Šta je novo?

LG G3

Je l normalno da baterija traje draaasticno duze na wifiu od 3ga ili ? :))

sent from tapa for android :)
 
Ljudi,kako mogu da izgasim jezgra ?
Telefon cim se malko zagreje,pocrni ekran.
U pitanju je Verizon,32gb,3gb rama.
 
G3 je super dok radi, jedino sto ih svesno kolje je baterija i ovi hardverski pehovi, sad kad su navodno ove hardverske gluposti resili, i dalje ostaje problem baterija...

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,

Imam Lg G3 32g, i pojavio mi se danas jedan problem. Naime baterija mi je bila a 1-2% i taman ga stavim na punjac, krene da ga puni 2-3sec i telefon se ugasi. Od tog trenutka pocinje sam da se pali tj konstantno restartuje a da se pritom ne puni baterija. Probao sam da izvadim bateriju, druge punjace, kablove ali je i dalje sve isto. Cim opet ga stavim na punjac krece automatski da se sam pali, na ekranu iskoci da je baterija 0%, krece da podize sistem i posle par sekundi restart i tako u krug. Kad je na punjacu konstanto treperi crvena lampica. Pretrazivao sam po netu i nalazim a svakakve probleme, od baterije, sistema pa do hardvera. Moguce da je baterija jer je vec dosta stara, negde blizu 2g. I da u poslednjih mesec, dva je znao sam da se restartuje od sebe, ne cesto ali se recimo desavalo 4-5x mesecno koliko sam uspeo da zapazim. I da u pocetku kad se palio telefon uspeo je nekoliko puta skroz da digne sistem, taman otkljucan ekran i on se sam restartuje, tako par puta, medjutim sad nece dalje od LG logoa da se makne. I posto je velika verovatoca da je baterija da li znate gde se moze kupiti originalna ili dobra zamenska baterija.

Hvala na posvecenom vremenu i mogucim odgovorima :)

Edit: Rom Fulmics, ne znam tacno koji, od pre recimo pola godine :)
 
Poslednja izmena:
Velika verovatnoca je da je maticna zveknula a ne baterija.
Cim on dodje do LG loga i dalje nece maticna je svoje odraila, zveknula 100 %, nema to veze sa baterijom. To je cest problem kod LG, il poplavi ekran il zakuca tu na LG logo.
Zato necu uzeti LG zbog njihove neozbiljnosti sa plocama pa tacno upola cene da ih daju.
 
Poslednja izmena:
Velika verovatnoca je da je maticna zveknula a ne baterija.
Cim on dodje do LG loga i dalje nece maticna je svoje odraila, zveknula 100 %, nema to veze sa baterijom. To je cest problem kod LG, il poplavi ekran il zakuca tu na LG logo.
Zato necu uzeti LG zbog njihove neozbiljnosti sa plocama pa tacno upola cene da ih daju.

Telefon se upalio prvih nekoliko puta, digne se sistem skroz, otkljucam ekran i posle par sekundi se restartuje.. Tako mi se desilo nekoliko puta, posle nije hteo dalje od Lg loga.. Problem mi je jer nemam drugu bateriju da probam. Mada kao sto kazes da je do maticne.
 
Cim nece vise dalje od LG loga 100 % maticna, nemoj bezveze da bacas pare na bateriju.
 
2 godine rada i neki mjesec vise, to je neki maksimum g3 telefona.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pa toliko i ima, oko 2g.
@Dakii probacu da nadjem od nekog bateriju, cisto da probam..
Mada zao mi ga baciti, bas me je super sluzio.
 
To im je falinka, evo vec koliko modela, lg flex, g3, g4....usustini odlicni telefoni, sluze dok rade odlicno i samo odjednom, cao, zdravo, sto je najtuznije ove iz LG kao da to ne zanima, ako je u garanciji menjamo plocu koja ce isto crci i tako cemo razvlaciti dok ne prodje garancija, posle bacis telefon. Ajde da je na jednom modelu crkavala ploca pa da kazes, eto desio se propust a njima na par modela crkava.
 
To im je falinka, evo vec koliko modela, lg flex, g3, g4....usustini odlicni telefoni, sluze dok rade odlicno i samo odjednom, cao, zdravo, sto je najtuznije ove iz LG kao da to ne zanima, ako je u garanciji menjamo plocu koja ce isto crci i tako cemo razvlaciti dok ne prodje garancija, posle bacis telefon. Ajde da je na jednom modelu crkavala ploca pa da kazes, eto desio se propust a njima na par modela crkava.
E bas za to ih treba kazniti, pa ne kupovati vise LG. Slazem se da je tel odlican dok radi. Meni kad rikne, nemam namjeru vise kupovati LG

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Evo da javim....ispratio sam video koji sam postavio u proslom postu.Nisam mogao da nadjem neki metal da turim ispod procesora,zamenio sam samo pastu,termalni pad nisam dirao.Vec par sati ekran ne crni...ali definitivno hoce sigurno.Naci cu parce aluminijuma ili bakra i staviti ispod cipa jer ocigledno da je pregrevanje problem.

Послато са VS985 4G уз помоћ Тапатока
 
Maticna otisla, isti problem imao na g flex 2. G3 mi i dalje radi posle 2 godine normalno (izuzev baterijr), mada dusu sam mu izvadio.
 
A je l postoji neko kome otisla dual verzija ...ne znam na koju madjiju ali zadnjih mesec dana pa i jace telefon jedva da se smlaci oko kamere...a ranije mogao sam da przim pljeske na njemu :'D

sent from tapa for android :)
 
Ovaj moj nesrecni 32gb sa 3 gb rama takodje jedva da je top'o oko kamere,ali eto...zveknula plojka.Medjutim,opet pisem,otkako zamenih pastu na cipu,ne gasi ekran.Barem do sada.

Послато са VS985 4G уз помоћ Тапатока
 
Ovaj moj nesrecni 32gb sa 3 gb rama takodje jedva da je top'o oko kamere,ali eto...zveknula plojka.Medjutim,opet pisem,otkako zamenih pastu na cipu,ne gasi ekran.Barem do sada.

Послато са VS985 4G уз помоћ Тапатока
Ne postoje pravila, svima crkava.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,

Imam Lg G3 32g, i pojavio mi se danas jedan problem. Naime baterija mi je bila a 1-2% i taman ga stavim na punjac, krene da ga puni 2-3sec i telefon se ugasi. Od tog trenutka pocinje sam da se pali tj konstantno restartuje a da se pritom ne puni baterija. Probao sam da izvadim bateriju, druge punjace, kablove ali je i dalje sve isto. Cim opet ga stavim na punjac krece automatski da se sam pali, na ekranu iskoci da je baterija 0%, krece da podize sistem i posle par sekundi restart i tako u krug. Kad je na punjacu konstanto treperi crvena lampica. Pretrazivao sam po netu i nalazim a svakakve probleme, od baterije, sistema pa do hardvera. Moguce da je baterija jer je vec dosta stara, negde blizu 2g. I da u poslednjih mesec, dva je znao sam da se restartuje od sebe, ne cesto ali se recimo desavalo 4-5x mesecno koliko sam uspeo da zapazim. I da u pocetku kad se palio telefon uspeo je nekoliko puta skroz da digne sistem, taman otkljucan ekran i on se sam restartuje, tako par puta, medjutim sad nece dalje od LG logoa da se makne. I posto je velika verovatoca da je baterija da li znate gde se moze kupiti originalna ili dobra zamenska baterija.

Hvala na posvecenom vremenu i mogucim odgovorima :)

Edit: Rom Fulmics, ne znam tacno koji, od pre recimo pola godine :)
Ipak je problem bio do baterije.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Drago mi je da je samo baterija [emoji5]

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
U poslednje vreme na svakih par dana restart,malo pre sam od sebe... Je l nam se to blizi kraj druzenja ili ? :'D

sent from tapa for android :)
 
Uh tako je i kod mene. Juče 2 puta

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
2 godine i koji mjesec preko vise manje, to mu je rok trajanje. Ali dok radi je odlican.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Naravno da je odličan, osim baterije koja je loša posebno posle 2,5 godine

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Moj g i po...nadam se da ce dumre pre marta :'D

sent from tapa for android :)
 
Verovatno ti ističe ugovor tada [emoji3]. Jel nikad više LG ili bi im dao još jednu šansu?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Drustvo juce se spremim da odnesem u MESC (ovlasceni servris za telenor,vip i mts) zbog zute mrlje na ekranu. Sredio ja sve, reko ajd samo da zapisem imei i da vidim broj baterije da cisto imam informacije, izvadim ja to i da ga upalim on podigne sistem i konstantno se resetuje, znaci dodje do locksreena, cak sam jednom i uspeo da ga brzo otkljucam i odma reset ide onaj LG logo i tako u krug. Odneo sam ga ja u MESC, primio je onaj covek tamo i sad cekam da mi jave sta je i da li ce uspeti da mi poprave i naravno tu mrlju da mi srede verovatno sa novim ekranom. Bas me je zacudio to kad je poceo stalno da se resetuje, nikad mi se to do sad nije desavalo. Jel zna mozda neko sta bi to moglo biti i da li ce oni uspeti to da mi poprave?
 
Drustvo juce se spremim da odnesem u MESC (ovlasceni servris za telenor,vip i mts) zbog zute mrlje na ekranu. Sredio ja sve, reko ajd samo da zapisem imei i da vidim broj baterije da cisto imam informacije, izvadim ja to i da ga upalim on podigne sistem i konstantno se resetuje, znaci dodje do locksreena, cak sam jednom i uspeo da ga brzo otkljucam i odma reset ide onaj LG logo i tako u krug. Odneo sam ga ja u MESC, primio je onaj covek tamo i sad cekam da mi jave sta je i da li ce uspeti da mi poprave i naravno tu mrlju da mi srede verovatno sa novim ekranom. Bas me je zacudio to kad je poceo stalno da se resetuje, nikad mi se to do sad nije desavalo. Jel zna mozda neko sta bi to moglo biti i da li ce oni uspeti to da mi poprave?
Mozda je baterija gotova.. Ja sam imao slican problem.. Procitaj par strana u nazad.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno