Šta je novo?

LG G3

Baš sam ja to hteo da pitam, kolega sa posla je uzeo G3 16Gb par meseci pre mene i njemu je pukla plastika i gore i dole po malo, meni je za sada sve kao novo...

Na Galaxy S3 mi je lajsna pukla na dva mesta a telefon nikada nije ispadao ili tako nesto, imao 2 meseca, ali kazu da je tako skoro svima, ovde valjda nece.

Pogledajte prilog 158651Pogledajte prilog 158652

Ljudi jel mozete da pogledate dole gde je mikrofon i da vidite da l je nekom malo naprsla plastika posto meni jeste a ne znam ****no zasto

Bilo je priče...
 
http://www.trustedreviews.com/news/lg-g3-owners-complain-of-cracking-issues

LG-G3-cracks.jpg


.....lg popravlja(navodno menjaju kućišta) telefone u garantnom roku koji imaju ovaj problem......
Brate kog da pozovem da mi zameni?
 
da li je to pucanje plastike bilo prisutno i na modelu od 32gb? ili samo na 16gb
 
Da li ti ozbiljno mislis da je kuciste drugacije izradjeno za 32GB model?
 
@uros.sreckovic,ne znam šta da ti kažem.....javi se naravno ovlaštenom zvaničnom servisu za LG pa vidi šta će da ti kažu........inače znajući nas(Srbija) mi ćemo uraditi sve samo da izbegnemo posao a priznajemo"svetska" pravila i iskustva samo ako nam idu na ruku a to znači da ne radimo ništa a da nas plate što više.Lično sam to osetio u Samsungovom ovlaštenom servisu(Beograd).Ukratko,počeo je da mi krči zvučnik na Note 3 i ja se naravno obratim servisu.....u servisu su videli da je Knox "okinut" i odbili da mi zamene zvučnik obrazlažući to time da je nekada na telefon bio instaliran (neki) neodgovarajući software i da imaju izričito uputstvo da takve uredjaje odbiju.Na zapadu u Samsung servisima u mnogo slučajeva kada je ustanovljeno da "Root" nije direktni uzrok kvara su uredjaji ipak popravljeni i vlasnici istih su naravno prezadovljni i verovatno će ponovo kupiti Samsung uredjaj što za mene ne važi.Mi koji se inače nikada ne pridržavamo skoro nikakvih pravila, pridržavamo se kada nam to ide u prilog(kada vozimo kola u grčkoj npr, uvek dajemo žmigavac dok je kada smo kući to neizmerna sramota...sorry za off) .....ne bi me čudilo da u servisu dobiješ odgovor da oni nikada nisu čuli za takav problem sa G3 i da te otkače iako su forumi puni istih problema koje tamošnji servisi rešavaju u garantnom roku i naravno besplatno...................sve najbolje
 
Poslednja izmena:
Komso ovde se zna da root-ovanje ponistava garanciju, nebitno je sta je na zapadu... Znaci pre nego sto si root uredjaj bio si svestan da time gubis pravo na garanciju, a onda kukas sto nemas pravo da istu ostvaris. Facepalm
 
Smarač se ne postaje već se radja,ti si pravi primer za to.....................nisam kukao već sam konstatovao na glas i saosećao sa kolegom kome je telefon ispucao isto kao što je meni prokrčao zvučnik ako nisi razumeo post bar prećuti jer tvojih prepametnih komentara je ovde već....................kukaš i plačeš već nedeljama kako su te zeznuli i kako se tvoj telefon (kao da je jedini na svetu) pregreva,restartuje,troši bateriju..........samo nikom nije jasno što ga nisi već odneo u servis,verovatno ga ni nemaš već samo troluješ temu............kupi već jednom iPhone i premesti se na drugi forum i ostavi nas da malo živnemo :)
 
Poslednja izmena:
Odradio sam nadogradnju na 5.0 preko PC Suita pre nedelju dana, i tek sada sam se malo skrasio izgledom telefona. Evo kako izgleda material design sa LG UI kod mene:

1.jpg2.jpg3.jpg
 
001_MG_9369.jpg
Je l neko ima iskustva sa LG G Watch-om? Ja nasao na netu malo koriscen za 30 dolara pa da znam da li da uzimam.
 
