Šta je novo?

LG G2

"Razumem ja vas, ali razumite i vi mene" :)
Moj problem je druge prirode, ja izaberem Beograd, a dobijem poruku "Beograd already exists". Isto dobijem za bilo koji grad da ukucam. Probacu sa lociranjem kada budem negde napolju, sada me mrzi da izlazim da bih hvatao signal :)

Za animacije na lock screenu kada se pojavi Add city ne ubacujes mesto u polje za unos, nego kliknes ispod na Current location (lokacija treba da bude ukljucena na high i ne treba da izlazis napolje).
 
"Razumem ja vas, ali razumite i vi mene" :)
Moj problem je druge prirode, ja izaberem Beograd, a dobijem poruku "Beograd already exists". Isto dobijem za bilo koji grad da ukucam. Probacu sa lociranjem kada budem negde napolju, sada me mrzi da izlazim da bih hvatao signal :)

Za animacije na lock screenu kada se pojavi Add city ne ubacujes mesto u polje za unos, nego kliknes ispod na Current location (lokacija treba da bude ukljucena na high i ne treba da izlazis napolje).

Animacije na lock screenu rade samo za kisu,kad je sunce ili oblacno ne rade-sto je bezveze na kk je radilo.
 
Jel ima neko da mu je sve na stocku i da je apdejtovao preko pc suite-a, bez roota, fleša i ostalog da kaže kako mu radi sad na L?
 
I nema nikakvih problema? Može slobodno da se instalira? Ja nisam previše vičan, pa ne bih da mi nešto pođe kako ne treba jer ne bih znao da ispravim...
 
Sto se mene tice ova prognoza ne moze vola da ubode, cesto mi se desavalo na kk da napolju oblacno sa povremenim suncem a na fonu pljusti kisa tako da mi je sada jos bolje sto na L to nema :)
 
I nema nikakvih problema? Može slobodno da se instalira? Ja nisam previše vičan, pa ne bih da mi nešto pođe kako ne treba jer ne bih znao da ispravim...
nemoze da krene ništa ako uradiš kako treba-ja sam čekao da se pojavi updateom ali nista od toga zasad pa kad dodjem kuci kreće kdz-ovanje. isto ti dodje samo što moraš posle da vraćaš podešavanja i aplikacije
 
Sto se mene tice ova prognoza ne moze vola da ubode, cesto mi se desavalo na kk da napolju oblacno sa povremenim suncem a na fonu pljusti kisa tako da mi je sada jos bolje sto na L to nema :)
zota kad ćeš drugu sliku da staviš hehe [emoji2] [emoji2] [emoji2]
 
SirOliver ovde Grunf [emoji2] kako radi ta tvoja mašina? zadovoljan? i ja ću popodne kad dodjem sa posla
Pa mogu da kazem da se nisam pokajao (namesten i viber upravo), sve nekako deluje brze i "novije" :)
I dalje ostaje period privikavanja, ali to je vec moj problem. Malo mi je cudno ono podesavanje da je nocu silent, ali cu valjda i to da provalim. I ta animacija za vreme...
 
Sto se mene tice ova prognoza ne moze vola da ubode, cesto mi se desavalo na kk da napolju oblacno sa povremenim suncem a na fonu pljusti kisa tako da mi je sada jos bolje sto na L to nema :)
Sve si ti u pravu, ni ja se nisam oslanjao sta pokazuje ta prognoza... ali bre lepo je i sareno i nervira me sto ne mogu da namestim da radi! :)
 
aj sad stvarno jel postoji razlika izmedju kdz-ovanja i oficijelnog update - ja napisao malopre čoveku da nema ali nisam 100 posto siguran
 
Nije mi jasno, zašto je nekima zakucavao sa kdz metodom? Ako ništa ne diraš, ne reaguješ na obaveštenja u kompu kako nema konekciju i slično, mora do kraja da se flešne. I ja sam imao strah jer sam prvi put to radio, ali na xda sve lepo piše. Što se tiče LP, zadovoljan sam, imam utisak da je sve bolje, mada ga koristim tek dan-dva. Činimi se i da je baterija mnogo bolja, ali je to relativno, jer ga ne koristim dugo, verovatno se vremenom keš skuplja i djubre sa neta. Da li će se nešto od custom romova vremenom dobiti bolje, videćemo. I još da pitam, da li smo sada na LP bootloaderu?
 
Namestena vremenska prognoza (hvala Atti). Uglavnom, fora je u trenutnoj lokaciji, za to i sluzi. I, kao sto mi rece covek, treba samo da se klikne na dugme za trenutnu lokaciju, pri ukljucenim GPS and Network. Mada, izgleda da cu morati da cekam sneg da bi radilo :)
 
Smorio sam se sa cekanjem apdejta pa sam ga kdz-ovao :)

jedno pitanje: kako najlakse da obrisem google drive, play music, google+, hangouts i ostale gluposti koje mi ne trebaju? da li je root dovoljan,fles nekog custom roma koji je maksimalno stock, ili nesto trece? Nudi mi opciju samo da uninstaliram updates za pomenute aplikacije

Konacno ima opcija da se ukloni volume slider iz padajuceg meniha. Hvala...Petru Dobrnjcu :D
 
Poslednja izmena:
Smorio sam se sa cekanjem apdejta pa sam ga kdz-ovao :)

jedno pitanje: kako najlakse da obrisem google drive, play music, google+, hangouts i ostale gluposti koje mi ne trebaju? da li je root dovoljan,fles nekog custom roma koji je maksimalno stock, ili nesto trece? Nudi mi opciju samo da uninstaliram updates za pomenute aplikacije
samo ih onemogući i obrisi podatke i to je to
 
Рутуј тел и из неког фајл менађера обриши :)
 
Немам појма, ја то не бришем, али могу ти данас у току дана јавити, пошто мењам ром на овом мом кршу па ћу пробати ради ли без тога :)
 
Pa to,da pretrebim kukolj. OD prilike 500mb zauzima sve to sto apsolutno nikad ne koristim, dictionary, i jos dosta toga.
 
Nazad
Vrh Dno