Šta je novo?

LG G3

Haha, ako tako bude, e onda im stvarno svaka čast.
 
Eh, pitanje je onda kada ce stici preko nasih operatera? Jel neko zna koliko je kasnilo za G2 u odnosu na ostatak EU?
 
Izgleda da je google promenio strategiju. Ne bih me cudilo da je podelio kod za 5.0 svim vecim proizvodjacima pre jedno mesec,dva dana,sve da bi se izbegla kaskanja za updejtom. Vidim i samsung i motorola najavljuju updejt ove nedelje.
Mislim,svaka im cast ako ga izbace u nedelji kada i nexus uredjaji dobijaju updejt
 
Motorola me ne cudi, a sony za z1 je izbacio 4.4.4 7 dana posle objave.
 
Gde se denuo sveznajuci Djilkosh sa njegovim prognozama? :)
 
Da li bi bilo dobro posle update na Lizalicu odraditi factory reset?
 
Zasto se podrazumeva? Nikad to nisam radio i nikad nikakav problem nisam imao.
 
Šta kao, sve radi? Kako si flesovao, preko LG Flash Tool?
 
To je ovaj OTA što kreće sutra - prekosutra, zvaničan update, sve radi. Nemam G3, ovo neki kolega iz Hrvatske flešovao. Više detalja imate u linkovanoj temi
 
:) odlicno odlicno :)

Iako..googleov stock mi se vise svidja (dobro, nije sve u izgledu)
 
Ja sam flashovao lollipop, nisam bas zadovoljan, radi isto kao kitkat, samo sto ima animacije...

Cekam neki aosp rom ili ako uskoro ne izadje prodajem g3
 
Ovako trenutno koristim AndroidNow HD 2.4 ROM...Mislim da je savrsenstvo sto se tice baterije.Baterija traje fenomenalno,50% baterije = 2:53 SOT..Sve vreme sam koristio wifi,blic,kurir itd,osvetljenje na 70%,sync on,location off.Legao sam sinoc oko 23h sa baterijom na 50% i ustao jutros oko 8h BATERIJA I DALJE NA 50%:D.Mislim da bolje od ovoga ne moze da se izvuce.
 
Da zvanično je sada, LG je prvi proizvodjač koji je izbacio pun 5.0 na OEM uredjaju (ne računam soak testove koje su neki korisnici Moto X-a dobili).

Kako samo pre Nexusa to mi ne ide u glavu...

Kada sam rekao da se LG uozbiljio i sluša korisnike mnogi mi nisu verovali, ali kao što i sam LG kaže, u ovom trenutku za korisnike G3:

LG.jpg


:D
 
Poslednja izmena:
Hahaha pa sad bas da slusa korisnike....Otljucao bi bootloader:mad:..Mislim da vise oni slusaju svoje novcanike.Ali opet lepo od njih.Mada sam ja sad sa ovim romom ubo zlatnu koku sto se tice baterije,tako da ne menjam ni za kakav lollipop,jedino ako ga ubace u ovaj rom:d

E ovako imam jedan prblem...Posto sam njabina:d..Obozavam da flesujem romove,ali posto svaki put pobrisem ceo internal storage,da li ima neka opcija da uradim back up aplikacija(znam da ima,ali ne znam kako:d)..Posto me uzas nervira da svaki put kad flesujem rom,moram sve ponovo iz pocetka da instaliram.Znaci samo da mogu posle flesovanja roma da povratim aplikacije,ne ceo sistem itd..
 
Poslednja izmena:
Meni prsla SD kartica i sad ne znam sta sam uradio da instaliram iGO Primo. Uradim ovo:

1. Kopiram iGO folder u root sd card
2. Tamo prekopiram i data.zip
3. Dodam mape
4. Instaliram APK
I ne radi. Da li treba da otpakujem data.zip?
 
Sta ****? Inace sad sad optpakovao data.zip i jedino tako donekle radi. Ali jednostavno ne pamti initial settings i svaki put kad upalim iGo Primo treba ponovno da ga setapujem. Da li neko zna o cemu se radi?
 
Da zvanično je sada, LG je prvi proizvodjač koji je izbacio pun 5.0 na OEM uredjaju (ne računam soak testove koje su neki korisnici Moto X-a dobili).

Kako samo pre Nexusa to mi ne ide u glavu...

Kada sam rekao da se LG uozbiljio i sluša korisnike mnogi mi nisu verovali, ali kao što i sam LG kaže, u ovom trenutku za korisnike G3:

LG.jpg


:D
Mislim da se ovome ni najveći optimisti nisu nadali :)
Svaka im čast
 
Hahaha pa sad bas da slusa korisnike....Otljucao bi bootloader:mad:..Mislim da vise oni slusaju svoje novcanike.Ali opet lepo od njih.Mada sam ja sad sa ovim romom ubo zlatnu koku sto se tice baterije,tako da ne menjam ni za kakav lollipop,jedino ako ga ubace u ovaj rom:d

E ovako imam jedan prblem...Posto sam njabina:d..Obozavam da flesujem romove,ali posto svaki put pobrisem ceo internal storage,da li ima neka opcija da uradim back up aplikacija(znam da ima,ali ne znam kako:d)..Posto me uzas nervira da svaki put kad flesujem rom,moram sve ponovo iz pocetka da instaliram.Znaci samo da mogu posle flesovanja roma da povratim aplikacije,ne ceo sistem itd..
Naravno da može, imaš onu stock apk, LG backup.
 
Da li mogu negde da se skinu pojedinacne zemlje ili mora da se skine cela Evropa (sto je oko 9 GB)?
 
Nazad
Vrh Dno