Šta je novo?

LG G2

Zanimljiv je ovaj LP. Prvi utisci su da telefon radi brze i nekako je sve dobro odradjeno. Jedina zamerka (pored sugavog Vibera koji nece da se aktivira) je za sada sto nece da se aktivira Weather animation na zakljucanom ekranu. Znam da je to glupost i sarena zanimacija, ali se meni to dopadalo i nervira me sto ne radi. Ostalo je extra. Malo sporije radi aplikacija za daljinski (znam, glupost, ali i to koristim). Pohvala za tastaturu, mogu da se dodaju tasteri. Recimo, po defaultu nije bilo zareza, nego samo tacka. Onda lepo ubacis zarez, a razmak se malo skupi (odlicno resenje)!

Toliko za sada :)
 
Stvarno su ga lepo ispeglali vredelo je cekati :D
Prava je zver! Bolji i od svog naslednika G3 :D

uploadfromtaptalk1428182723715.png
 
Zanimljiv je ovaj LP. Prvi utisci su da telefon radi brze i nekako je sve dobro odradjeno. Jedina zamerka (pored sugavog Vibera koji nece da se aktivira) je za sada sto nece da se aktivira Weather animation na zakljucanom ekranu. Znam da je to glupost i sarena zanimacija, ali se meni to dopadalo i nervira me sto ne radi. Ostalo je extra. Malo sporije radi aplikacija za daljinski (znam, glupost, ali i to koristim). Pohvala za tastaturu, mogu da se dodaju tasteri. Recimo, po defaultu nije bilo zareza, nego samo tacka. Onda lepo ubacis zarez, a razmak se malo skupi (odlicno resenje)!

Toliko za sada :)
Viber radi isto kao na kk, weather animation isto radi samo kad pada kisa,sneg , a ne mao na kk...
 
Mene vise zanima da li je iko kod nas dobio preko PC Suita update, da nista nije dirao predhodno?
Ja sam dobio tako. Verzija telefona za Baltic A6BABK.
Jedino sto sam nako instalacije koja je skroz bar prividno dobro prosla zavrsio tako da mi je konstantno izbacivao gesku da je com.android.phone force closed. Ali to sam resio sa factory reset.
 
Ja sam dobio tako. Verzija telefona za Baltic A6BABK.
Jedino sto sam nako instalacije koja je skroz bar prividno dobro prosla zavrsio tako da mi je konstantno izbacivao gesku da je com.android.phone force closed. Ali to sam resio sa factory reset.
Hvala na info. Valjda cu imati dovoljno strpljenja :)
 
Ne treba reportati. Kad sam izlaio sam stavio zadnju verziju (onu sam samo testirao da vidim jel stiti vlasnike drugih modela pa se samo stara verzija uploadala)


Uploadam na androidfilehost da ne cekate na playstore par sati


Evo novi link privremeni

bender_007 legendo [emoji122]
Reci mi, ja sam imao app pocetna faza bez bekapa. Sad sam instalirao full verziju koja je napravila bekap(verovatno mi je sad bekap custom recovery)[emoji4]
 
bender_007 legendo [emoji122]
Reci mi, ja sam imao app pocetna faza bez bekapa. Sad sam instalirao full verziju koja je napravila bekap(verovatno mi je sad bekap custom recovery)[emoji4]

Eh, napravio ti je backup custom recoverya. Mogu i to srediti ali treba vremena. Prvotna ideja je bila napraviti maleni apk koji bi sve patchirao a to mi treba vremena.

Druga ideja je da na serveru drzim fajlove a on ih skida, nemam server naravno i eto :)
 
Могу ли овај последњи са слике (open v30a) да флешнем на модел од 16 гб?
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    95.3 KB · Pregleda: 193
Viber radi isto kao na kk, weather animation isto radi samo kad pada kisa,sneg , a ne mao na kk...
Verujem da radi, ali ja jos nisam uspeo da ga aktiviram :)
A za animaciju mogu da kazem da kod mene nece da se pokrene. Prvo mi kaze da nije odabrana lokacija, a kad izaberem Beograd on kaze da Beograd vec postoji (sta god to da znaci). Uglavnom, ne mogu da namestim.
Takodje, primetio sam da ne umem da podesim ono da mi nocu bude ukljucen na silent... Nesto sam podesio, ali videcu ujutru. Na KK je to bilo genijalno jednostavno... a i radilo je :)
 
@SirOliver da bi dodao trenutnu lokaciju mora lokacija da bude ukljucena i podesena na velika preciznost (gps i mreza)
 
Eh, napravio ti je backup custom recoverya. Mogu i to srediti ali treba vremena. Prvotna ideja je bila napraviti maleni apk koji bi sve patchirao a to mi treba vremena.

