Šta je novo?

LG G2

Ja sam na GE 1.5 pomoću Titanium backup obrisao LTE aplikaciju i odmah proradilo. Prosto.
 
Hvala svima, probaćemo sve opcije čim ovaj što sam mu prodao telefon svrati do mene :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Flešnuo V30D i sve radi kao sat :)

LG G2 - VIP - KRAGUJEVAC ~ 5 km od centra

UpvAVbMT.jpg
 
Poslednja izmena:
Poz ljudi. Posle godinu dana, ponovo ponosan vlasnik jednog G2 :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
stavio bliss 6.0 da li neko zna zasto mi na lockscreenu ne prikazuje weather info a podesen je u settings?
 
Uzeo sam 4g karticu u vipu ali mi telefon i dalje stoji na 3g.. Kako da prebacim na 4g ? Google edition rom 1.5 ako to ima neke veze sa tim.. U podesavanjima mi stoji samo GSM/WCDMA auto, nemam opciju za LTE..
 
Poslednja izmena:
Kada kucam lte u search izbaci mi samo lte.confings ? Jel to trebam da obrisem ?
 
^Baš to i trebaš da obrišeš

Poslato sa Xperia Z3 pomoću Tapatalk-a
 
Cudno, ja dok nisam uradio update tog LTEconfig nije hteo da mi prikaze opciju "gsm/wcdma/lte auto". Stock 4.4.2 na VIPu
 
Obrisao sam i proradilo je. Samo mi je malo cudno, kao da imam slabiji signal za crticu dve nego sto sam imao pre sa starom karticom..
 
Pazi kada sam na wifi imam crticu dve manje signala za mrezu.. Isto i kada ugasim wifi kada predje na 4g na crticu dve je manje nego sa starom karticom..
Jos jedna stvar na GE 1.5 koja mi se desava je da se sam diskonektuje sa wifi a ruter mi je u istoj sobi..
 
Prije pola mozda 4 mjeseca instalirao bliss 6.0 ali sam ubrzo dao ocu telefon. Sad vidim stalno mu stize notifikacija da ima update softvera ali kad kliknem da udate-ujem pocne da skida update i pojavi se poruka da je aplikacija prestala sa radom i odmah izadje. Bar 5-6 puta pokusavao i stalno se isto desava. Treba li uopste update raditi na taj nacin?
 
A kada bih hteo da vratim sa Blissa neki stock based rom npr Cloudy koj je postupak zbog onog patcha koji ide pre instalacije, ili samo klasicno wipe i flash?
 
Flesujes taj patch, i potom sve redovno, wipe i flash rom

Poslato sa Xperia Z3 pomoću Tapatalk-a
 
ali patch je vec flesovan, na blissu sam tretnutno ali razmisljam da vratim na cloudy
 
Napravio sam kao i mnogi gresku sa apdejtom sa fabrickog KitKata na Lollipop 5.0.2 i naravno sad mi se vraca na staro jer ovo je katastrofa...

Da li mi predlazete da vratim na fabricki KitKat ili na taj novi Google 1.5 (za koji sam prvi put procitao malopre ovde)?

Hvala na odgovoru.
 
Probaj GE 1.5, ja se nikad ne bi vratio na KK, čisto zbog interfejsa

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Napravio sam kao i mnogi gresku sa apdejtom sa fabrickog KitKata na Lollipop 5.0.2 i naravno sad mi se vraca na staro jer ovo je katastrofa...

Da li mi predlazete da vratim na fabricki KitKat ili na taj novi Google 1.5 (za koji sam prvi put procitao malopre ovde)?

Hvala na odgovoru.

A sta to toliko ne valja? Znam da fale neke funkcije sa predhodnog ali je skroz ok
 
uspesno se vratio na cloudy nekako je najlepsi, samo jos da pitam je li dorijev 9.5 kernel i dalje najstabilniji?
 
Kk baseband d802 file ja koristim,verovatno je to taj patch.Srecom sam ga ostavio u isti folder kao i cloudy 2.2 .Vratih se opet na cloudy2.2. posle nekolko dana lutanja.Previse mi smeta kod cm13 i slicnih to sto im se gasi wireless kad se telefon ne koristi.Preko noci mi nije problem tad ne ocekujem nista,vec i preko dana ako malo duze ostane netaknut,gasi net,pa onda poruke na viberu il whatsapu ne stizu dok ne uzmem opet telefon,a tad moze bit kasno.Drugi veliki problem je zvuk tj njegova jacina.Prenizak je,znam da ima fora da se pojaca,pokusavao sam to,al opet posle kvalitet zvuka bude los.Tako da za sad samo stock-base romovi,kad sam ja u pitanju.
 
Koristim cm13 i zvuk niti je losijeg kvaliteta niti je tisi u odnosu na stock.

Poslato negde iz svemira
 
Nazad
Vrh Dno