Šta je novo?

LG G4

LG-V10-Hands-On-24-1280x720.jpg


LG-V10-Hands-On-20-1280x720.jpg


LG-V10-Hands-On-17-1280x720.jpg
 
Poslednja izmena:
Kaže meni jedan lik: prodaje macbook pro, ne radi mu Rezač. Napomena: samim time baterija traje još duže. Već smisljam kako prodati razbijen mobitel kojem ne radi gornji dio ekrana pod izlikom da baterija duže traje :)
 
Брутално изгледа, видећемо како ће се батерија показати, већ га меркам као будућу замену за г2.
 


Meni ova leđa bolja i praktičnija i od samsung stakla i LG kože :)
 
32 bit Hi Fi dac!? jupiiiiiiii lol koliko ljudi padaju na velike brojeve ;)
A koliko muzike je snimano, masterovano i izdato u "32" (pod navodnike jer je ipak "float point") bita ;) i u kom software-u i na kojoj opremi???
Nema veze, vazno je da ima 32 bit "Hi Fi" dac... a tvoj komso... hahaha samo 16 bit? Jad i beda :)
To kao da prodajes uhd 4k tv i tesis se da ce super izgledati vhs/480p na toj rezoluciji ;)
Sto se ostalog tice fon deluje ok (iako je dual display npr. po meni jos jedna nepotrebna "glupost")
 
Touch to focus je imao i Note 3 pre 100 godina. To sto je Sony zaostao pa nema, krastavac.
@ IvanI i ostali botovi

Neka si mu rekao

Ne lozite se jer.. :)

Ja pricam o kamkorderu, ima sony touch to focus vec ko zna koliko godina ali za foto, za video snimanje nema (ne mogu da se setim sad koji android jos to nudi u stock app ili uopste).
Tj od nacina fokusiranja kamkorder ima AF mod, detekciju lica i ''object tracking'' (sto nema bas mnogo telefona iz 2014. tj ta opcija je pocela da se reklamira i uvodi ove godine), uz to (nevezano za fokus) ima podesavanja EV, WB, 10-ak scena, steadyshot itd, metering, hdr itd. 4k ima ''samo'' AF i EV/WB/steadyshot podesavanja.

A nesto se ne secam da S3 i N3 imaju t2f za kamkorder, bar ne na starijim stock softverima :) Koliko vidim tu opciju nema cak ni Note 5, ocigledno ce ovaj LG biti jedan od retkih androida sa istom, mozda i prvi.

Inace svi oni mogu da se sagnu Wave telefonima iz 2010. :D koji su vec sa badom 1.2 imali odlicnu kamera app. za to vreme (+ stock insta aplikaciju skoro pa u rangu sa danasnjim snapseed-om) a bada 2.0 je donela rucno (t2f) fokusiranje za kamkorder (2011. godina, januar) :D

Zezam se, odlican je ovo potez LG-a koji ce sigurno bar 4-5 meseci imati najkompletnija podesavanja kamere/kamkordera ;)

32 bit Hi Fi dac!? jupiiiiiiii lol koliko ljudi padaju na velike brojeve

Pa to polako postaje kao sa megapikselima i antutu skorovima :d Mada respect za LG ako telefon ima neki dobar zaseban dac, odakle vam uopste ta info?

I neka neko otvori temu za taj novi LG.
 
Poslednja izmena:
zanimljiva situacija sa mojim problemom koji sam juce pomenuo-to mi se dešava samo kada sam kuci i na poslu - evo danas sam se prikacio na sasvim treći WiFi i taj problem se nije pojavio - šta to može da bude?
 
kuci mi je sbb a na poslu Beotelnet - mislim da je na 5-a u gradu gde sam probao ima covek isti sbb internet i ruter i tamo nema problema
 
Beotelnet adsl i ruter je 5ghz? Koji ako nije tajna da im trazim :D
nemam pojma rekli su mi da radi na 5 ghz
nije adsl nego bežični
dajte neko rešenje jako me nervira - da nije do vipa? ali onda bi bilo stalno ako se ne varam a ne samo kad je WiFi uključen
 
Poslednja izmena:
Na bezicnom ti je 5 Ghz od njihove centrale do tvoje antene (ovo te ne interesuje), a treba da pogledas na tvom ruteru koja vrsta WiFi-a je podesena (najbolje da vidis model rutera, pa da guglas).

Edit:

Takodje mozes da rasklopis telefon i da vidis da ti slucajno ne fali (ili da mozda nije ostecen) neki shield (metalni oklop) oko WiFi cipa (ili negdje drugo) na telefonu.
 
Poslednja izmena:
da ali mi onda nije jasno za sbb koji imam kući i ovaj što sam probao u gradu - kući problem a vamo ne
 
Hsv, imao je Note 3 to ko zna od kada. Veoma je korisno kada snimas npr. koncert i neko ispred tebe pocne da mase rukama i telefon prebaci fokus na ruke. Tapnes samo ponovo i fokus je tamo gde hoces. Ne znam kako bih to uspeo na Sony-ju.
 
Samo znam da nikada nisam video to podesavanje u kamera app. 99% telefona (da stoji kao posebna opcija).

E sad, sve zavisi sta kome treba, meni manual fokus videa ne treba za koncerte itd jer iste i ne snimam (ne idem tamo da bih posle slusao ocajan zvuk na kompu :d) ali mi znaci za sve ostalo, zato me i odusevio potez LG-a za prilicno bogat manual mod kamkordera :)

Na Sony-u mi znaci object tracking fokusiranje i steady shot a i sam AF radi dobro preko dana, nocu uspori a ako je bas mrak ne moze ni da fokusira. Ali i tu ima fora, upalis Night mod koji dize ISO kamkordera pa je snimak prilicno zrnast ali i bolje osvetljen pa fokusiranje opet ''ozivi'' ali je i dalje sporo. A za neke dnevne akcije imas sports mod (1080p).

Tj sporo mi je sve otkad sam video kako brzo fokusiraju novi ajfoni, S6, N5, G4, Z5/M5.. :D
 
Poslednja izmena:
Mozda nema kao posebna opcija ali je po defaultu tako da mozes da tapnes i fokusiras sta hoces.
Na ovom jos uvek nisam ni isprobao snimanje, ali vec vidim da ce da me nervira. :D
 
^ Za to vreme ja snimih ko zna koliko Gb (full hd, 4k, timeshift slow-mo) i nisam se skoro uopste nervirao :)
 
Poslednja izmena:
Ovaj v10 ubija kako radi. Kamkorder su uradili profi. Stabilizacija ubija. Odavno nisam pozeleo da imam nesto na prvu loptu. Samo cena ce da bude izuvanje
 
Nazad
Vrh Dno