@uros.sreckovic,ne znam šta da ti kažem.....javi se naravno ovlaštenom zvaničnom servisu za LG pa vidi šta će da ti kažu........inače znajući nas(Srbija) mi ćemo uraditi sve samo da izbegnemo posao a priznajemo"svetska" pravila i iskustva samo ako nam idu na ruku a to znači da ne radimo ništa a da nas plate što više.Lično sam to osetio u Samsungovom ovlaštenom servisu(Beograd).Ukratko,počeo je da mi krči zvučnik na Note 3 i ja se naravno obratim servisu.....u servisu su videli da je Knox "okinut" i odbili da mi zamene zvučnik obrazlažući to time da je nekada na telefon bio instaliran (neki) neodgovarajući software i da imaju izričito uputstvo da takve uredjaje odbiju.Na zapadu u Samsung servisima u mnogo slučajeva kada je ustanovljeno da "Root" nije direktni uzrok kvara su uredjaji ipak popravljeni i vlasnici istih su naravno prezadovljni i verovatno će ponovo kupiti Samsung uredjaj što za mene ne važi.Mi koji se inače nikada ne pridržavamo skoro nikakvih pravila, pridržavamo se kada nam to ide u prilog(kada vozimo kola u grčkoj npr, uvek dajemo žmigavac dok je kada smo kući to neizmerna sramota...sorry za off) .....ne bi me čudilo da u servisu dobiješ odgovor da oni nikada nisu čuli za takav problem sa G3 i da te otkače iako su forumi puni istih problema koje tamošnji servisi rešavaju u garantnom roku i naravno besplatno...................sve najbolje
Fala brate videcemo
 
Da li ti ozbiljno mislis da je kuciste drugacije izradjeno za 32GB model?

Zato sto sam citao o tom problemu sa pucanjem.. Ko god je se zalio da mu je plastika pukla imao je model od 16gb dok ove od 32gb nisam cuo? Takodje krivac za to pucanje navodi se kao pregevanje uređaja.. E sad moze biti ali ne mora da znaci
 
Smarač se ne postaje već se radja,ti si pravi primer za to.....................nisam kukao

@uros.sreckovic,ne znam šta da ti kažem.....javi se naravno ovlaštenom zvaničnom servisu za LG pa vidi šta će da ti kažu........inače znajući nas(Srbija) mi ćemo uraditi sve samo da izbegnemo posao a priznajemo"svetska" pravila i iskustva samo ako nam idu na ruku a to znači da ne radimo ništa a da nas plate što više.Lično sam to osetio u Samsungovom ovlaštenom servisu(Beograd).

Ne, nisi kukao ni najmanje... :d

samo nikom nije jasno što ga nisi već odneo u servis,verovatno ga ni nemaš već samo troluješ temu............
Za svako "trolovanje" teme ja sam postavio dokaz - za pregrevanje ne mogu nikako da ti dokazem sem uzivo, za ostalo sam dokazivao, a samim tim dokazao i da imam isti... Da si citao temu i moje postove umesto samo da me prozivas i vredjas jer si zaljubljen u isti telefon video bi mozda ovo:
Ok - za sve koji kazu G3 ne krcka - kao sto rekoh sva 4 u Telenoru probao - svi krckali.

Evo snimak moga, pa bih vas lepo zamolio da snimite svoj kada ga ovde vec lagano stiskate da dokazete da ne krcka:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/19188316/G3 krckanje.MOV

Dakle u Telenoru je ovo bilo kod 4/4 telefona. Poz. :)
 
ti si definitivno dobro plaćen da nas ovde mučiš,kinjiš i zlostavljaš................ljudima koji su sa tobom u kontaktu treba dići spomenik za izdržljivost :type:
 
Zato sto sam citao o tom problemu sa pucanjem.. Ko god je se zalio da mu je plastika pukla imao je model od 16gb dok ove od 32gb nisam cuo? Takodje krivac za to pucanje navodi se kao pregevanje uređaja.. E sad moze biti ali ne mora da znaci

I ja sam primetio da se vecina "fabrickih gresaka" desavala iskljucivo na 16GB modelu, tipa opasno pregrevanje, random reboot, smanjuje brightnes, fps drop-ovi i ostali lag-ovi, nikoga do sad nisam video da ima nesto od tih problema na 32GB pa ni ja sam a koristim ga vec pola godine, sem naravno Nitra...
 
Planiram da uzmem ovaj telefon u 16GB varijanti. Više sam "cloud" user a filmove i igrice ne igram na 5.5". Čitajući ovaj topic u više navrata sam primetio da se sve "fabričke greške" dešavaju *isključivo* na 16GB modelu. Sad sam listao xda i ne mogu da nađem slične tvrdnje pa mi se čini da su izjave na ovom forumu subjektivnog karaktera ili možda grešim? Siguran sam da LG kućišta od G3 pravi u istoj fabrici, na istoj traci za oba modela. Osim rama i više storaga ova dva telefona su ista zar ne?
 
