Šta je novo?

LG G3

Po kom smesnom kriterijumu g3 moze biti najbolji telefon godine. Be real
 
Nema testa u kome po performansama S5 nije brisao patos sa G trojkom. A to kazem ja kome je G3 jedan od najlepsih telefona, a S5 ubedljivo najgrdniji Samsungov flagship svih vremena i nikada ga ne bih kupio bas zbog izgleda. A inače G3 nigde ne dominira, niti kamera kida, niti baterija, niti brzina rada, niti ekran, po dosta parametara je G2 i bolji. Jedina prednost je izgled, lep je kao izlazak sunca iznad Charlize Theron.
 
^Potpuno se slazem,pogotovu ovaj deo sa mojom omiljenom glumicom :)

P.s. mada ne bih koristio izraz brisanje patosa..
 
Poslednja izmena:
Meni je savršen, Samsung nikad više. Ne postoji funkcija telefona za koju bih rekao da je loše urađena. Bilo bi cepidlacenje pričati o telefonu od 500 eura, a ljudi nemaju šta da jedu.
 
Србија земља са највише стручњака по глави становника :D (спорт, IT ...)
Све знају, само их ЛГ није ништа питао када су правили телефон ...

Одличан је Г3 пусти ти ове самсунг дечаке :D

Може да се приговори једино батерији остало је одлично ...
 
To što je nešto relativno odlično ne znači da ne postoji nešto bolje. Dovoljno je uporediti ekrane kod S petice i G trojke i neke stvari će da vam budu jasne. Još ako je potpun mrak, G3 doživljava potop. Ali je lakše da odete na YouTube i da pogledate kanal Erice Griffin, G3 vs S5. Inače i sam koristim G2. I još jednom, niko ne kaže da je loš, to je nebulozno tvrditi, isto kao što je nebulozno tvrditi da je najbolji telefon na svetu, ni blizu toga nije. Jako mali napredak u odnosu na G2, ako je G2 stock, ako se ubaci G3 rom, stvari su još gore po G3.
 
To što je nešto relativno odlično ne znači da ne postoji nešto bolje. Dovoljno je uporediti ekrane kod S petice i G trojke i neke stvari će da vam budu jasne. Još ako je potpun mrak, G3 doživljava potop. Ali je lakše da odete na YouTube i da pogledate kanal Erice Griffin, G3 vs S5. Inače i sam koristim G2. I još jednom, niko ne kaže da je loš, to je nebulozno tvrditi, isto kao što je nebulozno tvrditi da je najbolji telefon na svetu, ni blizu toga nije. Jako mali napredak u odnosu na G2, ako je G2 stock, ako se ubaci G3 rom, stvari su još gore po G3.
A Samsung pa mnogo napreduje? Daj molim te, sve je to ista bagra, unaprede dve stvari i svake godine po dve puta izbace flagship telefon. Cuti i uživaj u telefonima, ako možeš. Kamo sreće da su kao Intel i Nvidia.
 
Nigde nisam napisao da Samsung mnogo napreduje, već da je S5 bolji telefon od G trojke. G3 je samo lepši.
 
Jedina prednost je izgled, lep je kao izlazak sunca iznad Charlize Theron.

U hipotetičkoj situaciji gde bi nam bili dostupni G3 i Charlize ja uzimam nju a G3 prepuštam tebi :)

02fd9fbcdc6790e8c4d15fd164720780.jpg
 
U to neću da ulazim, gledao sam nekoliko testova S5 vs. G3 pre kupovine ovog i ljudi su više hvalili G3, tako da zaista ne znam. Ne bih da zalazim u sitnice.
 
Gde zakaci sliku ovu.. Za dan sa njom bih i 100 komada g3 dao ;)

Sorry za off.
 
Ja prvi kažem, G3 je dovoljno lepši od S petice, da bih ga pre uzeo, ali ne mogu da živim sa onim ekranom. Noću kao da imam telefon od 1 dinar, a ne flagship. Po meni svaki flagship mora da ima ekran koji će imati pravu crnu, i vrhunske uglove gledljivosti. Inače, da, citirao sam Jeremy-ja iz Top Gear-a. [emoji1]
 
Ja prvi kažem, G3 je dovoljno lepši od S petice, da bih ga pre uzeo, ali ne mogu da živim sa onim ekranom. Noću kao da imam telefon od 1 dinar, a ne flagship. Po meni svaki flagship mora da ima ekran koji će imati pravu crnu, i vrhunske uglove gledljivosti. Inače, da, citirao sam Jeremy-ja iz Top Gear-a. [emoji1]
Ništa, iduće godine ćemo uzeti G4 :D
 
Videcemo...[emoji1]...inače pričam iz perspektive vlasnika G dvojke, novi Moto X je po meni dostojan zamenik, najviše zbog dve stvari, ekran i metal. [emoji6]
 
Videcemo...[emoji1]...inače pričam iz perspektive vlasnika G dvojke, novi Moto X je po meni dostojan zamenik, najviše zbog dve stvari, ekran i metal. [emoji6]
G4 će imati metal mogu da garantujem. Kao i S6
 
S6 je siguran po tom pitanju,jer ce fakticki biti uvecana galaxy alpha. Ali g4,hmm. Videcemo
 
Poslednja izmena:
Ljudi imam jedan problem,kupio sam lg g3 32gb /3gb rama,a imam samo 2 gb rama...telefon vidi 1840mb rama...jel moguce da postoji ova verzija 32gb/2gb rama ili je neko ne paznjom fleshovao kdz za verziju od 16 gb...?jel ima jos neko ovaj problem ili samo ja?
 
Poslednja izmena:
Pa onda ocigledno nisi dobio ono sto si platio :)
Idi u settings/apps/running pa nam ostavi ovde screenshot sta se vidi.
 
Evo slikao sam...uopste mi nije jasno...i na kutiji pise 32gb
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-10-26-12-33-29.png
    Screenshot_2014-10-26-12-33-29.png
    478.6 KB · Pregleda: 210
  • Screenshot_2014-10-26-12-35-06.png
    Screenshot_2014-10-26-12-35-06.png
    167.9 KB · Pregleda: 204
Imas 2gb rama. Pogledaj da li postoji ta verzija moba sa 32gb/2gb
 
Pa guglao sam i ne postoji ,zato mi nije jasno..pa sam hteo da pitam za savet ako neko zna.
 
Gde si uzeo telefon? Jel imaš opciju da ga zameniš?
 
Pa mozda jedan deo rama otpada na gpu ili nesto oko 2k rezolucije pa se ''ne vidi''. Lupam ali moze i to da se desi.
 
Nazad
Vrh Dno