Šta je novo?

LG G2

Preporucujem ti da ostanes na cloudy ako si zadovoljan...ako hoces 5.0.2 bekapujes sve podatke skines kdz i flesujes
 
Skoro sam se prebacio na stock V30b. Ucinilo mi se danas da mi nije radila LED notifikacija za email-ove. Da li je to bug ili mi se samo ucinilo?

Da li ima nekih "dobro poznatih" bug-ova koji se javljaju na ovoj verziji?
 
Ima li neko ko koristi CM ili neki build identičan stock androidu? Kako radi fon?

I mene interesuje da li neko ovde koristi CM, odnosno ovaj nightly... trenutno sam na zvaničnom V30a i sve fercera kako treba... možda bih malo za promjenu ubacio CM, naravno predhodno backup za nedaj bože... CM mi najviše leži obzirom da sam ga dugo koristio na predhodnom Galaxy Nexusu...vidim da je CM nightly za G2 još na 12-ki, dok je za G3 12.1...
 
Poslednja izmena:
Koja je dobra aplikacija (a da nije za xposed) za konfiguraciju dugmica za muziku dok je iskljucen ekran? Da ubacim i to cim skinem novu verziju cloudy-ja :D
 
Jedno pitanje... trenutno sam na KK romu (Lightning Rom) , Twrp 2.8.6.3 bumped , KK Bootloader , poslednji Dorimanx za KK. Da li treba nesto da se flesuje pre nego sto bih flesnuo CloudyG2 3.1 , posto je LP baza ako sam dobro proscitao??
 
Jedva čekam da se vratim kući i da instaliram. Da menjam kernel ili ne? Ili da za početak ne diram ništa :)
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje... trenutno sam na KK romu (Lightning Rom) , Twrp 2.8.6.3 bumped , KK Bootloader , poslednji Dorimanx za KK. Da li treba nesto da se flesuje pre nego sto bih flesnuo CloudyG2 3.1 , posto je LP baza ako sam dobro proscitao??
Pretpostavljam da treba KK bootloader da flešneš jer si na JB bootloaderu. Proveri jer ja nisam baš ekspert.
 
Pretpostavljam da treba KK bootloader da flešneš jer si na JB bootloaderu. Proveri jer ja nisam baš ekspert.
Nisam na jb bootloaderu, flashovao sam davno KK bootloader, jos kad je prvi bumped recovery izašao... Nego, znam da ima neki patch za particije, valjda... Nisam siguran...
 
Ja sam bio na g2 2.2, uradio kdz na lp, zatim odradio root i ubacio recovery, sve ocas posla i flesovao g2 3.1, nisam hteo da isprobavam, ovako mi bilo najsigurnije i za sada lepo radi, lepo i izgleda sve mada nije prevelika promena o odnosu na stock ali prija naravno. Najvise me zanima kakva ce situacija da bude s baterijom ali to ce se tek videti malo kasnije.
 
Ja sam sa spanskog porta g4 samo flash 3.1, radi fino za sad, opravio ga tip alal mu tuki
 
Znaci oni koji su na root-ovanom stock LP-u slobodno mogu da flesnu 3.1 bez ikakvih dodatnih radnji?
 
Primetio sam da se dosta manje greje od svakog lp koji sam probao,bilo stock ili custom,msm da cu da se zadrzim na njemu...
 
Znaci oni koji su na root-ovanom stock LP-u slobodno mogu da flesnu 3.1 bez ikakvih dodatnih radnji?
Da, a jednono za svaki slucaj stavi poslednji twrp i flesuj slobodno :)
Primetio sam da se dosta manje greje od svakog lp koji sam probao,bilo stock ili custom,msm da cu da se zadrzim na njemu...
Da i ja sam to primetio, poprilicno se manje greje u odnosu na stock, i cak i sa koriscenjem napolju na 4g se ne greje skoro uopste, bar za sad :) iskreno se nadam zbog toga boljoj bateriji, inace ako ne bude bolje ponovo idem nazad na cloudy g2 2.2
 
Da li moze nekako da se pojaca osetljivost wifi signala?
 
Zašto mi TWRP na LP pravi backup preko 5 GB, dok mi je na LP pravio najviše do 3 GB? Moram da praznim internu da bi stao.
 
Da li se jos nekom desava da uopste ne moze da updatuje verziju androida? Burazer je jos uvek na 4.2.2, probao lg Suite, svaki dan proverava dostupnosti nista.... Telefon je uzet preko vipa
 
Nazad
Vrh Dno