Šta je novo?

LG G4

Hvala druže, tamo nisam, a ne bi mi po na pamet da tražim. Gledao u apk, tražio widget, ali tamo, njet.
 
Nema na cemu. Namesti samo da ti ne bude skroz levo, ako ti cesto treba.
 
To već nije problem, nisam baš takav laik, hehe. Prvi dan sam namestio airplane, location, bluetooth, WiFi i data i nisam ni pogledao više.
Nego, neobično mesto, bar za mene.
 
stigla mi je prije neki dan ova stvarčica
http://www.dx.com/p/sandisk-sddd2-0...-w-micro-usb-connector-852393279#.VpVp6FJ9a1w

sku_393279_1.jpg

Na HTC One M7 i ES file explorer normalno čita kad formatiram u exFAT, a na G4 uz ES File Explorer izbaci error da ES ne podržava exFAT, a ni sa NTFS neće da sarađuje. Poenta fleške mi je i bila da roknem 1080p filmova na nju i gledam u slobodno vrijeme. Jel neko probao i sa kojim File Explorerom?
 
Ja sam ubacio microsd 32GB, a pošto mi bekap sa g2 bio nekih 8GB, hteo sam da iščupam sve aplikacije koje mogu i media fajlove (da ne moram kopirati) , morao sam formatirati karticu u exfat. Normalno je prihvatio i čita podatke sa bilo kojim file manager-om.
Evo formatirao jednu flešku u exfat, sa stock file explorerom radi, sa total commander-om takođe, sa ES ni ja ne uspeh.
 
Poslednja izmena:
tnx, bro! TC radi ok, mada se ne snalazim u njemu kao u ES, al poslužiće ;)
 
Da se zapljunem u temu, uzeh danas g4 (crna koza + gold plastika) italijan pun 'tim' bloata, flesovah mm poljaka upravo pa cu videti ovih dana kako se ponasa.
0dbf446db76420fd110e441c4a2e8b14.jpg
 
Poslednja izmena:
Da se zapljunem u temu, uzeh danas g4 (crna koza + gold plastika) italijan pun 'tim' bloata, flesovah mm poljaka upravo pa cu videti ovih dana kako se ponasa.
Upravo takav sam i ja dobio, taj TIM iz Italije, zaista je bio pun njihovih aplikacija koje sam sve obrisao.
Još uvijek nema MM prek LG Bridge.
A kad smo kod LG Bridge, da li se on i kod vas starta dosta sporo, više od pola minute?
 
Šteta što su izbacili lampicu oko power tastera (kao na g2), ne znam jel bilo na trojci - nisam imao, ali to mi baš fali. Navikao sam da ostavljam tel ekran prema dole (iz predstrožnosti), a sad moram to da menjam.
I primećujem da je mnogo veće zauzeće memorije na M nego na LP. Čini mi se da je na 5.1 bilo oko 1.2GB, dok ovde 400-500MB, a sve moguće optimizacije koje ima u sistemu sam uključio (a ne pada mi napamet da instaliram ona clean master sranja i sl.) . Mislim što mu nisu onda ubacili 4GB rama, ako su mislili da bude sve glatko.
 
Poslednja izmena:
Nema ni g3 to, prakticno je bilo. Jel vidis opciju kad gledas video ili slike da ti ne gasi ekran nego senzor provjeri jel vidi tvoje oci(lice) pa odluci da li gasiti ili ne?
 
Nema ni g3 to, prakticno je bilo. Jel vidis opciju kad gledas video ili slike da ti ne gasi ekran nego senzor provjeri jel vidi tvoje oci(lice) pa odluci da li gasiti ili ne?
Nema na g4 da ti ne gasi ekran dok gledaš u njega - meni su preporučili app screeble sa Playa i radi posao
 
^ znam da nema :), sjecate se g2 na 4.2.2? Imali smo SVE. Pa dosao 4.4.2 pa nam maknu pa 5.0.2 pa odluče da mi to ne trebamo. E ovdje su odmah rekli:"sta ce to njima, bacaj"
 
Biće na g5 [emoji1] [emoji1]
U svakom slučaju g2 je najbolji telefon koji sam imao
 
Poslednja izmena:
Nisam ni primetio, smart screen opcija, sad kad ste pomenuli, setih se i ja, korisna opcija. Ma sve je to šišanje ovaca, kako bi onda prodavali nove modele kad bi napravili jedan savršeni tel. Tako da, uvek moramo praviti kompromise. Malo off topic, znam da nije tema ovde, jel neko testirao ovaj V10, vidim da ima 4GB rama, da je mogao da uporedi rad sa g4?
 
Kako nema? Zar nije to sada deo androida u smart lock opciji? Samo što ova opcija osim što drži uključen displej služi i da otključa telefon (u teoriji).
 
Mislim da je ovo nio smart stay,dok gledas galeriju ili citas da ne gasi ekran. Sad probao i nije to to, ovo je za otkljucavanje
 
Biće da samo na G2 radi kao smart stay, izlazi obaveštenje da je detektovao lice i da će ostati otključan.
 
Ipak stavio eur v20c, posle svakog restarta se pojavi ovo. Odem na back samo i ne pojavljuje se, dok ne restartujem telefon sledeci put. Inace sve radi kako treba. uploadfromtaptalk1452789553535.jpg
Jel se nekom pojavljivalo ovo?
 
Nemam pojma šta je-verovatno nije kdz za tvoj telefon - za koje je tržište?
 
Na xda pise h815 20c EUR, radi sve kako treba, pozivi, net itd. Samo mi nije jasan taj error posle restarta.
 
Za Italijansko, poljak v20a nije prijavljivao gresku.
1e1d8c5ee726ecf6ebc45b85d1ec4fcf.jpg
 
Poslednja izmena:
Onda mu ne odgovara kdz - ali ako ti to ne smeta ostavi pa ćeš videti kako se ponaša
 
Nazad
Vrh Dno