Pa sem vece memorije i 3gb rama to je jedina razlika.. Ja bi odma uzeo od 16gb ali me sve ovo što čitam vezano za grejanje i pucanje pl.. baca u rebus :) moguće da su ti problemi bili vezani za prve serije telefona koje su prodavane... Mozda su kasnije ti nedostaci ispravljeni
 
Pa sem vece memorije i 3gb rama to je jedina razlika.. Ja bi odma uzeo od 16gb ali me sve ovo što čitam vezano za grejanje i pucanje pl.. baca u rebus :) moguće da su ti problemi bili vezani za prve serije telefona koje su prodavane... Mozda su kasnije ti nedostaci ispravljeni
Sa poslednjim updateom lizalice, pregrevanje je reseno.
 
Aha pa to je super... A jel rešen lag u UI?
 
Planiram da uzmem ovaj telefon u 16GB varijanti. Više sam "cloud" user a filmove i igrice ne igram na 5.5". Čitajući ovaj topic u više navrata sam primetio da se sve "fabričke greške" dešavaju *isključivo* na 16GB modelu. Sad sam listao xda i ne mogu da nađem slične tvrdnje pa mi se čini da su izjave na ovom forumu subjektivnog karaktera ili možda grešim? Siguran sam da LG kućišta od G3 pravi u istoj fabrici, na istoj traci za oba modela. Osim rama i više storaga ova dva telefona su ista zar ne?
Mislim da teoretski ne bi trebalo da manje rama izaziva vece grejanje ali prakticno izgleda da je tako jer sa vise rama i sam telefon radi brze sto o5 teoretski ne bi trebalo da bude tacno zar ne ? A sto se tice kvaliteta moguće i da je do toga bilo pa da su vremenom ispravili ista stvar kao npr sa Nexus 5, fabricki su stizali sa plivajucim dugmicima nisu se kvarili vremenom ali jednostano ne prijatni za dodir pa su kasnije serije imale mnogo cvrsce dugmice cak se malo primetila i razlika u boji da su tamniji. :)
 
Polovan sam uzeo lg g3 16gb

Mjesec dana nemam puknuca nikakvoga a ni problema zagrijavanjem.. Bojao sam se najvise zagrijavanja ali sreca pa nemam tog problema :)

Idealna promjena ko voli je preci na LG.. Na kraj krajeva kroz neko vrijeme ako ne odgovara napravi se zamjena i to je to :)
 
Sa poslednjim updateom lizalice, pregrevanje je reseno.
I dalje ga ima samo u daleko manjoj meri nego kod prve verzije.
Aha pa to je super... A jel rešen lag u UI?
UI jako retko zalaguje sada ali i dalje trebaju launcher da dovrse sa material design - ne kontam sto ne ubace sa flex 2...
Itekako samo ima veliki problem sam memory leak-om pa mora reboot na svakih npr 3,4,5 dana sve zavisi.
Memory leak pojede bateriju kad se najmanje nadas...
 
I dalje ga ima samo u daleko manjoj meri nego kod prve verzije.

UI jako retko zalaguje sada ali i dalje trebaju launcher da dovrse sa material design - ne kontam sto ne ubace sa flex 2...

Memory leak pojede bateriju kad se najmanje nadas...
Jos uvek nisam imao problema ni sa jednim "jedenjem baterije" ni na KK ni sada, upravo sad imam 58% znaci ladno 2 dana i izgura mi oko 4,5 H sot-a sto je meni i vise nego dovoljno dok npr kad sam u kolima skoli itd ide isti sot ali jedan dan izgura jer vise koristim tel
 
Ko u ovoj temi ne pljune Nitra, taj nije čovek, u poslednje vreme, likovi koji ga pljuju su jedno sto puta dosadniji od njega. Na svako njegovo pisanje, sledi reakcija koja priliči maloj deci, u fazonu, smaras, pali, a Nitro jako često ima vrlo smislene i tačne postove i puno šire znanje od mnogih sa foruma. Čoveka ne poznajem, ali smorili ste više, ne može čovek ništa da napiše, a da ga ne teraju iz teme. Just my two cents, i da post ne bude skroz off topic, ako neko ima direktno iskustvo G2 prelaz G3, da napiše utiske.
 
to je u svakoj temi tako, pogotovo ako je telefon malo skuplji, automatski je najbolji na svetu.
 
U svakom slucaju hvala svima na informacijama :) imam kes i za verz.. od 32gb ali mi se ne daje 375e koliko kosta na KP dok je od 16gb 335e prelomicu za jedan od ove dve verzije pa sta bude :D
 
Vrh Dno