Šta je novo?

LG G3

Nisi pogrešio, S5 je bolji uredjaj, ali toliko jeftino izgleda, da je po tom pitanju nenadmašan, postoje kineske igračke koje su bolje odradjene...jedan od retkih flagship uredjaja za koji nikad ne bih odvojio pare...G3 je lepotica, G3 uvek pre es petice...

Pozdrav
Ti problemi sa baterijom i nisu toliki, jeste veća potrosnja od kad se prešlo na Lolipop , generalno Lolipop i G3 nisu bas najbolje usaglašeni , ali šta je ,tu je .
Moje misljenje što se tiče da je S5 bolji , nije , (moje misljenje) , ja imam G3 godinu i mesec dana kod sebe a moja žena otprilike isto toliko S5 , još se nije desilo da njena baterija izdrži duže , opet i to je subjektivno jer zaš koliko žene vole da ga drže u rukama :),:-devil-:, i naravno posle toliko korišćenja ne bih menjao g3 za S5 nikad ..... Koristim Nillklin futrolu sa circletom sto ti kažeš "Saxon01" cena je od 1700 rsd pa na vise ali mirna glava ja ne razmišljam .. al sam se raspisao previše

Drugari,hvala na odgovorima.
Sutra mi stize,jedva cekam da otvorim moju lepoticu :)
 
Gde da kupim Tempered glass? Gledao sam po Aliexpressu, ali ne znam koje da uzmem :(
 
Poslednja izmena:
Moj sam kupio kod nas (na pocetku Knez-a) u nekoj prodavnici za case-ove, dodatke, itd. Zalepili su mi lepo na licu mesta i drzi se, 800 din.
 
Poslednja izmena:
Na fabrickom sam 5.0 ,ali nisam nesto zadovoljan baterijom.
Da li moze neki savet sta da uradim.Cuo sam da antivirus trosi puno bat.
 
Rootuj telefon i ubaci twrp, imaš one click metode na xda. Onda skineš Titanium Backup i obrišeš ili zamrzneš aplikacije koje ti ne trebaju, a možeš i preći na Cloudy G3 ROM, zasnovan je na stock LL sa izmenama, bolji je od stock LL. Samo je pitanje koliko si upućen u sve to, ako nisi,moraćeš malo da čitaš i da se mučiš (što podrazumeva i gubljenje živaca) :D
 
Posto me mrzi sad da trazim u ovih 360 strana , dal neko zna kako resiti problem sa yellow spot na ekranu koji mi se pojavio pre par nedelja u gornjem levom uglu?
 
Jedino da zameniš displej, nikako drugačije. To je lepak koji se otopio
 
5.0. Него има малко чудно упутство за флашовање. Типа избриши све (и интерну и екстерну мем) О.0 Па ми мало чудно. Тренутно сам на Клаудију 2.5
 
Ne moras sve, samo ti factory reset pa brisi cache, dalvik, system, data(u advanced)
 
Ма знам све то... Него одкуд знам шта Турчин мути :). Реко можда је већ неко пробао.
 
Ne brini, mozda koristi kernel koji settingse vuce iz foldera koji se ne brise brisanjem cachea, tj u korisnickoj je zoni pa da osigura da bude ok. Probao sam 5.1 i nista posebno
 
Који ром тренутно користиш? Ја сам скроз задовољан са Клаудијем, него реко да пробам нешто друго за промену
 
Da li si neko susretao sa ovim - kada ubacim SD karticu od 8GB u G3 (Kingston, Class 10), on reaguje obaveštenjem "SD kartica ubačena".

Međutim, ona kao da je neupotrebljiva. Kamera ne nudi memorisanje snimaka na nju, prilikom priključenja fona na PC vidi se samo interna memorija, a u podešavanjima, u delu "Memorija" za SD karticu stoje 2 opcije > priključi SD karticu i obriši SD karticu. Šta god da odaberem, kao da se stvarno i izvršava, ali posle nje opet nema kao opcije za skladištenje.

Da napomenem da mi kartica deluje potpuno ispravno. Radi u drugom fonu, a i PC je prepoznaje kada je priključim preko čitača kartica. Do nedavno je čak i radila u G3, kada sam je zamenio jednom od 16GB.

Probao sam formatiranje u FAT32, pa u NTFS, pa i da stavim na nju nekoliko fajlova pre nego je ubacim u fon, ali ništa ne pomaže...
 
Da li si neko susretao sa ovim - kada ubacim SD karticu od 8GB u G3 (Kingston, Class 10), on reaguje obaveštenjem "SD kartica ubačena".

Međutim, ona kao da je neupotrebljiva. Kamera ne nudi memorisanje snimaka na nju, prilikom priključenja fona na PC vidi se samo interna memorija, a u podešavanjima, u delu "Memorija" za SD karticu stoje 2 opcije > priključi SD karticu i obriši SD karticu. Šta god da odaberem, kao da se stvarno i izvršava, ali posle nje opet nema kao opcije za skladištenje.

Da napomenem da mi kartica deluje potpuno ispravno. Radi u drugom fonu, a i PC je prepoznaje kada je priključim preko čitača kartica. Do nedavno je čak i radila u G3, kada sam je zamenio jednom od 16GB.

Probao sam formatiranje u FAT32, pa u NTFS, pa i da stavim na nju nekoliko fajlova pre nego je ubacim u fon, ali ništa ne pomaže...
Kk i Lp nemaju podrsku za sd da se skladisti direktno u nju. Imaju neki fixevi. Ne znam da li je lg nesto sredjivao.
 
Jel imao neko problem sa brickovanjem G trojke? Neki nacini resavanja problema dobro bi mi dosli, pretrazio sam ovu temu preko search-a nisam nista nasao...
 
Upalim ga dodje do LG logo i tako stoji. I samo ako se izvadi baterija moze da se ugasi. Telefon je rootovan i verovatno je rukava neko nespretnan ko zna sta je odradjeno...
 
Ugasi ga, drzi volume down i power, cekaj lg logo..ka dodje onda pusti jako jako kratko i onda opet drzi to isto i ne pustaj. Kad te pita hoces li reset odaberi 2put YES power buttonom. Ako napravi factory reset dobro a ako udje u twrp onda idi na wipe i odaberi cache i dalvik cache
 
Brzo jako je proslo to "brisanje" i sad opet posle restarta stoji na LG logo. Inace telefon je bio u telenoru i oni kao nisu uspeli da ga ozive. Mada ne vidim zasto jer očigledno je softverski problem.
 
Nazad
Vrh Dno