Druga ideja je da na serveru drzim fajlove a on ih skida, nemam server naravno i eto :)
a da li moze neko kome je app napravila bekap stock rekoverija da okaci fajlove pa mi prekopiramo, jer i meni je bekap custom
to je u folderu atemp/bck ako se ne varam
 
Poslednja izmena:
@SirOliver da bi dodao trenutnu lokaciju mora lokacija da bude ukljucena i podesena na velika preciznost (gps i mreza)
"Razumem ja vas, ali razumite i vi mene" :)
Moj problem je druge prirode, ja izaberem Beograd, a dobijem poruku "Beograd already exists". Isto dobijem za bilo koji grad da ukucam. Probacu sa lociranjem kada budem negde napolju, sada me mrzi da izlazim da bih hvatao signal :)
 
^Netko nek samo explorerom udje u /sdcard/atemp/bck i pokupi ta 4 fajla i uploada za one koji nemaju :)

Onda vi samo skinete i sve fajlove u taj folder i sve super :)
 
Taj sam i ja flešnuo iako mi je fon Tajvanac 16GB. Sve radi normalno.

Искрено нисам проверио које ми је националности фон, да ли је Тајванац, Мађар или Бугарин, али ми се учинило да сам прочитао да тај последњи може да се флешне на било који 16гб модел. Хвала на одговору, пробаћу сутра, па шта Бог да. :happy:
 
Zanimljiv je ovaj LP. Prvi utisci su da telefon radi brze i nekako je sve dobro odradjeno. Jedina zamerka (pored sugavog Vibera koji nece da se aktivira) je za sada sto nece da se aktivira Weather animation na zakljucanom ekranu. Znam da je to glupost i sarena zanimacija, ali se meni to dopadalo i nervira me sto ne radi. Ostalo je extra. Malo sporije radi aplikacija za daljinski (znam, glupost, ali i to koristim). Pohvala za tastaturu, mogu da se dodaju tasteri. Recimo, po defaultu nije bilo zareza, nego samo tacka. Onda lepo ubacis zarez, a razmak se malo skupi (odlicno resenje)!

Toliko za sada :)
SirOliver ovde Grunf [emoji2] kako radi ta tvoja mašina? zadovoljan? i ja ću popodne kad dodjem sa posla
 
Hvala bender. Sve radi odlicno. Rom je inace stvarno odlican, a verujem da ce custom romovi za neko vreme biti jos bolji...
 
Ne treba reportati. Kad sam izlaio sam stavio zadnju verziju (onu sam samo testirao da vidim jel stiti vlasnike drugih modela pa se samo stara verzija uploadala)


Uploadam na androidfilehost da ne cekate na playstore par sati


Evo novi link privremeni
Čekaj gde grešim. Ne mogu da kliknem na lizalicu gde piše flash twrp. Na ovu drugu restore stock mogu normalno.

Edit..
Shvatio sam, treba da bude rutovan verovatno.
 
Poslednja izmena:
Moguci uzroci# 1. Mobitel nije rooted 2. Nije ti prikazalo da mozes flashati.
 
Jedno apsurdno glupo pitanje ali sta cu kada mi nije jasno.
Sta ce mi TWRP ako nemam nijedan .zip koji mogu da flasnem, ili ima a ja ne znam. Mislim, jos nema romova za Loli a ni xdabbeb nije bas usavrsio kameru...
Molim Vas neka mi neko kaze sta sam pogresno skontao.
Bender, hvala ti puno za twrp, dobice punu primenu uskoro nadam se.
 
Zašto ne možeš, klik na "скачат"? Javni je link.
Ček dok postavim na Mega.
 
Nazad
Vrh Dno