Šta je novo?

LG G4

Evo sad se već dan i po nije čulo dvaput. :D Dobro je ovako, nije često pa ne nervira previše.

Kada li će se odraditi nešto konkretnije za root sada sa M?
 
Najjača fora što ja stvarno nemam nikakav ton prilikom zaključavanja. Apsolutno se ništa ne čuje. Ne znam kako kod vas postoji.
 
Zato što si verovatno isključio ton zaključavanja.

Settings-Sounds&notif-More-Sound effects i štikliraš screen lock sound.
 
Nije to meni nikada ni bilo uključeno. Ako te nervira isključi... :) Šta će ti taj zvuk... :D
 
Fabrički je uključeno kada se prvi put upali telefon.

Ne nervira me , kažem ti jer se jako retko dešava.
 
Nemam pojma. Kod mene je fabrički isključeno... :D Factory restart rađen par puta i uvek isključeno...
 
Imam naizgled smešan problem. Zakačio sinoć telefon za računar i LG Bridge mi pokaze da ima update za njega, međutim baterija nije bila dovoljno puna. Sada pokušam ponovo ali mi isti taj LG Bridge sada kaže phone is up to date...

Kako da rešim to pa da se i kod mene pojede jedan marshmallow?
 
fkloznica mogao je biti bolji review. Suviše je ubacio neke lične stavove po pitanju softvera i korisničkog iskustva. Npr ne sviđa se batici tastatura i settings i odmah pljuje softver.
 
Prethodnih dana ništa i sad pogledam preko LG Bridge i kaže da ima update H81510f (12.4.2015) i kada kliknem na Enhancemnts napiše samo: supports volte.

Da li je to MM?
 
fkloznica mogao je biti bolji review. Suviše je ubacio neke lične stavove po pitanju softvera i korisničkog iskustva. Npr ne sviđa se batici tastatura i settings i odmah pljuje softver.


Pa za settings je rekao da je super? Rekao je da je sw nekonzistan što i jeste tačno. Otvori power meni i reci kako se on onakav uklapa sa bilo čim na telefonu.
 
Poslednja izmena:
Veliki problemi stvarno... Malo preteruješ, power menu se ne slaže... Ajte...
 
Hajme je car :) a i realno je review odlican,pravo osvezenje pored 5000000 identicnih opisa na youtube.
 
Mislim mane su mu stvarno... Svoje mišljenje neka ostavi za kafić, a na kanal može samo objektivne činjenice. Izgled UI i njegovo preferiranje launchera, tastatura i sl sa marketa, su apsolutno nebitni za ovakav video.
 
Pocketnow mi je omiljeni kanal za telefone. Svako ima pravo na svoje mišljenje ali ne treba očekivati od g4 nexus uređaj. Ko tako nešto želi ima 5x i 6p pa neka kupi... Jedino što jeste zamerka je što fali senzor za otisak prsta. Sve ostalo, meh...
 
Meni ni to ne fali - imao sam na galaxy pa nisam koristio
 
Svidja mi se sto je pohvalio kvalitet izrade i kompaktnost posle nekoliko padova.
Ovo ostalo smo vec sve znali...

Softver nije najbolji niti najlepsi,ali je daleko od frustrirajuceg kako ga je on preterujuci opisao.

Softver je sasvim ok,na 6.0 skoro da nema bloata i to je odlicno.Vizuelno moze mnogo bolje.

Jos jedna konstatacija koja mu je pogresna je da je LG vec ubio ovaj model izbacujuci V10 i Nexus 5X.
V10 jos nigde nisam video da se prodaje u Evropi,a Nexus 5X nije ubica ovog telefona.Ima svoje prednosti ali mislim da cilja na potpuno druge korisnike.Moje misljenje je da ukupno gledano cak nije ni bolji od LG G4.Ali da ne ulazimo sad u tu pricu,kompanija ga definitivno nije "ubila".
 
5X i G4 bi možda bili konkurencija samo ako bi imali istu cijenu. Po cijenama ovde kod nas G4 je daleko bolja kupovina.
 
Šta jedu blata sad sa M? Što ne puštaju dalje u Evropi?
Dali malo na kašičicu i sad opet pauza mesec dana
 
Poslednja izmena:
dante bg u potpunosti se slažem sa tobom. Trebao je ovaj video da odradi Michael.
 
5X i G4 bi možda bili konkurencija samo ako bi imali istu cijenu. Po cijenama ovde kod nas G4 je daleko bolja kupovina.
Nisi pratio cene, 5x je na kp u Srbiji 375e... Tako da daleko bolja, hm, možda i ne baš toliko drastično. :) Ipak bih opet pre uzeo g4 nego 5x.
 
Poslednja izmena:
Ne moze nexus nikako bolje raditi pa je i normalno da je bolje uzeti g4. Nemas otisak ali imas ir blaster, sd slot, izmenjivu bateriju i bolju kameru. Lg sve vise izbacuje bloat tako da ce na kraju to biti samo cist androis sa nekim skinom. Da se razumemo, lg je uredjaj koji pripada klasi iznad 5x ali je kod nas u cenovno slicnom rangu pa ne treba zaliti 20e vise.
 
Ne bih baš rekao pogtovu za kameru. Kamera na 5x je bolja. Najveća prednost na strani g4 je ekran, zato što je ovaj u 5x mnogo žut. Sve ovo ostalo, manje više. Meni bi više značio otisak nego ir blaster.
 
Meni ne treba ni jedno ni drugo [emoji1] [emoji1] [emoji1] umesto toga može bolja baterija
 
Uzmeš dodatnu bateriju. Barem iskoristi to što se skida poklopac. Meni telefon skoro nikada nije na punjaču. Samo rotiram baterije... :) Sd kartica jeste prednost... Ja bih napunio 5x za čas sa muzikom i slikama.
 
Svakako ću sad da menjam još malo čekam Mate 8 pa onda G5 [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Tebi je baš dosadno... :D Po kojim cenama nabavljaš telefone kada ih menjaš kao čarape? :)
 
Kolega radi sa telefonima i snabdeva sve obližnje prodavnice pa kod njega po nabavnim cenama - inače svi su iz EU i regularni [emoji1]
Npr ovaj kozni g4 kod njega pre 2 meseca 365 eura
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno