Šta je novo?

Lg g4 zamena za xperia z3/z3+

Taz-91

Poštovan
Učlanjen(a)
04.08.2014
Poruke
286
Poena
70
Pitanje dali zameniti lg g4 za xperiu z3/z3+, zanima me samo dali cu dobiti nešto bolju bateriju, na g4 nmg dan da izguram,3.5 sata screen on time, osvetljenje 30%. 2g mreža samo..
 
Dobićeš bolju bateriju (model bez plus) ali proveri prvo da nemaš neki drain, to zvuči nerealno slabo sa G4 što imaš.
 
Pa ne znam.. Uradio sam factory reset. Ali i drug ima g4 isto tako 3.5 do 4h maksimum Screen on time..
 
I kod mene je bilo tako. Wi-fi i 3g između 3.5 i 4h. Kupi dodatnu bateriju, to ti je najbolje rešenje. Sa onim dodatkom za punjenje...
348272c75adb1e4fd5dd12ee02f44733.jpg
 
Poslednja izmena:
jbs ti to kad moras da vukljas sve to da bi mogao normalno koristiti telefon
 
Pa mogao bih da uvaljam ovaj moj za dobre pare i da dodam 20tak evra i da uzmem nov z3..
 
Z3 definitivno ima jaču bateriju. Ali koliko duže će da ti traje, pre svega zavisi od tvog korišćenja.
 
nema tu velike razlike u bateriji jednog jede ekran drugog procesor, mada mozda malo bolje drzi z3+
 
Z3 drzi mnogo bolje bateriju od G4. Sa tom upotrebom preko 6h komotno.

Nexus 7
 
Sa tom upotrebom i Nexus 5x traje 6h sot, zato i kažem da nešto nije ok jer oni imaju slične baterije. 30% svetla (na LG) i 2g mreža (znači wifi) je nikakav napor za telefon, još bez igara.
 
Nazad
Vrh Dno