Šta je novo?

LG G2

Verovatno si skinuo samo md5 fajl, a ne TWRP. Na sajtu, pored md5 fajlova, sa leve strane imas 2 mirror linka, pa skini TWRP sa jednog. Samo obrati paznju da skines za svoj model (D802).
 
Ne, samo odradis ono sto pise u uputstvu za instalaciju i to je to.
 
Jel treba hard reset da uradim ili nije potrebno?
Prosla je instalacija bez problema,zahvaljujem se na pomoci.
 
Poslednja izmena:
Ima li nekog da je licno menjao ekran na ovom telefonu? Postavio bih mu par pitanja na pp.
 
Razbio sam staklo / ekran na G2, pa ako ima neko dobro iskustvo sa servisom nek rece.
 
Pojurite na oglasima g2 sa neispravnom plocom. To vam je oko 60 evra a dobijate sve original. Mozete da stavite vasu plocu u taj ili da uzmete ekran sa njega. Gledajte koji je u boljem stanju. Ja sam za 30 evra dobio "nov" telefon tako. Ostatke nepotrebne sam prosao za neku sicu. Bolje je ovo sto sam predlozio nego davati 100 evra za kineski ekran u nekom servisu.
 
27 evra ekran sa Alija.
A moze tako da se dobije i ekran sa zutim mrljama, ili problemima sa mikrofonom/prijemom.
 
Hvala na odgovoru, ali mnogo mi to cimanja da jurim oglas, ko zna kad ce to da naleti a meni telefon prakticno neupotrebljiv. A taman i da nadjem zajebancija mi je to promeniti...
Na Aliju ako narucim ceka se mesec dana da stigne... to mi bas mnogo.

Ako ima neki servis koji bi zamenio sa originalnim delovima?
 
Pa ne znam kako moze to biti isplativo, kad mu ekran dodje oko 100e, a polovan telefon mozes naci za 150e
 
I manje od 150. 130-140. A narucis ekran sa alija,zamenis,prodas za 100.
 
Pa kolko ja vidim, najisplativije je prodati ga ovako polupanog za kolko moze i kupiti nov. Meni se ne isplati cimanje sa narucivanjem i DIY popravkama...
 
27 evra ekran sa Alija.
A moze tako da se dobije i ekran sa zutim mrljama, ili problemima sa mikrofonom/prijemom.
To je tacno, ja sam uradio tako, i dobio sam ekran sa zutom mrljicom koja je toliko mala da je i ne vidin. Ali mislim da je bolje koristiti originalni ekran sa malom mrljon koju jedva vidis nego kineski ekran i uz to puknes 30-40 evra.

Djordje, ti sa pokvarenin plocama imaju stvarno cesto na oglasima. To ti je najmanje cimanje. Odes u bilo koji servis i ima to da ti zamene za 500-1000 din i dobijas telefon kao sto si pre imao :) licno sam gledao jedan lik sto je rasklopio za mene, zavrsio covek za 5-6 minuta sve.
 
Poslednja izmena:
Jel postoji nacin da se popravi stanje mikrofona?
Promenio sam rom,nema poboljsanja.
Ili je jednostavno fizicko ostecenje?Mada telefon nikad nije padao,za 2 ipo godina koliko ga imam nema nijednu ogrebotinu,iako listam po internetu da je to cest problem kod G2,ali nigde nisam nasao konkretno resenje,a prilicno je iritirajuce.
Jel uspeo neko da sredi to i kojom metodom?
 
Metoda ciscenja rupica sa donje strane telefona starom cetkicom za zube ume da pomogne :)
 
Probao sam da cistim ali nije donelo rezultata.
Da,ne cuje me sagovornik.A smara me da svaki put pricam na spikerfon kao ******,ili da razmrsavam slusalice svaki put
 
Da, to jeste problem kod ovog telefona, kada udaljis mikrofon od usta 5,6 cm. Cim udaljis malo cuje se sa slusalice "sta kazes?" :D. Resenje je da ti telefon sto maksimalno ide uz obraz i da mikrofon bude sto blizi usta. Ja sam se tako navikai u nemam nikakvih problema.
 
Pa pazi,nekad okrenem ceo telefon tako da mi mikrofon bude skroz do usta,i derem se u isti,niko me ne cuje,ili neko sustanje.
 
Ja evo druga g2 koju imam i na obe imam problem kad odaljim da me ne cuju, ali uvek kad priblizim skroz mikrofon, onda je ok
 
Ne znam,ja i kad priblizim moram da se razderem kako bi me neko nacuo.
Dok recimo kad snimam neki klip sve se cuje normalno.A voice recorder vec otezano.
Nisam pametan o cemu se radi.
 
Mozda ima neki mod da se podesi, ja to ne znam, ali sigurno ce se javiti neko ko to zna.
 
Bio bih mu zahvalan,zbog te stvari planiram kupovinu sekundarnog telefona samo za pozive,inace G2 kao telefon mi u potpunosti ispunjava sve moje zahteve.
 
Evo da se i ja oglasim u utorak sam odneo telefon zbog zutih mrlja na ekranu vec su mi juce javili da je telefon gotov danas sam otisao po njega promenjen mi je touch panel i popravljen mikrofon jer nissm bas cuo sagovornika najbolje sve u prekidima....sada je sve savrseno prezadovoljan sam na usluge Telenora hvala im do neba
 
Nazad
Vrh Dno