Šta je novo?

LG G3

Vratio circle case iskljucio notification led i tacno se vidi gde sam ga izgasio sa slike. Btw. Jel vi svi odmah citaye poruke - tipa meni blinka po sat vremena zbog maila i onda vrv tih sat vremena ne ide sleep.

e3233825bab10cb592f250d062935fc5.jpg
 
Nema veze blinkanje sa deep sleepom. Meni blinka led notifikacija 7h dok spavam i nista. Istrosi koliko bi istrosio i da ne blinka
 
Zasto mi onda normalno ide u sleep tek kad sam izgasio notification led? Mislim generalno ne treba svakom da pravi problem, mozda je samo kod mene. Drzacu ga jos par sati bez led-a pa cu ga onda opet ukljuciti.
 
Zasto mi onda normalno ide u sleep tek kad sam izgasio notification led? Mislim generalno ne treba svakom da pravi problem, mozda je samo kod mene. Drzacu ga jos par sati bez led-a pa cu ga onda opet ukljuciti.
Da ne koristis viber? Greenify ili nesto trece sto ima dozvolu da budi.
 
Viber da, ali i dalje ga koristim pa ne vuce bateriju iako stizu poruke.
 
Da li ti je ukljucena opcija da zasvetli ekran kad dodje poruka? Ili pop up?
 
Da.
Danas sam popalio opet i notification LED i namerno rekao devojci da mi posalje par poruka na viber, ali fon je primio poruku i nastavio dalje normalno u sleep. Zaista ne znam sta uzrokuje to ponasanje da ne moze da ode ni minut u sleep. Bukvalno od kad se desi, od tada na dalje telefon ne moze uci u sleep iako nema nista aktivno u pozadini - nece u sleep do restarta... Dakle nastavljam da istrazujem da pokusam da provalim sta je problem, ali eto proteklih skoro 24h normalno ide u sleep.
 
Jel nekome mozda izbacivalo ovo?

Pojavilo mi se posle update na 5.0 v20f

0eee3e3bbbd52a5b03c1116c1c8ea6d6.jpg
 
Poslednja izmena:
Brate, ogadio si mi telefon a i forum...

Ps. Namenjeno nitro-u
 
Poslednja izmena:
Ja da sam na tvom mestu bi odneo telefon u servis ili ga prodao i kupo drugi. Ovako mozes da se vrtis nedeljama. Mislim da je glupo trositi toliko vreme na setovanje telefona.
 
Ma ajde čoveče... Neka glupost tako da mi troši živce i vreme... Očigledno ga nitro ima u izobilju... Bacio bi ga sa zgrade, otvorio pivo i rešio se bede.
 
Ma pridajete previše značaja - čovek kuka na 100 stranica, a uvek neko hoće da mu pomogne :D
 
Definitivno covjek ima problem, ali da nije uzeo g3 sumnjam da bi imao ovoliko postova na forumu :D

Salim se ja malo, nego definitivno ti nosi u servis nitro svoj g3 model da se ne patis vise..

Ima li kakvih novosti za novi update, s obzirom da je v20f izasao ima i 20 tak dana :D
 
Salim se ja malo, nego definitivno ti nosi u servis nitro svoj g3 model da se ne patis vise..
U tome je i problem druze - za krckanje zadnje maskice tesko da ce uvaziti servis, ali ce je mozda zameniti, no to je najmanji problem, a najveci je sto se battery drain desava random. Sad se npr moze desiti 3 dana da radi normalno, pa ce opet da krene nasumicno. Niko ti nece u servisu posmatrati 3 dana telefon da vidi sta se desava, jednostavno ce ti ga vratiti sa odgovorom da je sve ok, a ti im ne mozes nista jer ne mozes dokazati battery drain osim ako ti se ne desi na licu mesta...

Brate, ogadio si mi telefon a i forum...

Ps. Namenjeno nitro-u
http://forum.benchmark.rs/faq.php?faq=faq_forum_rules
 
nitro, je l ti radis nesto drugo u zivotu sem sto se igras telefonom? Ako ne valja, prodas ga i kupis neki drugi. Problem resen.
 
Zar se on još žali na telefon? Ja bih ga druže odavno prodao i uzeo nešto drugo :D
 
Da se zna da je baterija vrh. Ceo dan upaljen ili WiFi ili 3g zbog mejlova. Koji sat YouTube i igrica. Prva slika sa 45h je baterija jednom samo dopunjena sa 40 na 80 posto i to je to. Znaci da kod mene bez problema baterija drži 36+ sati uz neko umereno korišćenje.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1421228565682.png
    uploadfromtaptalk1421228565682.png
    258.7 KB · Pregleda: 186
  • uploadfromtaptalk1421228575726.png
    uploadfromtaptalk1421228575726.png
    247.6 KB · Pregleda: 181
Poslednja izmena:
Opusteno si mogao da postavis screenshot lockscreena. Vise bi informacija imali o bateriji nego ova 2.
/sarcasm off
 
Sledeci put postavi od 100% do 10%, koliko je bio upaljan ekran i koliko je bio u deep sleep. Jedino tako mozemo da dobijemo korisne informacije o postrosnji baterije.
Ako su sredili bateriju u odnosu na KK mozda se i vratim na G3.
 
Sledeci put postavi od 100% do 10%, koliko je bio upaljan ekran i koliko je bio u deep sleep. Jedino tako mozemo da dobijemo korisne informacije o postrosnji baterije.
Ako su sredili bateriju u odnosu na KK mozda se i vratim na G3.

Duže traje baterija u LP, ali ne nešto drastično. Ima tu još prostora za doterivanje. Ako imaš love da se šetaš izmedju telefona, ja bih ti što se baterija tiče preporučio Z3 compact. Moj zet je extreme user, a i on izvuče skoro dva dana iz tog telefona (na G2 on nije mogao da izvuče ceo dan korišćenja). Meni sada G3 izvuče komotno ceo dan (ne više).
 
S obzirom da covek fura stalno Note ili neki veliki telefon, moze samo Z3 da mu se preporuci, a ne compact :) Mada mislim da bi mu OPO legao k'o bud.ali samar...
 
Sve zna :) ...Z3 compact mi je mali. Z3 moguca kupovina mada je i on tu na granici sto se tice velicine. Oppo 7? Ima li ga neko na forumu?... zar nema qhd i 3000mah bateriju?
 
Poslednja izmena:
Vidiš da je jedno P i velika slova, to je skraćenica :D
 
Ljudi mene zanima zašto nikad ne mogu H+ brzinu neta da postignem? Probao sam na dosta lokacija i uvek mi je maksimum H.

4c0435b7abacb196174e5585a392470b.jpg


Zaboravih napisati da sam na vip mreži.
 
Poslednja izmena:
Pitaj vip :D Mozda rom ne pokazuje h i h+. Kad sam koristio na soniju francuski rom pisalo mi je dch. Tako da sve zavisi odakle si i do roma da li prikazuje oznake. Telefon sigurno podrzava ;)
 
Ja nikad nisam video H+ na oficijelnom romu koliko se secam, a izvlacim nekad (pogotovo od kuce) 22Mbps down i oko 3.8 up.
Btw. Ni traga ni glasa od battery drain - nadam se da ce tako da ostane...
334a7fe05a3a028031829e76218e0482.jpg
 
Druga stvar mi je loš internet u kući. Na prethodnom paketu (smart) kući sam uvek imao H+ brzinu jer mi je antena njihova blizu. Sad na ovom telefonu i novom paketu evo imam E brzinu!? Ne kapiram? Takođe gde mi pokazuje H brzinu, izmerio sam je preko speetest aplikacije i pokazivao mi je max 11 Mb download a oko 3 Mb upload. Ja koliko znam H+ treba da ide do 21 mb down?
 
Nazad
Vrh Dno