Šta je novo?

LG G3

Nije problem UI... G2 i G4 rade dobro, ovaj je crna ovca, ne znam iz kog razloga
 
Nešto su omanuli u kombinaciji s801 i quad HD rezolucija. G2 radi dobro, g4 odlicno.
 
801 je brutalan SoC...tesko da ne moze da gura 5.5''
 
Nije problem velicina ekrana, vec rezolucija. S801+Quad HD, ne ide nikako.
Zeznuli su dobro oni taj ekran.
 
Vlado, ipak si trebao da uzmes g2 ili da se ispruzis za g4. Pa g2 neuporedivo bolje radi od g3, pricam iz licnog iskustva..

Evo kakvo je stanje baterije kod mene... Bilo je nekih sat vremena na 3g, ostatak wifi, osvetljenje auto, gos off... Stock 21a

uploadfromtaptalk1447715619393.png
 
Nisam mogao da biram uzeo sam G3 za 180e, star 20 dana...Staklo, silikon, kartica od 32 (sandisk ultra), mislim da nisam trebao da se neckam :D
 
Poslednja izmena:
Kad ovde čitaš komentare pomislio bi da je LG G3 najlošiji telefon ikad,a onda pogledaš realnost i vidiš da je LG G3 naprodavaniji LG telefon ikad,daleko prodavaniji od G2 i Nexusa 5,plus par nagrada za telefon godine.Sad ko greši onih 20 miliona što ga je kupilo ili ovde par njih što se stalno žale!!!!
 
Vlado, ipak si trebao da uzmes g2 ili da se ispruzis za g4. Pa g2 neuporedivo bolje radi od g3, pricam iz licnog iskustva..

Evo kakvo je stanje baterije kod mene... Bilo je nekih sat vremena na 3g, ostatak wifi, osvetljenje auto, gos off... Stock 21a

Pogledajte prilog 184627
:) bas to misljenje sam imao do pojave 20h i novijih stock romova. Sad vise nije tocna tvrdnja
 
Pa ja nisam primetio neku drasticnu razliku... Nemam ni jedan g2 u svojoj blizini pa da proverim kakva je trenutno razlika... Dok sam imao g2, drugarica je kupila g3 32gb verziju i tada je bilo nebo i zemlja u korist g2... G3 je tada jos uvek bio na KK
 
Kad ovde čitaš komentare pomislio bi da je LG G3 najlošiji telefon ikad,a onda pogledaš realnost i vidiš da je LG G3 naprodavaniji LG telefon ikad,daleko prodavaniji od G2 i Nexusa 5,plus par nagrada za telefon godine.Sad ko greši onih 20 miliona što ga je kupilo ili ovde par njih što se stalno žale!!!!
Što se tiče čisto softvera, znači onog smooth osećaja i slično, ne mogu da se porede G3 i Nexus 5, i nema šta ko da bude u pravu ili ne, to je jednostavno tako.
 
Što se tiče čisto softvera, znači onog smooth osećaja i slično, ne mogu da se porede G3 i Nexus 5, i nema šta ko da bude u pravu ili ne, to je jednostavno tako.
To ja najbolje znam jer sam imao po godinu dana Nexus 4 i Nexus 5.Ako ćeš tako onda nijedan android telefon ne može da se meri sa Nexusom,tu G3 nije izuzetak.
Evo sad imam G3 32Gb verzija već 4,5 meseca i prezadovoljan sam njime.
 
Pa ok, njemu valjda nije ok, jer nije očekivao da flagship telefon iz 2014 laguje.
 
Poslednja izmena:
Pa ok, njemu valjda nije ok, jer nije očekivao da flagship telefon iz 2014 laguje.

Баш тако, знам ја све и колико је продаван и награде које има и колико је на папиру добар, ништа од тога не доводим у питање, далеко да сам неки хејтер и сл. , напротив људима сам увек препоручивао ЛГ па тек онда остале па и шљамсунга на крају, али "флегшип" ваљда треба да има неку тежину да буде најјачи модел, најскупљи најквалитетнији, ипак ти епитети праве и цену уређаја, и ВЕОМА утичу на продају истога, одатле и буде најпродаванији...Мој рођени брат има Г2 МИНИ, њему нокиа мапе лепше раде него код мене (скрол и пан истих), хром такође...Н-Е-В-Е-Р-О-В-А-Т-Н-О...
 
Ljudi treba mi pomoć već neko vreme ni se baterija nenormalno brzo prazni. U sleep modu mi se prazni i po 50% za 6-7 sati. Misleći da je do baterije kupio sam novu originalnu, međutim stanje se nije promenilo i dalje se nenormalno brzo prazni. Danas mi se čak prvi put desilo da mi na 46% telefon restartuje i kada se upalio imao je 3%. Povremeno mi se pojavljivala poruka ''MATIČNA JE STAO'' ali se nakon prezadnjeg update-a više ne pojavljuje. Pre par dana sam resetovao na fabričke vrednosti ali ni to nije pomoglo. Nemam čak ni previše instaliranih aplikacija i ne koristin ništa švo do sada nisam koristio. Da li je neko imao ovakav slučaj i šta da radim da mi se telefon vrati u normalu. Hvala unapred i pozdrav.
 
Od kada sam preuzeo 5.0 sjebao sam mob sto se baterije tice. Jedino kada mi je osvetljenje na min baterija traje kako treba.
 
Telefon sa AOSP romom radi kako treba...nema lag-a, kocenja sve je trenutno i radi odlicno...tako da jaka rezolucija i "slab" procesor padaju u vodu...softver je krs i tacka.
 
Vrati se na KK onda. Meni je bitno da izdrzi ujutru od 7, pa uvece do 12 sa 3-3.5h SOT.. Da ima bateriju i od 6000mah, punio bih ga svaku noc..
 
Koga god pitas kol'ko mu drzi baterija? Dan. I to je to, kolikog god kapaciteta bila i koji god telefon bio. Kome duze izdrzi taj ga koristi 2 sata na dan, mislim SoTa.
 
Tako je, meni drži oko dva dana ali imam oko 2 sata sot-a dnevno...

A što se AOSP-a tiče, kad sam ga prvi put flešnuo samo sam pomislio kako samo sa drugim softverom telefon može da radi duplo bolje i brže... Ali sam onda počeo da primećujem lošiju kameru i bateriju, ali su me najviše iznervirali neki sitni bugovi kao što je da mi double tap nije uvek radio i što se po nekad otključavao u džepu i još tako nešto i onda sam poludeo i vratio custom stock... Jeste sporiji ali sve radi kako treba, ja sam zadovoljan.
 
Posto se, eto, priblizio fabricki update, moze li neko da pojasni kako da mi koji imamo rootovan Lolipop odradimo update. Fabricki je Rom sa Greenify-em i Titanium backupom. Da li ce uopste vredeti dosadasnji backupovi kada se predje na novi Rom?
 
Ako je samo rutovan, mislim da možeš bez problema da odradis update OTA, telefon neće više da bude rutovan, i to je to, svi podaci iz telefona ostaju, standardno, neka me neko ispravi ako grešim...
 
Kada izlazi 6.0 ?
 
Прелазак са једног система на други под ОБАВЕЗНО треба да буде full wipe и флеш комплетног система све партиције,лоадер, радио и сл. Каква црна Ота и чување рута и осталих глупости...Добићете франкештајн од телефона који неће да ради како треба... После инсталације чистог система поново урадити фабрички ресет па Рут па све остало коме шта треба...
 
Poslednja izmena:
pa ako stavljaš recovery ti svakako praviš frankenštajna od LGa :d
 
Nazad
Vrh Dno