Šta je novo?

lg g4 ili a5 2016?

dekiman

Slavan
Učlanjen(a)
11.02.2006
Poruke
405
Poena
330
sta uzeti u vipu na racun g4 ili a5 2016 ? cene su im slicne...
 
Neće ti biti neka ogromna razlika u bateriji, jer Samsung ima malo manju bateriju, štedljiviji čipset i ekran. Mislim da ti je u ovoj soluciju G4 bolja kupovina. Da li si uzeo u razmatranje kupovinu preko oglasa? To ti je bolja varijanta a mogao bi čak i s6 da ganjaš ako ti se Samsung više sviđa.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Neće ti biti neka ogromna razlika u bateriji, jer Samsung ima malo manju bateriju, štedljiviji čipset i ekran. Mislim da ti je u ovoj soluciju G4 bolja kupovina. Da li si uzeo u razmatranje kupovinu preko oglasa? To ti je bolja varijanta a mogao bi čak i s6 da ganjaš ako ti se Samsung više sviđa.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Znam da je bolje ali nemam kes na gomili tako da...

sony xperia z
 
Mhm, planiraš na rate. Uz koji tarifu? Ja da sam na tvom mestu uzeo bih u razmatranje iphone se, ako ti ne smeta mala dijagonala i ios. On će držati cenu . Tako da bih a5 izbacio iz kalkulacije a razmišljao između iphone se i G4...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Vidim sada da je iphone se rasprodat. Tako da ti ostaje g4. Imaš moju preporuku za njega, super telefon. Imao sam ga do pre par meseci. Baterija je ok, ako ne provodiš više od 4h sot dnevno gledajući u ekran izguraće ti bez problema ceo dan. Samsung može možda malo više, ali ne bih mu zbog toga davao prednost. Neće ni jedan ni drugi uz jaču upotrebu da izguraju dva dana to je sigurno tako da u svakom slučaju uveče moraju na punjač. Nekome baterija može da traje i 3 dana ali ako ne koristi telefon nešto puno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno