Šta je novo?

LG G3

[quote name="dacha123" post=4618831]Koji weather vidzet koristite ? :)[/QUOTE]<br />
Ja koristim Weather 2 umbrella, nas covek ga napravio, uzeo par nagrada na takmicenjima iz meteorologije, pa valjda ce najbolje da potrefi vreme kad gleda odavde u nebo...

Ne svidja mi jedino sto nema neki satic uz prognozu :(

Licno mi je ovaj lg_ev ok,samo kad bi menjao boju ili bio transparentan ovako ako stavim neki sareni wallpaper on zeleni...kao ciganska jelka ...

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo nov mob, ali nemam u ponudi da updateujem na Marshmallow, sta da radim?
 
[quote name="dacha123" post=4618831]Koji weather vidzet koristite ? :)
<br />
Ja koristim Weather 2 umbrella, nas covek ga napravio, uzeo par nagrada na takmicenjima iz meteorologije, pa valjda ce najbolje da potrefi vreme kad gleda odavde u nebo...

Ne svidja mi jedino sto nema neki satic uz prognozu :(

Licno mi je ovaj lg_ev ok,samo kad bi menjao boju ili bio transparentan ovako ako stavim neki sareni wallpaper on zeleni...kao ciganska jelka ...

Sent from my LG G3 using Tapatalk[/QUOTE]
Onaj smart notice menja boju u zavisnosti od wallpapera, makar na MM... A weather widget klasični menja u zavisnosti od vremenskih prilika :)
 
Danas mi je ispao G3, razbilo se staklo, touch nije, moze da se krositi al mora jace da se stisne, dal neko zna servis dobar u Novom Sadu, ako je neko menjao koliko bi izaslo posto nije pod garancijom. Dal je potrebno menjati i touch ili.. da kupim staklo i sam zamenim nekako. Sutra cu okaciti sliku.
 
Evo ja sam imao isti slucaj prosle nedelje.. Pisao sam tu.. Samo sto sam ja cackao nakon sto se polomio touch, pa sam unistio i displej.. Sve zajedno je od 80 do 100e, zvao sam par servisa. E sad nisam siguran da li je moguce menjati samo staklo, trebalo bi, ali moraju biti bas strucni. Nosio sam u servis kod Dalton zgrade, medjutim nisam skroz zadovoljan, probija malo svetlo sa leve strane.. Svraticu ovih dana da vidim sta kazu, dali su mesec dana garancije.
 
@saparator
NE cackaj vise I pravac servis dok nisi sje..o touch. Ja sam neko dan menjao staklo ,touch nije otisao ,na tabletu izaslo me sa rukama 4500.
Radi kao zmaj.
 
Poslednja izmena:
Je l' to G5 port :) ?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Imam problema sa mojim LG G3
posto je to korejanski model (f400l) od kako sam update stavio na 6.0 MM ne mogu da ga rootam.
Treba mi pomoc, ne mogu nigde da nadjem nacim za root.
Hvala
 
Probaj, ako nisi, KingRoot.
Taj bi trebalo da ti rotuje.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Probaj, ako nisi, KingRoot.
Taj bi trebalo da ti rotuje.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Probao je Kingroot i nije hteo da rootuje. Mislis na kingroot na telefonu ili na kompu ? Imas odredjenu verziju koju da proba ?
 
Na telefonu apk v4.6 stable.
Sa tom verzijom sam rotovao MM D85530C.
http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=15187
Ako odradi root aplikaciju KingRoot deinstalirati iz njenog menija: settings pa uninstall KingRoot. Posle opet flešuj hacer permissivo pa SuperSu v2.52. Skini BusyBox sa marketa i neka se instalira. Vidi sa nekim root checker-om da li je sve tu (root, su, BusyBox).
Možda bi upalilo sa zadnjom verzijom KingRoot? Treba probati.
 
Poslednja izmena:
Na telefonu apk v4.6 stable.
Sa tom verzijom sam rotovao MM D85530C.
http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=15187
Ako odradi root aplikaciju KingRoot deinstalirati iz njenog menija: settings pa uninstall KingRoot. Posle opet flešuj hacer permissivo pa SuperSu v2.52. Skini BusyBox sa marketa i neka se instalira. Vidi sa nekim root checker-om da li je sve tu (root, su, BusyBox).
Možda bi upalilo sa zadnjom verzijom KingRoot? Treba probati.

Hvala, sa ovom verzijom je uplalilo, i radi i na F400L modelu, posto izgleda da sam pokusavao sa starijom verziojm.. :)
 
Jel probao neko fulmics 5.0?Vidim na xda da ima dosta bagova

Послато са LG-D855
 
Ja sam ga flesnuo sinoc... Za sada nisam naisao na bugove... Sta si ti na xda video?
 
Aha,evo ja koristim fulmics 5.0.
Super je,iskreno.
Kad je izabran novi ux ima malo laga sa prelaska sa jednog na drugi ekran.
Sve radi kako treba uz sitne bagove koje ce covek ispraviti u sledecem apdejtu.
Mene samo jedino nervira sto weather widget malo izbagovan,tj smart notice.Čas je providan,čas mutan...ali kao što kažem popraviće to čovek vec za koji dan :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kad stavim na punjač isključen telefon, on se sam uključi i zaledi ekran.
Da opalim Factory reset?
 
Ako si na Fulmics 5.0, onda je to bug. Ako si na stocku, onda probaj reset.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
To zaledjivanje je bug,ovo za vreme isto i jos poneki,zato i pitam jel ima neko neke probleme.Nemoj da radis factory reset nece ti pomoci

Послато са LG-D855
 
Da li vredi ponovo flešovati Fulmics ili je taj bug kod svakoga, pa punimo samo kad je uključen telefon?
 
Kod svakoga je isti bug, čekaj da Xpirt popravi bagove, obično izbaci novu verziju u roku od 3 dana od novog ROM-a.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Hvala Pavlony.
Kad si flešovao da li si izabrao CTT stock thermal config ? Hoću da probam Xceed kernel. Šta ti misliš o toj kombinaciji.
Stavio sam i Sharpenig stock value. Opet je veliki korak (25, 50, 75..).
Flešovaću sharpenig mod 3.5 da fino podesim sharpnes.
 
Desava li se jos nekom da mu se telefon restartuje sam od sebe?? V30b softver

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Da, redovno. Nije bitno koji softver.

Da kažem da mi se resetuje par puta mesečno bez ikakvog pravila.
Nije do pregrevanja. Nekad ga baš pržim i radi okej, nekad se resetuje dok otvaram poruke.
 
Imam ga od decembra prosle godine, na njemu bili 21a,30b i sad 30c, sve stok bez ruta i ni jedan restart do sada ma sta mu radio.
 
Nazad
Vrh Dno