Šta je novo?

LG G3

Nije to hsv, pogledaj ovaj link što sam okačio... Ne može giga rama da ode na gpu, to bi značilo da 16ica ima samo 1 GB na raspolaganju
 
Hsv Ne verujem da je to u pitanju..jer drugi ljudi vide preko 2.5 gb rama.
 
skini cpu-z pa pogledaj tacno koliko ti pise rama da ima,. imas li garanciju za njega
 
Ja na svom imam 2gb zauzeto i 830mb slobodno znaci 3gb. Al bilo je prijava po netu da postoji i verzija 32/2
 
LG G3 - After The Buzz [YOUTUBE]D1aqQQwFEgQ[/YOUTUBE]
 
Meni to mirise na problem sa romom. Flesuj stock neki koji je sigurica dobar i koji nije u tvom fonu. Tipa iz druge drzave, ili brend free. Ne kosta te nista, a nekako mi to najlogicnije resenje.
 
Meni to mirise na problem sa romom. Flesuj stock neki koji je sigurica dobar i koji nije u tvom fonu. Tipa iz druge drzave, ili brend free. Ne kosta te nista, a nekako mi to najlogicnije resenje.

Da u pravu si ,to cu i da uradim veceras.
Nego me zapravo plasi sta ako stavim taj rom od 32 /3gb pa brikujem telefon...valjda nece da se brikuje.
 
Poslednja izmena:
Ovaj G3 je genijalan. Quite mode ne vidi da se sat automatski pomerio - stavio ga od 00 da bude on se upali u 23 i ne mozes ga iskljuciti. Onda ga opet pomerim na 00:45 on se upali u 23:45... Stvarno svaka cast LG inzinjerima sto su pravili app. Sve vise me nerviraju ovi bug-ovi na Android-u i sad vidim sto sam bio srecan sa iOS proteklih godinu dana dok sam ga koristio...
 
Ovaj G3 je genijalan. Quite mode ne vidi da se sat automatski pomerio - stavio ga od 00 da bude on se upali u 23 i ne mozes ga iskljuciti. Onda ga opet pomerim na 00:45 on se upali u 23:45... Stvarno svaka cast LG inzinjerima sto su pravili app. Sve vise me nerviraju ovi bug-ovi na Android-u i sad vidim sto sam bio srecan sa iOS proteklih godinu dana dok sam ga koristio...
Ja taj problem nemam. Kad si zadnji put restartovao mob? Zna nekad android da se zaglupi kad se dugo ne restartuje...
 
Ne vredi stavio sam custom rom Cloudy ,i opet imam 2 gb rama.....koji smor...juce sam ga uzeo i sad cu ga prodam...
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-10-27-05-23-29.png
    Screenshot_2014-10-27-05-23-29.png
    376.2 KB · Pregleda: 211
  • Screenshot_2014-10-27-05-23-36.png
    Screenshot_2014-10-27-05-23-36.png
    382.4 KB · Pregleda: 208
Ovaj G3 je genijalan. Quite mode ne vidi da se sat automatski pomerio - stavio ga od 00 da bude on se upali u 23 i ne mozes ga iskljuciti. Onda ga opet pomerim na 00:45 on se upali u 23:45... Stvarno svaka cast LG inzinjerima sto su pravili app. Sve vise me nerviraju ovi bug-ovi na Android-u i sad vidim sto sam bio srecan sa iOS proteklih godinu dana dok sam ga koristio...

Najbolje je koristiti tasker za to. Sa ovim sistemskim podešavnjem ne možeš da imaš dva, tri i više quiet, ili bilo kakva druga moda (različita zvona, razliličita jačina zvona i sl). A i neće pogrešiti vreme pošto ga očitava direktno iz sistema.
 
Ja taj problem nemam. Kad si zadnji put restartovao mob? Zna nekad android da se zaglupi kad se dugo ne restartuje...
Ma vise puta sam ga tad ali nije pomoglo. Elem problem se resio u ponoc - dakle 100% do pomeranja sata, samo sto ga je sistem automatski promenio, dok ga je app tek sledeci dan tj. tacno u ponoc promenio.
 
Emixe, nije svaki 3GB. Ima i verzija sa 2
Pitanje je zasto nije jer je LG izbaci jasne specifikcije i za samo 2 varijante: 16/2 i 32/3 ali definitivno ima primeraka 32/2 al nevidim da se LG oglasava povodom ovoga.

Moj G3 je iz lelenora 32/3 kako bi i trebalo da bude.

Indijac je kao iz filma 'Over 40' kad odvedu dete lekaru indusu[emoji1]
 
Poslednja izmena:
Jel ovaj recents menu kakav se vidi na kraju snimka jedini izgled koji postoji, nema nekih podešavanja? Mislim na ovo što skorije aplikacije idu gore levo a one koje si davno otvorio dole desno
 
Nije, ukoliko uradiš pinch - to - zoom može da bude 4x4 grid ili klasičan kitkat multitasking
 
prodacu ga ,nemam zivaca da se zezam sa ovim telefonom :)
 
Poslednja izmena:
Nema testa u kome po performansama S5 nije brisao patos sa G trojkom. A to kazem ja kome je G3 jedan od najlepsih telefona, a S5 ubedljivo najgrdniji Samsungov flagship svih vremena i nikada ga ne bih kupio bas zbog izgleda. A inače G3 nigde ne dominira, niti kamera kida, niti baterija, niti brzina rada, niti ekran, po dosta parametara je G2 i bolji. Jedina prednost je izgled, lep je kao izlazak sunca iznad Charlize Theron.

Mislim, brisanje poda moze biti samo izmedju flagshipa i nekog telefona do 200 EUR. Ali da jedan flagship brise patos drugim, to je nemoguce. Ovde pogledaj vidljivu prednostu brzini u odnosu na S5:
http://www.youtube.com/watch?v=_lPsZTPVN0s
 
Poslednja izmena:
G3 koliko sam shvatio sem tog "tamnijeg"ekrana i nema neku manu
S5 je puniji nekih nebitnih stvari po meni,otisak prsta itd a skuplji i naravno Samsungov uzasan TW koji je nesto najgore sto je neko mogao da stavi na telefon sa brdo apsolutno nepotrebnih aplikacija
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno