Šta je novo?

LG G3

Sta milite hoce li LG G3 podrzavati novije verzije Androida tipa 6.1 itd..? Hardverski je jak dosta.
 
Verovatno ne, proizvodjaci su duzni da obezbede softverska azuriranja tokom 18 meseci od izlaska telefona, veci igraci to postuju, manji retko, narocito kinezi zabusavaju tu.

LG G3 ce verovatno da ostane na MM, posto nece biti Androida 6.1 vec se ide na Nougat, 7.0.
 
Verovatno ne, proizvodjaci su duzni da obezbede softverska azuriranja tokom 18 meseci od izlaska telefona, veci igraci to postuju, manji retko, narocito kinezi zabusavaju tu.

LG G3 ce verovatno da ostane na MM, posto nece biti Androida 6.1 vec se ide na Nougat, 7.0.
Sony z2 ima 6.1

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Evo ti ovde .kdz Lollipop.
http://devtester.ro/projects/lg-firmwares/
Idi sa LGUP.
Kakva ti je baterija?
Ne znam za bateriju ali mislim da je kineska. Ovo je drugarov telefon pa sam se prihvato da ga ozivim, ali izgleda nista od toga. Sinoc sam ga na jedvite jade preko LGUP vratio na 4.4.2 i dalje smrzavanje ekrana, doduše malo redje ali i dalje ne može da se nakaci na wifi, neupotrebljav je skroz. Izgubio sam prilicno vremena da bi utvrdio da nije softverski problem. Hvala na asistenciji i savetima.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Napunim par puta zeninu G3 punjacem od Mate 8 i sad kad puni orginalnim punjacem od 1.8 A punjenje traje citavu vecnost, isto sam radio i sa Mate 7 ali nisam imao nikakvih problema posle punjenja (nisam obracao paznju ima li razlike u punjacima ova dva modela). Sta mi je ciniti, posto smo trenutno u fazi otimanja za punjac od Mate-a?.
 
Napunim par puta zeninu G3 punjacem od Mate 8 i sad kad puni orginalnim punjacem od 1.8 A punjenje traje citavu vecnost, isto sam radio i sa Mate 7 ali nisam imao nikakvih problema posle punjenja (nisam obracao paznju ima li razlike u punjacima ova dva modela). Sta mi je ciniti, posto smo trenutno u fazi otimanja za punjac od Mate-a?.
Ugasi telefon,napuni ga do kraja koliko god da traje punjenje,isprazni ga msm koristi pa ponovi.Ako nastavi isto promeni kernel,bilo koji pa ga vrati na orginalni kernel.Meni je slicno bilo,pa sam ga ovim nacinom resio.Znam da sam ostavio telefon u 22h sa 10% i ujutro kad sam ustao da idem na posao imao je 85% :D
 
Moze link za poslednji kdz, hvala.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Probaj sa drugim kablom da punis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima netko da bi htio raditi support za Autorec i vrlo vjerojatno druge buduce appove. Trazi se malo vise znanja, bude naravno placeno. :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Uzeo bateriju, stavio u G4 stylus, napunio, ispraznio, napunio ponovo, prebacio u G3 i sad radi OK.
 
Posle mesec dana od F. reseta, poceo je sve vise da zabada. Imam root i twrp.

Neko resenje? Preporuka za lag-free rom ili kernel?

Ovo opasno bode u recents-u.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ako je za g3 Xceed kernel ili možda Fulmics 6.0. Njega nisam probao.
Ti vidi dali laga, neznam da li to postoji (0). Ima manje ili više što oko može da opazi.
 
I pre je seckao, ali sada je bas primetno.

Cekaj ne postoji neki drugi custom kernel? I je l' postoji nacin da se vratim na cist stock, posto imam twrp?

Hteo sam pre mesec dana neki kdz da flesujem i batalio sam.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ubacio fulmics 6.1 i prvi put mogu da kazem da radi bolje od stock-a. Sta god pre njega da sam probao bio je ocaj sto vizuelno sto kako zabada. Nisam ljubitelj ui-a sa g5 ali sve ostalo je za 10ku.
 
Da li treba da se podese parametri za 4g ? Promenio sam karticu i podesio GSM/WCDMA/LTE . Vec 2 dana testriam i nikad se nije povezao na 4g.
 
Proveri da li su ti aktivirali uslugu. Pogotovu ako si kod mts-a.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Verovatno mi nisu aktivirali uslugu, idem danas kod njih. Da , mts sam mreza .
 
Drugari, tek sam presao na android, posle dugog koriscenja iOS-a, pa sam hteo malo da se pozabavim fulmics-om, videh na xda, pa zelim da probam.
E sad, da li se moze to odraditi preko mac-a, posto nemam win, i ako je moguce, kako ide to?
Hvala unapred.
 
Evo kako ce nova verzija izgledati, stavim samo 2 screena zasad. Automatizirano sve, support itd, bez potrebe za rebootom ili dodatnim skidanjem i flashanjem. Ukljuceno detektiranje roota- ako ima onda ovaj izgled a ako nema samo root opcije :). + reboot mogucnosti + nadogradnja twrpa + backup u flashable zip. Screenshot_2016-09-06-13-50-16.pngScreenshot_2016-09-06-13-50-07.png

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
To znaci da ce ovo biti All-in-one tool za G3. Svaka cast bender.
 
E ljudi, poceo je malo da mi tripuje telefon, pa zelim da ga vratim na fabricka podesavanja. Jedino me interesuje kako da prebacim kontakte na SIM. Koristim Android MM 6.0.
Ranije sam imao opcije Import i Export, ali sada imam samo Import sa kartice na telefon i to je to.
 
Stavi kontakte na google nalog. Prebacivanjem na sim gubiš slike i ostale nestandardne podatke o kontaktima.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno