Šta je novo?

LG G3

gde to košta isto?
najjeftinije što sam video je divljak od 520€
S5 bude od operatera za 420€
z2 i one nešto skuplji ali opet ispod 500.
 
Pa pojavili su se G3 novi ispod 500e ali ne znam da li su sa 3Gb rama, verovatno sa 2Gb. Ali G3 se tek pojavio, vremenom ce sigurno biti bar malo jeftiniji od te vodece trojke S5/Z2/M8.

pa što onda pišeš da je sa 3GB ako ne znaš

Ne znam koliko imaju ali vrlo brzo ce i sa 3Gb rama biti ispod 500e, kao da je to nesto cudno.
 
Poslednja izmena:
pa što onda pišeš da je sa 3GB ako ne znaš :)

2 GB košta toliko, 3 GB je skuplji dosta. videćemo vremenom šta će biti... tu onda mora neki strašan pad cene da bude da bi bio tako kako kažeš 50€ jeftiniji od konkurencije.

ja bih u tom ludilu samo podsetio na note 3 od nekih 400€ :)
 
Pa dobro. Tek je izasao. Neka odstoji 2 meseca kao s5 pa cemo da vidimo cenu. Mada s5 i nije neko merilo,prenatrpano je trziste pa mu cena ide brze na dole. Zasto m8 i dalje drzi cenu od oko 480e na oglasima?
 
Poslednja izmena:
Osim toga koji je ovo model Samsunga ?
Koliko košta ? Gde ima da se kupi ? :D

Hvataju se za sitnice koje neće primetiti 99% ljudi, dok se cena koju hteli ne hteli moraju da primete nekako zaobilazi :)
Uostalom ovde se Oppo (on je tek raritet na našem tržištu) najbolje pokazao, a Samsung se na početku klipa stavlja u Cinema Mode jer su boje katastrofa...

Ovo je inace jako lose jer izbor nam ne treba. :d


BTW. Sta je sa crnom na G3 ja nista ne vidim?? S5 LTE-A pokidao! Boje realne, bela bolja i od G3 (sivo) i od Find 7, crnu nema potrebe da komentarisem.
 
Opet cuveni trio Vojkan, Emix i Djilkosh zagadjuju LG temu...
 
Nego, drugari sto vam se ne svidja g3, sta vi imate od telefona sto je toliko bolje?
 
[YOUTUBE]4iiF89XErvk[/YOUTUBE]

Eto zasto sam rekao ovima u VIP da ga sklone prekputa, da ne stoji pored note3.
I ovde se lepo vidi da je bulja od ekrana. Za mene No1 kada odlucujem koji telefon uzimam. "besh hw unutra kad ono u sta gledam je kriminal. Galaxy S1 bi ga iskidao, realno :)
 
Eto zasto sam rekao ovima u VIP da ga sklone prekputa, da ne stoji pored note3.
I ovde se lepo vidi da je bulja od ekrana. Za mene No1 kada odlucujem koji telefon uzimam. "besh hw unutra kad ono u sta gledam je kriminal. Galaxy S1 bi ga iskidao, realno :)

:D onda si pravi čovek za Kineze....spolja gladac iznutra jadac :D... svako ima svoja interesovanja ;)


Nego gledam malo šta se piše i snima o 3-ci pa me je sve više zainteresovao...G2 sam imao do pre neki dan,sad mi uvalili iPhone 5s pa se razmišljam da se vratim ili produžim na G3. SG S5 mi se nikako nije svideo sa onim ubogim finger-čvarak senzorom koji skoro nikad iz prve ne otključa ekran.Kamera je skoro pa ista sa G2(ume da pravi mrljave slike unutar prostorije poprilično) do duše munjevito je okidanje u poređenju sa G2.

Sad mi nije jasan deo oko pregrevanja i smanjivanja jačine osvetlenja...koje su verzije imale problema sa tim?
 
Sve verzije :) to je feature da ti se o'ladi telefon kad već ne može u vodu kao S5/Z2 :)
 
heheh ma to je ok..samo me brine da ne pregori neka licna i napravi karambol :D
Sad dok koristim iPh 5S tek vidim značaj dobre baterije :) ceo dan imam osećaj da će te tel ugasiti pošto se baterija ludački troši u odnosu na G2 :D
 
heheh ma to je ok..samo me brine da ne pregori neka licna i napravi karambol :D
Sad dok koristim iPh 5S tek vidim značaj dobre baterije :) ceo dan imam osećaj da će te tel ugasiti pošto se baterija ludački troši u odnosu na G2 :D

krastavac ne može sve i dobra baterija u ekran i sistem i kamera i fluidnost :)

Čekaj kao ja iP6 ;)
 
krastavac ne može sve i dobra baterija u ekran i sistem i kamera i fluidnost :)

Čekaj kao ja iP6 ;)


ako bude iole slično G2 ili G3...opasno će biti.

@ThePriest-komšija kako ti se ponaša baterija....da li prebacuje dan u aktivnom korišćenju?
 
Pa nema niko isto korišćenje, možda je njemu dosta kao nekima 50% osvetljenja, pa mu možda pregura dan. A ako hoće da vidi nešto napolju, onda teško. Verujem klasično korišćenje 2 mail-a, Facebook, WhatsApp, Twitter, Viber, Hangouts I ostalo kontam da bi bilo gusto. Morao bi malo da se stekas preko dana, gašenje neta i smanjeno osvetljenje :)

To ćeš morati lično. Uzmi da je jedno slabija 30-35% od G2, pa računaj. ;)
 
Ufff sad sam u dilemi...pa toliko skoro izvlači ova mala jabukica...
 
Pazi povećali su duplo rezoluciju i povećali na 5.5", a ostavili 3000 mah... Ne ide to druže LG tako... Mislim udarna tačka je 2K, ali eno Gizmo je odradio test. 4 sata na maks osvetljenju... Pa toliko mogu ja sa S3 :D A i ti na 5s možeš više da izguras...
 
[YOUTUBE]5Xn2ol_aVKY[/YOUTUBE]

lik za skidanje semplova je u opisu videa
[YOUTUBE]LwZJXxd5luM[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]GNtxIK7iSAk[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
ako bude iole slično G2 ili G3...opasno će biti.

@ThePriest-komšija kako ti se ponaša baterija....da li prebacuje dan u aktivnom korišćenju?
Kako kad. Ako uvece imam vremenada se igram, onda ga dopunim 20 minuta. Ako ga uvece ne koristim duze od 15-20 min za igranje, stavim ga na punjac pred spavanje.

U svakom slucaju, baterija nije problem iz dva razloga: 1) neverovatno brzo se puni; 2) moze da se zameni.
 
Bice interesantno videti kako se krece realizovana cena za oba modela na oglasima. Sada se trazi za 2gb ~450 a za 3gb ~530. Mislim da ce 3gb da se izjednaci sa cenom s5 a 2gb ide ispod 400e. Will see... :)
 
Ja ne znam kako smete da date par stotina eur za telefon iz oglasa. Meni bi bilo frka.
 
Poslednja izmena:
Ne kupuju svi i winwin i CT. Malo više deru.
 
Imas garanciju, imas fiskalni i to je to. Naravno da neces kupiti telefon bez papira.
 
Kako kad. Ako uvece imam vremenada se igram, onda ga dopunim 20 minuta. Ako ga uvece ne koristim duze od 15-20 min za igranje, stavim ga na punjac pred spavanje.

U svakom slucaju, baterija nije problem iz dva razloga: 1) neverovatno brzo se puni; 2) moze da se zameni.

ček hoćeš da kažeš da izgura samo jedan dan?
 
Nazad
Vrh Dno