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
I 5x ima dobru kameru, mada bi ja pre isao na z3/z3+/z5...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Imao je z2 ali mu je prvo upao u more pola sata i prezivio je iako mu je crkao zvucnik. Pa mu je sad slomio ekran. E problem je ta garancija sto je nema kod nas u Cg nidje 2 god

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ja imam Samsung Galaxy S4 i9505 i hteo sam i ja G4 ali sam odustao od kupovine zbog iznenadnog problema sa crkavanjem matične ploče, pa sam se ubacio na nešto slično, tipa Nexus 5X, koji po priči stručnjaka i korisnika pravi manje više iste fotke kao G4 u auto modu, dok je video zapis slabiji, nema prosirivu memoriju mada je meni lično i 32GB dovoljno, ali ima slabiji zvuk u slušalici i preko soikerfona valjda zbog mono zvučnika, i jeftiniji je oko 50 evra od G4 i moze se naći preko operatera sa 2 godine garancije prave dok G4 samo preko oglasa uz garanciju na godinu dana sto je otprilike period posle koga matična riknjava. Baterija oboma nije jača strana i mrtva trka čija će pre da izdahne.
Jel imate još neki savet u ovoj klasi, a da je sa dobrom kamerom i da ekran nije veći od 5,5 inča, jer velike telefone ne volim, mada mi se G4 bas svideo jer sam letos slikao na moru klince sa G3 i skapirao da kad je svetla manje da moj S4 pravi tamne zrnaste fotke dok G3 to radi dosta bolje.
Molim za savet za neki model koji postoji na tržištu ili ako ima neki koji treba uskoro da izadje, a da je negde u ovom cenovnom rangu. Samsung S5 i S6 mi se ne sviđaju, ostalo sve dolazi u obzir, nisam brend oriented :p
Hvala
 
Ja bih ti preporucio da sacekas da izadju novi nexusi, pa ce onda da padne cijena nexusu 6p i njega da pazaris. Problem je sto u tom rangu do 350e i nema neki izbor trenutno.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Hvala na savetu , ali 6P otpada jer je ekran 5,7 inča, preglomazno mi to.
 
Ja kupio svoj online sa godinu dana garancijom (mogao sam i dve godine ali bi onda izašao 4000 dinara više),posle 2 meseca sam registrovao svoj tel na lg.com/rs sajtu i dobio 2 godine garancije za delove i rad.
 
Jel ima neki trik, posebni uslovi za ovakvu pogodnost ili može svako da se prijavi posle kupovine novog telefona?
 
Uslov ti je da imaš neku garanciju koju moraš pokazati tokom registrovanja telefona.
 
Ja sam se ponadao da registracija ide preko IMEI-a jer pretpostavljam da pisana garancija sa oglasa ne vredi.
 
Kako to da neki dobijaju/dobijali a neki ne?Kako to funkcioniše uopšte?
 
funkcionise tako sto ga nakacis na komp i uradis update,ako cekas operatere kasnices i po par meseci:)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno